Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Nidal Najjar Inny

  Bardzo polecam doktora Nidala. Jest moim lekarzem od wielu lat. W tej chwili leczy również moje dzieci. Podczas wizyty zawsze wysłucha i zadaje pytania. Widać że pacjent nie jest mu obojętny. Zleca konieczne badania. Plusem jest fakt że do większości badań jest natychmiastowy dostęp.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Ciecierski Inny

  Nie polecam. Pan na początku stwierdził wadę - 3,75, na koniec wypisal ulotkę na okulary - 3 na oboje oczu. Astygmatyzm na prawym oku znalazł, jednak coś mnie tknęło żeby informacje zweryfikować u znanego specjalisty we Wrocławiu. Diagnoza? Astygmatyzm o 1 większy niż u Pana ( z - 0,5 na tej wizycie do - 1,5 u wrocławskiego specjalisty) a na dodatek wada na jednym oku - 3,25, na drugim - 3. Niestety nie polecę i więcej nie zagoszczę. Zero opisów z badań, zero kart informacyjnych, jedynie wypisana malutka karteczka z wadą ( bez pieczątki, po którą trzeba udać się do rejestracji). Jednak od prywatnej wizyty oczekiwałam dużo więcej.

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Ciecierski Inny

  Człowiek, który zna się na swoim fachu! Bardzo pomógł mi z moimi problemami oczu, dzięki Niemu podjełam już specjalistyczne leczenie, które ma zmniejszyć moje problemy z widzeniem.


  K
  Profil zweryfikowany
  Nidal Najjar problemy z żołądkiem

  Bardzo dobrze diagnozuje problemy narządów wewnętrznych. Wcześniej byłam u wielu lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc. Pozdrawiam i dziękuję.


  I
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Platt łuszczyca

  Bardzo fajna Pani Dermatolog. Porozmawia wysłucha jaki jest problem i zaaplikuje leki. Bardzo mi pomogła a objawy się zmniejszyły.


  I
  Profil zweryfikowany
  Nidal Najjar choroby wewnętrzne

  Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Jego niewątpliwą zaletą jest cierpliwość i słuchanie pacjentów.


  L
  Profil zweryfikowany
  Nidal Najjar

  Profesjonalne podejście, użyteczna i pomocna informacja. Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie i skutecznie. Pan doktor słucha i to jest bardzo istotne. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rynek 5/2, 59-500 Złotoryja Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania