Centrum Medyczne Puls

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Puls

Ligonia 14a

46-203 , Kluczbork , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • A

   Bardzo dobry lekarz już kilka razy uratowała moje dziecko ze stanu przed szpitalnego .Zawsze doradzi i rzeczowo podchodzi do tematu leków. Polecam

  • P

   Rzeczowo, konkretnie, dokładnie. Nie bagatelizuje, słucha i jak dotąd trafnie zdiagnozowała. Uprzejma, ma podejście do dzieci. Nie naciąga na reklamowane specyfiki tylko pyta o te które mam już dostępne w domu.


 • Ziemowit Koc

  Biegły Sądowy, Chirurg, Onkolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: opolskie centrum onkologiiUsługa: guz

   Lekarz z powołania miły,sympatyczny a co najważniejsze do każdego pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Jak najbardziej polecam.

  • B

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Jestem po operacji nowotwora, dostałam skierowanie do onkologa i mega rozczarowanie! Na pierwszej wizycie doktor przejrzał wyniki histopatologiczne i wynik tomografu i nic, ani słowa, odesłał mnie na konsylium. Po paru godzinach czekania nie wiedziałam dalej nic o moim rzadkim nowotworze, czy wymaga leczenia, jakie są rokowania, jaki jest wynik tk? W drodze do domu zadzwoniono, że konsylium mi nie przysługuje i mam przyjechać jeszcze raz. Następna wizyta po jakimś czasie i następne rozczarowanie! Parę godzin czekania i pytanie lekarza jak się czuję? Skierowanie na kontrolne tk i znowu ani słowa, oprócz dziękuję, czyli powinnam wyjść z gabinetu! Na moje pytanie o grasiczaka, otrzymałam pytanie czy lekarze, którzy mnie operowali nic mi nie powiedzieli? Na pytanie o złośliwość grasiczaka dowiedziałam się, że jeżeli nowotwór odrośnie to złośliwy, jeśli nie to nie! Kpina!
   Nie otrzymałam wyjaśnień, planu leczenia, planu kontroli, nic! Totalne zero!
   Widać oczekując wiadomości, wyjaśnień na temat bardzo rzadkiego nowotworu oczekiwałam za dużo!
   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!
   Nie wiem czy jest dobry czy nie, bo nic nie powiedział nic czego oczekuje pacjent, więc nie warto czekać parę godzin na NIC!
   Gdyby nie google i prywatna wizyta u innego lekarza, to po 2 wizytach u tego lekarza dalej nie wiedziałabym nic!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu