Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Paprocany
Sikorskiego 101, 43-100 Tychy
Centrum Medyczne Paprocany logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Barbara Bielecka Inny

  Pierwszy raz byłam u tej pani w Lux Med w medycynie pracy, pierwsza wizyta 6 maja (aktualnie mamy 18 czerwca) ja przez tą panią pozostaje bez pracy, ponieważ uwięziła się na.moją cukrzyce, choruję już 14 lat (zachorowałam jak miałam 4 lata) a oczywiście pani doktor wie lepiej o mojej cukrzycy i o moim organizmie lepiej niż ja sama. Nigdy w życiu nie zdążyło mi się zemdleć/omdleć czy coś w tym stylu, a nie dostałam zdolności do pracy bo co jeśli stanie mi się coś w pracy z powodu cukrzycy (praca w sklepie ####) jej tokiem rozumowania nie mogę wychodzić nawet na pasy bo co jeśli zemdleje i auto mnie przejedzie? Bardzo nieprzyjemna pani doktor, zaczęła na mnie krzyczeć i nie dała mi dojść bo słowa ponieważ "podnoszę na nią głos" pomimo, że ja ciągle po 3 już wizycie pozostawałam spokojna i miła, jak widać podważyłam jej autorytet twierdząc, że znam reakcje swojego organizmu, mówiąc, że wiem kiedy zareagować. Nie polecam wyboru tej pani doktor

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Wodecki Inny

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia. Bardzo przemiły człowiek i przede wszystkim konkretnie opisujący przypadek, poświęcający uwagę pacjentowi. Jedna wizyta i diagnoza postawiona. Teraz czekam na zabieg. „Noga będzie ładna” tak usłyszałam i na taki efekt czekam. Polecam !!!

  D
  Profil zweryfikowany
  Justyna Barbara Daniłowicz-Magiera Inny

  Najlepsza Pani doktor pediatra jaką znam Będąc dzieckiem leczyła mnie, teraz moje dzieci. Pani doktor jest bardzo miła, i moim zdaniem zna się na swojej pracy. Jednym zdaniem, lekarka z powołania. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Wodecki usuwanie żylaków

  Do lek. P. Wodeckiego wybrałam się z powodu choroby kończyn dolnych - niewydolność żyły odstrzałkowej (diagnoza została stwierdzona dużo później już przez innego specjalistę). Na pierwszej wizycie nie zostało w ogóle zrobione USG (doppler) aby dokładnie sprawdzić gdzie tkwi problem - lekarz skierował mnie od razu na stół operacyjny poprzez wizualne oględziny mojej nogi. Minął rok od operacji a ja mam dalej blizny, mało tego - okazało się, że przyczyna nie została usunięta, wręcz przeciwnie stan moje nogi dużo bardziej się pogorszył, na wizycie u innego specjalisty dowiedziałam się, że podczas operacji został uszkodzony nerw - przez co do tej pory odczuwam dyskomfort i ból podczas dotyku.
  Szczerze nie polecam. Brak diagnozy, brak prawidłowego leczenia, brak opieki i zaleceń po zabiegu. Borykam się po prywatnych lekarzach aby uratować nogę a dodatkowo skorygować to co zostało po ostatniej niezasadnej operacji u Pana Wodeckiego. Mam uszkodzony nerw i krwiaki po ostatnim zabiegu.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Wodecki usuwanie żylaków

  Byłam u Pana Doktora na prywatnej wizycie.Brak zainteresowania z jego strony. Prawie w ogóle nie zadawał pytań. Mimo to zdecydowałam się na na zabieg usunięcia żylaków metodą tradycyjną. Cały zabieg trwał 10 minut razem z podaniem znieczulenia. Nie polecam nikomu. Znieczulenie nie zaczęło jeszcze działać, a Dr Wodecki już zaczął ciąć. To był koszmar. Ból przy porodzie to nic w porównaniu do tego.
  Jeszcze raz nie polecam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Paprocany

  Bardzo dobry lekarz. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze z uwaga słucha pacjenta i jeżeli chodzi o mnie trafnie dobiera diagnozę. Polecam z całego serca.

  S
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Paprocany Zapalenie płuc

  Profesjonalne podejście do pacjenta , jeśli wszyscy lekarze mieli by takie podejście połowa ludzi byłaby zdrowsza po wyjściu z gabinetu

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania