Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Pro-Med

Mariańska 5A

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Pogoda prowadzenie ciąży

  Nie znam lepszego lekarza ginekologa. Prowadził moją drugą ciążę i jestem zachwycona. Mogłam zadzwonić o każdej porze, doktor zawsze mnie wysłuchał, uspokoił i odpowiedział na dręczące mnie pytania. Podczas wizyty okazuje bardzo dużo uwagi pacjentce, nie śpieszy się, jest bardzo delikatny. Widać, że to lekarz z powołania dla którego praca jest także pasją. Oby było więcej takich lekarzy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Pogoda ciąża

  Zdecydowanie polecam Pana doktora, kompetentny, rzetelny i bardzo miły lekarz. Mimo nawału pacjentek, nigdy nie ponagla i zawsze rzeczowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Polecam z czystym sumieniem!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Pogoda konsultacja

  Dr Pogoda to wyjątkowy lekarz i człowiek, pełen empatii, zrozumienia, wiedzy i cierpliwości. Z ogromnym oddaniem wyjaśnia wielokrotnie zawiłość choroby. Jest otwarty na pacjenta i jego obawy, których słucha z należna uwagą. Nie uważa się za Boga, co dzisiaj jest normą wśród lekarzy.Słucha cierpliwie, dużo zapamiętuje, robi wszystko, aby pacjent był zadowolony i aby mu pomóc. Przesyłam ogromne wyrazy szacunku!!! Dziękuję, ze Pan taki właśnie jest.:):):) Kłaniam się głęboko.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania