W TROSCE O ZDROWIE I SZYBKĄ DIAGNOSTYKĘ! Poradnia POZ: - Internista - Pediatra Poradnie specjalistyczne w ramach NFZ: - Chirurgiczna - Dermatologiczna dla dzieci i dorosłych - Laryngologicz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne RENOMA

Seweryna Sterlinga 16/18

90-217 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W TROSCE O ZDROWIE I SZYBKĄ DIAGNOSTYKĘ!

Poradnia POZ:
- Internista
- Pediatra

Poradnie specjalistyczne w ramach NFZ:
- Chirurgiczna
- Dermatologiczna dla dzieci i dorosłych
- Laryngologiczna dla dzieci i dorosłych
- Okulistyczna dla dzieci i dorosłych
- Rehabilitacyjna
- Ginekologiczna

Konsultacje specjalistyczne - komercyjne:
- Chirurgiczna
- Dermatologiczna dla dzieci i dorosłych
- Ginekologiczna
- Endokrynologiczna
- Laryngologiczna dla dzieci i dorosłych
- Neurologiczna
- Okulistyczna dla dzieci i dorosłych
- Rehabilitacyjna
- Dietetyczna


Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu:
- REHABILITACJA
- MEDYCYNA ESTETYCZNA
- MEDYCYNA PRACY
- SZKOŁA RODZENIA ,,Nas Troje" - bezpłatna edukacja przedporodowa dla przyszłych rodziców! (więcej na: www.nas-troje.ipt.pl )
- AUDIOMETRIA
- SPIROMETRIA
- PERYMETRIA

Nasz sprzęt

 • USG
 • Doppler
 • Aparat EKG
 • Audiometr
 • Spirometr
 • Laser FOTONA XP-2
 • Laser CO2
 • Perymetr- diagnostyka jaskry
więcej

Zabiegi

 • MEDYCYNA ESTETYCZNA - Zabiegi laserowe w zakresie: usuwanie zmian skórnych, zamykanie naczyń krwionośnych, leczenie chorób skóry, inne itd.
 • Drobne zabiegi chirurgiczne
 • Rehabilitacja: kinezyterapia, fizykoterapia, masaż

Badania

 • Badania ultrasonograficzne (USG) dla dzieci i dorosłych: jamy brzusznej, węzłów chłonnych, gruczołu krokowego (prostaty), sutków, tarczycy, ślinianek, jąder, narządów rodnych (sonda transwaginalna), ciąży, piersi, przezciemiączkowe, stawów biodrowych
 • Badania ultrasonograficzne - DOPPLER
 • USG stawów biodrowych u niemowląt

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Hogendorf Inny

  Moja historia choroby zaczęła się zupełnie zwyczajnie, bo przez przypadek wykonując kontrolne usg nerek Pani radiolog ku mojemu ogromnemu zdziwieniu zobaczyła zmianę na wątrobie. Potem lawinowo wykonano mi tomografię komputerową i rezonans magnetyczny z kontrastem.

  Badania potwierdziły zmianę wielkości 53x41x52 ulokowaną w I segmencie wątroby, jednak z racji nietypowego kształtu, trudno dostępnego położenia nie było możliwości wskazać jednoznacznie z czym mamy do czynienia: gruczolakiem, FNH (ogniskowy rozrost guzkowy) czy HCC (nowotwór złośliwy wątroby). Mój świat kolejny raz rozsypał się na drobne kawałeczki, ponieważ mam dwie córki ( 7 i 11 lat), a 2 lata temu nagle pochowałam męża. W głowie roiły się myśli, co stanie się z moimi dziećmi, gdzie rzuci ich los, z czym jeszcze życie karze im się zmierzyć...

  I w tym momencie trafiłam pod skrzydła prof. Piotra Hogendorfa. Niezwykły człowiek, rzeczowy, konkretny, znając moje wszystkie wyniki badań, pomacał mój brzuch, spokojnie bez pośpiechu wytłumaczył mi na spokojnie z czym mamy do czynienia, objaśnił zagrożenia i wytłumaczył, że z racji niefortunnego dość ułożenia i niejednoznacznej diagnozy na podstawie badań radiologicznych należy to szybko usunąć, abym zdrowa szybko wróciła do dzieci. Pomimo dość dużych rozmiarów guza, profesor powiedział, że spróbujemy usunąć to laparoskopowo, ale oczywiście nie wiadomo jak potoczy się operacja i muszę być przygotowana, że może będą zmuszeni mnie otworzyć.

  I tym sposobem trafiłam w tempie ekspresowym do szpitala. Jednego dnia wykonano mi wszystkie potrzebne badania do operacji, następnego dnia rano profesor przyszedł do mnie, poinformował koło której godziny będę miała zabieg, odpowiedział z delikatnym uśmiechem i spokojem na szereg moich pytań, swoją postawą, podejściem, ogromną klasą człowieka i profesjonalizmem dodał mi takiej otuchy, że już przestałam się bać, wewnętrznie spokojna trafiłam na blok operacyjny. Po kilku godzinach obudziłam się na sali pooperacyjnej. Pamiętam (choć ponoć często tego się nie pamięta po narkozie), jak profesor przyszedł do mnie, powiedział, że wszystko potoczyło się zgodnie z planem, laparoskopowo wycięto całego guza i czekamy na wyniki histopatologii. Podziękowałam i zasnęłam. Następnie był weekend, profesor nie miał dyżuru a mimo wszystko w niedzielę przyjechał do szpitala, aby zajrzeć do swoich pacjentów. Brakuje mi słów uznania, podziwu, nie wierzyłam, że jeszcze na świecie istnieją tacy zaangażowani i oddani lekarze, poświęcający siebie, swój czas prywatny w trosce o pacjentów!!!! Niezwykłe - ogromny ukłon i podziw.

  Nadmienię ( bo z własnego doświadczeni wiem, że to są dni grozy dla osób czekających na wyniki), że po wyjściu ze szpitala, jak tylko przyszły wyniki histopatologii Pan profesor skontaktował się ze mną, aby przekazać mi od razu najszczęśliwszą informację - FNH (guz niezłośliwy, wycięty w całości), czyli jestem zdrowa!

  Wydarzenia ostatniego miesiąca wzbogaciły moje życie o kolejne doświadczenia. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na profesora Piotra Hogendorfa bardzo ciepłego, oddanego w 1000% swojej pracy, ponadto będącego normalnym człowiekiem, który oprócz swojej ogromnej wiedzy, doświadczenia i perfekcji w swojej dziedzinie, jest wyjątkową osobowością, dającą pacjentom ciepło, zainteresowanie, uwagę i ogromne wsparcie psychiczne, które każdej chorej osobie jest tak bardzo potrzebne, a niestety niewielu lekarzy w dzisiejszych szalonych, zabieganych czasach o tym pamięta i ma to na uwadze...

  Jestem w życiu szczęściarą, mam swojego Anioła w niebie, a na mojej drodze ziemskiej trafiam na niezwykłych, wyjątkowych ludzi.

  Dziękuję z całego serca, życzę wiele zdrowia i międzynarodowych sukcesów zawodowych oraz prywatnego szczęścia. Tacy lekarze to Skarb bezcenny!!!

  Z wyrazami ogromnej wdzięczności podziwu, uznania i szacunku dla Pana Profesora Piotra Hogendorfa.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Hogendorf Inny

  Pan prof jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkałem . Ma ogromną empatię wobec chorego . Wszystko dokładnie wytłumaczył , bardzo szybko udało się znaleść w szpitalu i przejść operację . Po zabiegu prof. ciagle zajmuje się chorym . Bardzo polecam . Wybitny fachowiec i wspaniały człowiek .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Hogendorf Inny

  Trafiłam do Pana Profesora z przełykiem Barretta, przepukliną rozworu przełykowego. Jako jedyny ze specjalistów, z którymi miałam do czynienia w ciągu 10 lat mojej choroby skutecznie mnie wyleczył i skierował na zabieg, zamiast wręczać recepty na inhibitory, jak to robili inni. Na wizycie został mi przedstawiony przebieg zabiegu, zostałam poinformowana również o tym jak zmieni się moje żyje po operacji (konieczność zmiany diety, rezygnacji z poszczególnych produktów) i ewentualnym pojawieniu się pooperacyjnych chwilowych dysfunkcji. Bardzo miło wspominam każde spotkanie z Panem Profesorem, który prócz ogromnej wiedzy ma także wielkie serce i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji ze swoimi pacjentami.
  Byłam operowana w październiku 2020, a badanie wykonane w tym tygodniu potwierdziło mój powrót do zdrowia (brak zapaleń).
  Jestem ogromnie wdzięczna za Pana pomoc, szybką reakcję i przywrócenie możliwości spania "na płasko"! :) Nareszcie kwas nie wypala mi wnętrzności, a ja mogę cieszyć się pełnią życia. :)
  Nie mogłam trafić na lepszego specjalistę. Dziękuję!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Hogendorf Inny

  Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do doktora Hogendorfa. Już na pierwszym spotkaniu wszystko szczegółowo wyjaśnił i uspokoił. Na zabieg długo nie mogłam się zdecydować, bardzo się bałam - chodziło o usunięcie dużej narośli na policzku. Pełen profesjonalizm i siła spokoju Pana Doktora sprawiły, że mimo dużych emocji, byłam pewna, że to dobra decyzja. I tak też się stało - jestem 3 tygodnie po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Blizna jest mała, rana pięknie się zagoiła i wiem dzięki wskazówkom Pana Doktora jak ją teraz odpowiednio pielęgnować. Jestem ogromnie wdzięczna - to i tak niewiele powiedzieć. Dziękuję!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Hogendorf zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym

  Pan Doktor to profesjonalista i doskonały fachowiec.
  Poinformował jak będzie wyglądał zabieg a później przeprowadził tak fachowo, że chciałam zostawić jak najlepszą rekomendację. Przemiły człowiek, lekarz pełen empatii.
  Polecam takiego lekarza każdemu !
  Dziękuję Panie Doktorze.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Rakowski usunięcie naczyniaka w okolicy oka

  Polecam wszystkim Pana dr ! jestem zadowolona z zabiegu wreszcie zostało mi usunięte nieestetyczne naczynko w okolicy oka którego nie udało się usunąć podczas wizyt u innych specjalistów- którzy obiecywali że po zabiegu na pewno naczynko zniknie , jednak tak się nie stało, dopiero po wizycie u dr Adama rzeczywiście efekt został osiągnięty w 100 % pełen profesjonalizm


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Hogendorf operacja przepukliny

  Pan doktor Hogendorf to profesjonalista , wspaniały lekarz i człowiek . Jestem bardzo zadowolony z operacji (przepuklina pępkowa) oraz opieki jaką Pan doktor mnie otoczył. Jestem bardzo wdzięczny i szczerze polecam Grzegorz Z."


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Hogendorf przepuklina pachwinowa

  Jestem po udanej operacji przeprowadzonej przez Pana doktora-przepuklina pachwinowa. Dr Piotr Hogendorf to świetny specjalista, pełen profesjonalizm, wszystko wyjaśnia,ma podejście do pacjenta. Podczas wizyty zaproponował dalsze leczenie (zabieg) oraz sam załatwił wszystkie formalności (szpital). Lekarz bardzo delikatny, leczenie bez bólu. Polecam w 100%


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania