Centrum Medyczno-Stomatologiczne Baltmed

(177 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczno-Stomatologiczne Baltmed

Obrońców Wybrzeża 23/LU1

80-398, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Chrzanowski

  Ortopeda, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI ORTHOS GDYNIA

   Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i uśmiech.Doktor wykonał u mnie artroskopię kolana,które goi się bardzo szybko,nie ma krwiaków i obrzęku.Z dnia na dzień zmniejsza się ból,coraz lepiej chodzę.Myślę,ze rehabilitacja dokończy dzieła-zakończy się moja długoletnia walka z cierpieniem.Jeszcze raz bardzo dziękuję!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczno-Stomatologiczne BaltmedUsługa: boli w kolane

   Bylam na wizycie, dokladnie mnie zbadal, zdiagnozowal i zaproponowal sposob leczenia. Przeprowadzil szczegolowy wywiad, uwaznie sluchal i doradzil co powinnam zmienic, by moje zdrowie sie poprawilo. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (176) o tym lekarzu


 • Anna Suloska-Kluska

  Dermatolog, lek.

  • I

   zamiast wysłuchać rozmawiała ze mną tak jak byśmy były na debacie politycznej...
   Powiedziała, że nie może nic mi pomóc bo "nie widziała mnie wcześniej", na moją opinię, że zazwyczaj do lekarza (a już na pewno dermatologa) zgłasza się pacjent który nie miał tego z czym się zgłasza wcześniej nie potrafiła odpowiedzieć...
   NIE POLECAM!
   Stwierdziła, że nic mi nie jest i .... Zaleciła mi iść pod nóż chirurga plastycznego podczas gdy inna Doktor u której byłam 2 dni później od razu postawiła diagnozę i mnie wyleczyła.
   OSTRZEGAM!

  • W

   Bardzo dobra lekarka. Otwarta na wszelkie pytania potrafi doradzić każdemu.
   Świetny kontakt z pacjentem zarówno dorosłym jak dzieckiem. Tę panią polecam każdemu, a sam dziękuję za pomoc.


 • Marek Rutkowski

  Ginekolog, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Lekarz bardzo dobry. Badania wykonuje szybko i konkretnie. Odpowiada na wątpliwości i tłumaczy co i jak. Ja jestem zadowolona i polecam.

  • M

   Nie polecam ! Pan bardzo nie miły, 8 tygodni brak miesiączki, w 5 tygodniu wystąpiły plamienia usg w szpitalu pęcherzyk bez zarodka( za wcześnie na zarodek) dostałam leki na potrzymanie ciąży. Pan dr. po badaniu paluchem i wciskaniu dłoni w brzuch stwierdził ze ciąży nie ma! Dzięki własnemu doświadczeniu zrobiłam badanie beta hcg w którym jak byk widac poziom hormonów ze jest ciąza pokazałam wyniki temu lekarzowi - a to jednak jest ciąża- taka odp. usłyszałam. Zalecił powtórzenie badania hcg i przyjść z wynikami. Ręce mi opadły około 12 tygodnia robi się badanie prenatalne(kolejki są nieziemskie) a ja jeszcze nie mam stwierdzonej ciąży! Drogie Panie szukam innego lekarza i sama robie sobie badania. Po badaniu łapskami tego Pana brzuch bolał mnie jeszcze 2 dni i znów wystąpiło plamienia. Ostrzegam !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu