Centrum Medyczne - Starówka Filia nr 2

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne - Starówka Filia nr 2

Lipowa 5

08-300 , Sokołów Podlaski , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Porada Lekarska

  Dr Paweł Olszewski jest godnym polecenia specjalistą i profesjonalistą w każdym calu. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na pytania pacjenta oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dokładnie przedstawia zdiagnozowany problem. Tłumaczy jak będzie przebiegała operacja i okres pooperacyjny. W moim przypadku choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego dawała mi się mocno we znaki - chodzenie sprawiało mi ogromny ból. W lutym dr Olszewski zastosował leczenie operacyjne - endoprotezoplastykę. Dość długo zwlekałam z podjęciem decyzji o poddaniu się operacji. Teraz wiem, że moje obawy były nieuzasadnione. Operacja przebiegła pomyślnie i bez powikłań, a mój komfort życia zdecydowanie się poprawił - a to wszystko dzięki niezwykłym umiejętnościom i szerokiej wiedzy Pana Doktora Olszewskiego. Mam do naprawy jeszcze drugie kolano i już wiem, że na pewno zwrócę się do tego lekarza po raz kolejny po pomoc. Oddając się w jego ręce nie mam żadnych obaw, jestem spokojna.
  Serdecznie dziękuję Panie Doktorze!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Serdecznie polecam! 5 lutego br. Miałam robiony zabieg na zespół cieśni. Wizyta jak i sam zabieg przebiegły profesjonalnie i bez bólu. Pan doktor wszystko mi tłumaczył i objaśniał. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Porada Lekarska

  Pan Doktor Paweł Olszewski to bardzo profesjonalny, konkretny i życzliwy lekarz. Ortopeda godny polecenia. Miałem robioną operację wymiany biodra na endoprotezę. Operacja była przeprowadzona w Szpitalu w Siemiatyczach w dniu 11 stycznia br. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi Olszewskiemu za udaną operację stawu biodrowego..Polecam tego lekarza całym sercem jako znakomitego fachowca w swojej dziedzinie, cierpliwego i troskliwego w stosunku do pacjenta.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Bardzo dobry i skuteczny specjalista. Napewno zwrócę się do niego po pomoc niejeden raz. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski alloplastyka stawu biodrowego

  Bardzo dobry lekarz. Operacja biodra przebiegła prawidłowo i bez bólu. Po operacji szybki powrót do zdrowia. Wizyta kontrolna też w miłej atmosferze.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski

  Piszę w imieniu Haliny R., mojej babci, lat 78.
  Serdeczne podziękowania dla Dr. Pawła Olszewskiego za udaną operację kolana. Po operacji ból kolana całkowicie ustąpił. Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie, troska oraz życzliwość wobec pacjenta zadecydowały o podjęciu przeze mnie decyzji o operacji drugiego kolana, właśnie za pośrednictwem Dr. Olszewskiego. Jest to lekarz z powołania.
  Jestem bardzo wdzięczna Panu Dr. Olszewskiemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski endoproteza stawu biodrowego

  Serdeczne podziękowanie dla Dr. Pawła Olszewskiego za w pełni udaną operację stawu biodrowego , a także za życzliwość i troskę , dlatego polecam Pana Droktora.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski endoproteza stawu biodrowego prawego oraz lewego

  PAN Olszewski jest specjalistą na bardzo wysokim poziomie i zapewnił mi profesjonapne leczenie dzięki czemu szybko powróciłem do zdrowia. Polecał serdecznie!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski

  Świetny specjalista, kompetentny, miły i rzeczowy lekarz. Przeprowadził zabieg u mojej mamy haluksa i koślawego palucha w listopadzie ubiegłego roku: szybko, sprawnie i bez komplikacji, więc zdecydowała się na zabieg drugiej nogi, który odbył się w kwietniu bieżącego roku w Międzylesiu Podlaskim. Moja mama bardzo polecam tego lekarza, zawsze uchwytny pod telefonem i otwarty na potrzeby pacjenta.
  Mitrzak Ewa

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz