Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny

Wigury 19

90-302 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mieczysław Miodek konsultacja chirurgiczna dzieci

  Wspaniałe podejście do małych pacjentów!!! Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Moja 4 letnia córeczka z uśmiechem na twarzy stawi się na kolejną wizytę.Leczenie jej blizny na twarzy bez obaw pozostawiam doktorowi. Polecam wszystkim.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Woźniak Inny

  Dr Woźniak zawsze podchodzi do moich dolegliwości konkretnie i bez zbędnego rozwlekania tematu. Ma świetną rękę do zastrzyków w stawy. Ostatnio operował także mojego syna, a złamanie było dość skomplikowane. Spojrzał na RTG i wiedział co robić. Moje wizyty u niego zawsze trwają krótko, ale są owocne. Dr Woźniak jest konkretny i zdecydowany. ma te cechy, które wymagam od ortopedy.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Woźniak Inny

  Odradzam wizyty u tego lekarza. Podczas mojego krótkiego pobytu w gabinecie był niewiarygodnie arogancki, niecierpliwy, a zamiast rozmowy stosował oschłe, głośne wydawanie komend. Niestety nie zdiagnozował mnie mimo, że przyszłam z ewidentnymi objawami choroby/urazu. Nie wysłuchał, nie przeprowadził wywiadu, zbadał w pośpiechu i od niechcenia rzucił okiem na stary tomograf, a włąsciwie tylko jego opis i powiedział, że nic mi nie jest. Byłam u niego na wizycie z widocznymi, oczywistymi, bolesnymi objawami rwy kulszowej. Ból pleców, ale też nogi, pośladka, stopy i uda.. utrzymywał się od 2 miesięcy. Jednak lekarz posłał mnie do domu mówiąc, że nie ma takiej możliwości, żebym miała jakieś przepukliny (sugerowałam, że może warto sprawdzić). Dodał, że oprócz nieznacznej skoliozy wszystko jest w porządku. Tak więc dalej chodziłam z uciskiem na nerw, a zaledwie po czterech dniach od wizyty nastąpił potworny atak bólu, pogotowie, potem siedem tygodni na zwolnieniu - w bólu każdy dzień,. Za tydzień kosztowna prywatna operacja, bo liczy się każdy dzień. Okazało się, że ja miałam rację/prawidłowe przeczucie: podczas wizyty miałam już dwie przepukliny (jedna świeża, powodująca rwę), po kilku dniach stworzył się sekwestr, który jeszcze bardziej uciska na nerwy i trzeba operować. Dodam, że skolioza (tymczasowa) to jeden z objawów rwy kulszowej. Nie musiało dojść do pogorszenia, do oderwania kawałka przepukliny i takiego nacisku na nerw. Szkoda, że lekarz z takim lekkceważeniem potraktował mnie i mój stan. Brak empati, dokładnego wywiadu, wysłuchania, przerywanie pacjentowi, pośpiech - tak nie powinna wyglądać wizyta u kogoś, kogo zawód polega na pomocy ludziom. Z całego serca odradzam jakiekolwiek wizyty w jego gabinecie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Hanna Bułhak-Guz Inny

  Kwestionuje ból dziecka, w trakcie wizyty podnosiła głos " pieścisz się" itp. Po 6 tygodniowym unieruchomieniu złamanej kończyny Pani profesor twierdzi że rehabilitacja nie jest konieczna i niemożliwe są ograniczenia ruchowe (sugestia udawania) . Na tym leczenie zakończyła polecając zamknięte baseny, innych możliwości brak. Nie zgadzam się z tym, no ale ja nie jestem profesorem


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Giejło badanie internistyczne

  Wizyta u Pana dr Giejło była jak zawsze bardzo profesjonalna. Postawiona diagnoza przemyślana i trafna, a zastosowane leczenie skuteczne. Pan doktor jest bardzo rzetelnym, mądrym lekarzem. Naprawdę polecam.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Giejło konsultacja geriatryczna

  Wszystko na najwyższym poziomie. Punktualność co do minuty. Bardzo szczegółowe wyjaśnienia, badanie, skuteczność leczenia natychmiastowa. Polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Giejło konsultacja geriatryczna

  Pan doktor bardzo kompetentny, miły i cierpliwy. Dokładnie i szczegółowo wyjaśnił przebieg leczenia i spodziewane efekty. Bardzo polecam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Antoni Majek Inny

  Zdecydowanie odradzam leczenie u tego lekarza i ostrzegam Was przed tym.
  Oto historia mojego taty, który przez 20 lat poddawał się systematycznej kontroli prostaty (przynajmniej tak myślał),
  Leczył się u dwóch urologów, ostatnich 5 lat życia u dr Majka, nie omijając żadnej z wyznaczonych wizyt.
  Robił systematycznie analizy PSA, które były zawsze dobre. ale po latach okazało się, ze były zafałszowane, ponieważ nikt nigdy mu nie powiedział, ze musi odstawić przed tą analizą leki na jakiś okres.
  Dr Majek przez cały ten okres zbadał tate per rectum, może najwyżej 3 razy. Badania USG robione sporadycznie w gabinecie były niemiarodajne ponieważ pęcherz nie był nigdy odpowiednio wypełniony, gdyż tata mial już duże problemy w utrzymywaniu moczu, co powinno być jednym z wyraźnych sygnałów ostrzegawczych! Gdy tata uskarżał się na to dr Majek reagowal na to komentarzami typu: “proszę ćwiczyć mięśnie!, czy Pan wie ile Pan ma lat???).
  Po 20 latach co 3-miesięcznych wizyt kontrolnych pojawiła się krew w moczu, sygnał świadczący o tym, ze jest bardzo źle, a w przypadku taty, było już niestety za późno
  Dr Majek raptem stwierdził raka prostaty i dal pilne skierowanie na zabieg.
  Okazało się, ze po 20 latach regularnych wizyt, lekarze “przeoczyli” raka prostaty, który rozwijał się powoli ( tak twierdza, ze w tym wieku postępuje powoli).. pod ich nosem i żaden z nich tego nie zauważył. Rak stercza został “nagle odkryty” w ostatnim stadium, z naciekami na pęcherz moczowy i z przerzutami do kości. Mozna sobie wyobrazic co to oznaczalo w takim stadium.
  Tata walczył o życie przez 3 lata. Niestety przegrał te walkę. Zmarł w lutym 2020 roku w wieku 85 lat.
  Jest to tym bardziej przykre, ze jak na swój wiek tata cieszył się bardzo dobrym zdrowiem. Nigdy wcześniej ( przed odkryciem raka ) nie był w szpitalu, nie mial żadnych innych schorzeń nawet tych związanych z wiekiem, mial wszystkie swoje wspaniałe zęby i inni lekarze nie wiedzieli go nigdy na oczy, wiec z pewnością mógł się jeszcze cieszyć życiem przez długie lata.
  Ostrzegam pacjentów Pana doktora by omijali jego gabinet. Rozumiem, że człowiek bywa omylny, ale nie przez 5 lat!!!!
  Dlatego ostrzegam Was, aby “dobre” wyniki PSA i "specjaliści" nie uśpili waszej czujności.
  Wybierzcie lekarza, który starannie was przebada i nie będzie ignorował, ani Was, ani żadnych sygnałów ostrzegawczych na które będziecie się uskarżać.
  I pamiętajcie o jednej, bardzo ważnej rzeczy, o której dowiedzieliśmy się, niestety po fakcie, od dr onkolog, która prowadziła leczenie taty.
  Egzaminem wiarygodnym, który Pani dr poleca aby sprawdzić istnienie bądź nie nowotworu jest RM - Rezonans Magnetyczny.!!!
  Podobno od lat próbuje uczulić urologów na ten aspekt, ale niestety jak na razie, rzadko jest to brane pod uwagę. Z pewnością chodzi o koszty, ale pamiętajcie, musicie walczyć o swoje zdrowie i domagać się najlepszych możliwych sposobów prewencji i leczenia.

  I.L.  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Giejło konsultacja geriatryczna

  Wspaniały,kompetentny,skupiony na pacjencie. Polecam każdemu wizytę u Pana Doktora. Dokładnie i cierpliwie tłumaczy, wspaniale podejście do Pacjenta.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Giejło konsultacja geriatryczna

  To była pierwsza wizyta.Pan doktor zadaje szczegółowe pytania i słucha pacjenta. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania