Centrum Medyczne NARISMED to prywatna placówka medyczna świadczącą wysokiej jakości usługi medyczne. Sposób działania NARISMED wzorowany jest na anglosaskiej koncepcji konsultanckiej, w której proces ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Narismed

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9 lok.U6, Praga-Południe

03-984, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne NARISMED to prywatna placówka medyczna świadczącą wysokiej jakości usługi medyczne. Sposób działania NARISMED wzorowany jest na anglosaskiej koncepcji konsultanckiej, w której proces diagnostyki i leczenia prowadzony jest przez jednego lekarza. Dlatego osoby współpracujące z NARISMED pozostają niezależni, ale wspierają się dla dobra pacjentów.
W Centrum Medycznym NARISMED można umówić się na konsultacje specjalistyczne, a także wykonać badanie diagnostyczne. Konsultacje odbywają się w estetycznych, komfortowych, klimatyzowanych i wyposażonych gabinetach lekarskich, a każdej wizycie w placówce towarzyszy miła atmosfera w recepcji.

Nasza placówka jest również przygotowana dla pacjentów z niepełnosprawnością.

Trzonem działalności NARISMED jest diagnostyka i leczenie schorzeń o podłożu laryngologicznym dorosłych i dzieci, laryngologia nurkowania, dietetyka i aparatowanie narządu słuchu. Ze względu jednak na potrzeby pacjentów zakres usług będzie stale poszerzany o inne specjalizacje.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mirosław Szczepański

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne NarismedUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Polecam doktora Mirosława Szczepańskiego. Pan doktor spokojnie mnie wysłuchał, uzupełnił wywiad dodatkowymi pytaniami, przeprowadził dokładne badanie, postawił diagnozę i obrazowo ją uzasadnił. Kontrolnie zapoznał się z dodatkowymi badaniami, które miałam przy sobie, odpowiedział na wszystkie pytania. Z gabinetu wyszłam z receptą, zaleceniami i przeświadczeniem, że po dwóch tygodniach chodzenia po lekarzach wreszcie postawiono diagnozę i mogę zacząć leczenie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Narismed

   Bardzo profesjonalne podejście. W rozmowie i odbytych badaniach przez lekarza widać, że posiada ogromną wiedzę w przeciwieństwie do mojego poprzedniego laryngologa. Uważam, że doktor jest specjalistą w swoim fachu i chcę dodać, że bezinteresownie podczas mojej wizyty zbadał mojego męża, który ma ogromne problemy z zatokami. Napewno będziemy kontynuować leczenie u tego doktora. Naprawdę warto było udać się na tę wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (200) o tym lekarzu


 • Dorota Rojek

  Audiolog, Foniatra, Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie ucha

   Pani doktor bardzo sympatyczna z porządnym podejściem do pacjenta.
   Najpierw porozmawiała, potem porządnie obejrzała zmienione miejsca i zaproponowała konkretne leczenie wszystko odpowiednio tłumacząc.

   Osoba godna polecenia.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pogorszenie słuchu, szumy uszne, zawroty głowy

   Pani Doktor Rojek, potraktowała poważnie moje problemy, w porównaniu z poprzednimi laryngologami, u których byłem. Dostałem skierowanie na SOR z zaleceniami dla lekarzy (sterydy, komora hiperbaryczna).
   Na minus pozostaje brak skierowań na tomografię komputerową lub rezonans oraz inne badania, które są niezbędne przy dalszej diagnostyce.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu