Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Signum

Hierowskiego 70

40-750 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Ładziński Inny

  Pan Profesor to Wspaniały specjalista! Jako jedyny zdecydował się mi pomóc wrócić do życia. Specjaliści z całej Polski nie chcieli podjąć się operacji. Pan Profesor jako jedyny widział szansę na poprawę komfortu mojego życia. Dzięki Profesorowi odstawiłam całą garść bardzo silnych leków i udało mi się nawet drugi raz zostać mamą! Ogromnie jestem wdzięczna za pomoc i dziękuję raz jeszcze w imieniu całej mojej rodziny.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Karlicka-chmiel Inny

  Pani doktor umawia się na niezliczoną liczbę wizyt, przy czym na każdej przepisuje zawsze inne, bardzo drogie leki. Koniec końców, po ponad roku leczenia i wydaniu prawie pół tysiąca złotych na lekarstwa, nie widać żadnych pozytywnych rezultatów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Piecha konsultacja

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Super lekarka. Niedawno zrezygnowałem z przychodni i lekarza rodzinnego, do którego chodziłem ponad 30 lat i nie żałuję chociaż miałem do niego blisko zamieszkania a do dr Piechy mam ok. 10 km. Świetna lekarka, wysłucha dokładnie pacjenta, bez oporów zleca badania diagnostyczne. Widać, że jest ona profesjonalistką.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Teresa Owsianka - Podleśny

  Nie jestem zadowolona z wizyty u pani doktor. Byliśmy awaryjnie z racji nagłej sytuacji. Przepisane tabletki o za wysokiej ilości mg, odpowiednie dla dziecka conajmniej 12 letniego. Krople do uszu również dla starszych dzieci. Za dużo pomyłek na jednej wizycie. To sprawia że już do pani doktor nie pójdziemy, bo nie mam zaufania. Słyszałam że jest fachowcem od maleństw i tego nie neguje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Maria Kurzok-Najbar złe samopoczucie

  Wspaniały lekarz. Pani doktor uratowała mi życie, żaden lekarz nie wysłał mnie na badania tarczycy, pani doktor zleciła badania TSH, USG tarczycy i biopsję. Diagnoza rak. Dzięki szybkiej reakcji pani doktor, podjęciu leczenia, jestem 4 lata od zabiegu , usunięcia tarczycy, czuję się dobrze. Jestem bezgranicznie wdzięczna. Dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Józef Maria Niegłos

  Pan Józef Niegłos przez całą wizytę był bardzo niemiły.

  Odmówił mi wystawienia skierowań na badania ogólne krwi, moczu, tarczyca, cukier itd, mimo że sam zasugerował, że powinnam je wykonać 2 tygodnie po wyjściu z infekcji. Powód: "nie mam czasu".

  Pan doktor przepisał mi antybiotyk, zapytałam jakie są wskazania i czy jest to konieczne, ponieważ karmię piersią i nie wydaje mi się to być bezpieczne (chociaż lekarzem nie jestem, dlatego podzieliłam się wątpliwościami). Usłyszałam: "bo mi tu pani przyjdzie za 3 dni że się nie wyleczyła", a odnośnie karmienia: "to nie będzie pani karmić kilka dni". Jak to nie będzie? Powiedziałam, że sobie tego nie wyobrażam na co pan Niegłos stwierdził, że "przecież dziecko powinno już w tym wieku chodzić do żłoba". Przepraszam, ale co to ma do rzeczy?
  I przyznam szczerze że od ponad roku pracuję i karmię i miałam już niejedną infekcję i nigdy nikt mnie w taki sposób nie potraktował.

  Z mniej ważnych rzeczy - ale być może dla niektórych istotnych, Pan Niegłos nie potrafi obsługiwać komputera. Nie rozumie czym jest i jak działa przeglądarka internetowa. Wystawianie elektronicznego L4 trwało prawie 30 min przy pomocy Pani z rejestracji. Mimo to Pan Niegłos wystawił L4 błędnie co wygenerowało kolejne problemy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Piotr Radziszewski konsultacja kardiologiczna + ECHO serca + EKG

  Lekarz nieprzyjemny, nie przeprowadził wywiadu, zrobił na szybko usg po czym nie omówił wyników tylko powiedział dziękuje do widzenia. Szkoda czasu i pieniędzy na takiego lekarza. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u niego. Odradzam każdemu!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Lekarz: Iwona Beata Błaszczyk-Giełzak konsultacja

  W związku z moimi problemami z zatokami wybrałem się na konsultacje do dr Błaszczyk- Giełzak. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, zostały omówione przyczyny dolegliwości oraz zdjęcie z tomografii komputerowej zatok. Otrzymałem również wskazówki co do dalszego leczenia i skierowanie na dalsze badania. Jestem zadowolony z podejścia i zaangażowania lekarza. Jedyne zastrzeżenie to 30 minutowe opóźnienie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop

  Pani Docent prowadzi moja drugą ciąże. Jestem jej pacjentką od 2014 roku. Mam do niej pełne zaufanie. Zawsze z uśmiechem wita pacjentkę. Wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Badanie przeprowadza delikatnie i dyskretnie. szanuje czas pacjenta opóźnienia to rzadkość. W razie jakikolwiek nieprzewidzianych sytuacji odpowiada na telefony i smsy z prędkością światła:) Pozdrawiam Serdecznie!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Rozwadowska-Lasoń

  Jestem bardzo zadowolona z opieki tego lekarza. Pani doktor zawsze bardzo dokładnie bada dziecko, antybiotyki wdraża tylko gdy nie ma już innego wyjścia, cierpliwie odpowiada na pytania, nie irytuje się gdy maluch nie chce współpracować, potrafi go zachęcić i przekonać aby pozwolił się zbadać. Może jest nieco zdystsnsowana i nie wdaje się w pogawędki, ale to wynika pewnie z profesjonalizmu i skupienia na swojej pracy. Ważne, że z dziećmi ma dobry kontakt. Zresztą to kwestia osobowości, nie wszyscy lubią dużo gadać. Uważam, że jest miła, zawsze bez żadnych obiekcji wchodzę do gabinetu i mam pełne zaufanie co do trafności diagnozowania i skutecznosci leczenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania