Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Signum

Hierowskiego 70

40-750, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Badura

  Chirurg, Transplantolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pełny profesjonalizm.Dokładne badanie.Wszystko szczegółowo wyjaśnione.Dziękuje.P.Doktor po badaniu powiedziała ze nie mam powodu do zmartwień.Jestem wdzięczna ,bardzo dziękuje.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: USG piersi

   Satysfakcjonująca wizyta, wszystko punktualnie, Pani Doktor bardzo miła i kompetentna, świetne podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione w zrozumiały sposób bez nadmiernego używania medycznego żargonu. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Teresa Owsianka - Podleśny

  Pediatra, Anestezjolog, lek.

  • O

   Pani doktor godna polecenia.
   Fachowe porady, zainteresowanie rozwojem niemowlaka oraz rzeczowość.

  • G

   Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Ma podejście do dzieci, jest bardzo cierpliwa zarówno w kontakcie z dzieckiem jak i z rodzicami. Jesteśmy bardzo wdzięczni, za to że była Pani w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jadwiga Piecha

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • H

   W poprzednich opiniach wszystko zostało powiedziane. Najlepsza lekarka pierwszego kontaktu, jaką poznałam dzięki mojej mamie, która leczy się u niej kilkanaście lat. Najważniejsze: kontaktowa, szanuje pacjenta, rzetelna, solidna, a do tego miła i pogodna. Dobry fachowiec. Sama nie leczę się u niej z tej właśnie przyczyny, że trzeba termin wizyty umawiać. Z doraźnymi przypadkami, jak przeziębienie czy inna infekcja myślę, że pani doktor i tak przyjmuje, ale dla mnie jest to mimo wszystko stres, bo jestem osobą pracującą i chcę mieć spokojną głowę, że na pewno zostanę przyjęta przez mojego lekarza. Ogromnie panią doktor lubię i szanuję również za podejście do starszych ludzi. Lekarz z powołania :)

  • T

   Najlepsza lekarka z jaką miałem doczynienia. Wnikliwa, bardzo dokładna, kontatkowa, super precyzyjna w ustalaniu diagnozy. Wysyła na wszelkie badania. Nie daje lewych zwolnień I nie bierze łapówek.
   Jedyny minus to, że jej gabinet jest zawsze oblegany - ale to pewnie wina rejestracji.
   Nie boi sie ZUSu

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Urszula Słomian

  Endokrynolog, Internista, Diagnostyk, dr n. med.

  • A

   Pani Doktor Słomian była moim pierwszym endokrynologiem! Przyznam, że trafiłam do niej prywatnie z rozpoznaniem guza tarczycy, jako osoba młoda i wystraszona liczyłam na szybką diagnozę, Pani Doktor wówczas bardzo miła uprzejma zaleciła przyjmowanie Jodu w tabletkach. Przy kolejnych wizytach podtrzymywała tylko tezę, że to właściwy sposób leczenia. Po kilku wizytach udało mi się dostać do tejże Pani z NFZ w tym momencie wizyta trwała tylko 3 min, Pani Doktor okropnie niemiła, wręcz wyrzuciła mnie z gabinetu. Przyznam tylko, że kolejny lekarz przeprowadzając dalszą diagnostykę stwierdził, że był to guz "zimny" i żadne leczenie jodem nie jest tutaj pomocne. Bardzo dziękuję Pani Doktor, mój guz rósł dalej i od początku nadawał się tylko do leczenia operacyjnego ze względu na spory rozmiar.

  • W

   Byłam na wizycie u pani doktór Słomian i nie jestem zadowolona, czekałam sporo czasu na termin i rozczarowanie, bardzo nie miła osoba, jak idziesz państwowo to czujesz się jak śmieć ;( przykre to jest,w dodatku nawet nie raczy wysłuchać pacjenta i ma chamskie odzywki -pozjadała wszystkie rozumy,zarozumiała cwaniara i tyle, szkoda czasu bo takiemu lekarzowi nie da się zaufać,trzeba szukać nowego bo wizyta u pani dr to porażka

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Barbara Mazurek

  Laryngolog, lek.

  • M

   Wczoraj pierwsza wizyta u pani doktor.Wzbudziła od razu zaufanie.Zostałam wreszcie prawidłowo zdiagnozowana i już dziś czuję poprawę.Bardzo miła i ciepła osoba polecam

  • T

   Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Dokładna diagnoza, rzeczowe przedstawienie planu leczenia, stosowanie antybiotyku tylko w ostateczności gdy inne metody leczenia są nieskuteczne. Uważne słuchanie pacjenta. Zdecydowanie godny zaufania specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Rozwadowska-Lasoń

  Pediatra,

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Signum

   Jestem bardzo zadowolona z opieki tego lekarza. Pani doktor zawsze bardzo dokładnie bada dziecko, antybiotyki wdraża tylko gdy nie ma już innego wyjścia, cierpliwie odpowiada na pytania, nie irytuje się gdy maluch nie chce współpracować, potrafi go zachęcić i przekonać aby pozwolił się zbadać. Może jest nieco zdystsnsowana i nie wdaje się w pogawędki, ale to wynika pewnie z profesjonalizmu i skupienia na swojej pracy. Ważne, że z dziećmi ma dobry kontakt. Zresztą to kwestia osobowości, nie wszyscy lubią dużo gadać. Uważam, że jest miła, zawsze bez żadnych obiekcji wchodzę do gabinetu i mam pełne zaufanie co do trafności diagnozowania i skutecznosci leczenia.

  • A

   Pani doktor jest bardzo dokładna. Naprawde dokładnie bada dziecko czy to zdrowe np. przed szczepieniem czy chore. Zwraca uwagę również na na rozwój dziecka, np. sugeruje, że dziecko źle stawia stopy czy potrzebna jest konsultacja laryngologiczna. Odpowiada na każde pytanie, chętnie doradza i wyjaśnia. Fakt, że czasem zastanawiam się czy Pani doktor nie za szybko proponuje wdrożenie antybiotyku, ale nie jestem lekarzem i nie wiem czy moje dziecko jest tak chorowite i ten antybiotyk naprawde tak często potrzebuje czy nie. Poza tym nie mam żadnych uwag.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grażyna Zofia Stryjewska-Makuch

  Laryngolog, Alergolog,

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Moja obecnie 4 letnia córka od 2 lat jest ciągle chora.Zapalenie oskrzeli,anginy , gorączki.Dwa lata biegamy z nią po lekarzach wszelkie badania i góra leków.Pani doktor jest bardzo szczegółowa ,poświęciła dziecku tyle czasu by zbadać ,dobrać leki a także wyjaśnić i odpowiedzi udzielić mnie rodzicowi. Bardzo polecam Panią Doktor, zdiagnozowała moja córkę i wskazała dalsze badania i działania co jest bardzo ważne .Leki również zadziałały pierwszy raz od dwóch lat.Oczewiscie wszelkie kroki zostały już podjęte w kierunku leczenia córki. Dodam że Pani Doktor jest sympatyczną osobą i jak widać profesjonalizm i doświadczenie zawodowe a szczególnie podejście do pacjenta,jest jej atutem.

  • Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Miałem bóle w lewej zatoce szczękowej.
   Po zabiegu bóle a minęło 10 dni są o wiele mniejsze ,nie mówie że już zeszły ale wszystko idzie ku dobremu.Chciałem panią doktor przeprosić za ostatnią wizyte kontrolną miałem troche spraw na głowie i z tont ten mój pośpiech,że wyszedłem z gabinetu bardzo szybko.
   Pacjent który poległ na polopirynie.


 • Agnieszka Drosdzol-Cop

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Signum

   Pani Docent prowadzi moja drugą ciąże. Jestem jej pacjentką od 2014 roku. Mam do niej pełne zaufanie. Zawsze z uśmiechem wita pacjentkę. Wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Badanie przeprowadza delikatnie i dyskretnie. szanuje czas pacjenta opóźnienia to rzadkość. W razie jakikolwiek nieprzewidzianych sytuacji odpowiada na telefony i smsy z prędkością światła:) Pozdrawiam Serdecznie!


 • Marek Mandera

  Neurochirurg, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: glejak nerwu wzrokowego

   Chcę podziękować Panu profesorowi za przeprowadzenie operacji mojego syna i opiekę na oddziale. Bardzo dobry specjalista,wyjątkowy lekarz i dobry człowiek.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja guza móżdżku

   Element boski w ludzkiej skórze. Zdecydowanie.
   Profesjonalizm, wiedza, kompetencje, cierpliwość. Nie mam słów by opisać jak bardzo Pan profesor nam pomógł. Córka miała usuwany guz móżdżku. Operował Pan profesor. Rozmowa to najwyższa klasa. W całym tym szumie i powadze sprawy Pan profesor jest oprócz lekarza - wspaniała ciepłą osobą. Nie zostawia rodziców bez odpowiedzi. Polecamy całym sercem.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Iwona Beata Błaszczyk-Giełzak

  Laryngolog,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne SignumUsługa: konsultacja

   W związku z moimi problemami z zatokami wybrałem się na konsultacje do dr Błaszczyk- Giełzak. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, zostały omówione przyczyny dolegliwości oraz zdjęcie z tomografii komputerowej zatok. Otrzymałem również wskazówki co do dalszego leczenia i skierowanie na dalsze badania. Jestem zadowolony z podejścia i zaangażowania lekarza. Jedyne zastrzeżenie to 30 minutowe opóźnienie.