entra Medyczne Medyceusz zapewniają Państwu łatwy dostęp do lekarzy internistów w trzech niezależnych miejsach w Łodzi. Nasze poradnie lekarzy rodzinnych i internistów są w pełni wyposażone w potr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medyceusz

Bazarowa 9

91-053 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

entra Medyczne Medyceusz zapewniają Państwu łatwy dostęp do lekarzy internistów w trzech niezależnych miejsach w Łodzi.

Nasze poradnie lekarzy rodzinnych i internistów są w pełni wyposażone w potrzebny sprzęt diagnostyczny taki jak EKG, Aparaty RR, USG, Laryngoskopy, Oftalmoskopy jak i również mają bezpośredni dostęp do Laboratorium oraz Rehabilitacji Medycznej.

Możliwość wykonania badań rentgenowskich oraz USG w miejscu poradni POZ jest niewątpliwą zaletą.

W naszych przychodniach przyjmują lekarze z specjalizacją z interny oraz medycyny rodzinnej. Mają Państwo gwarancje, że lekarz internista w Centrach Medycznych Medyceusz - Bazarowa ~ Sporna ~ Studzińskiego obejmie Państwa kompleksową opieką lekarską, w razie potrzeby bezproblemowo kierując na badania dodatkowe, badania radiologiczne czy laboratoryjne, gdyż nasze przychodnie posiadają pełne zaplecze diagnostyczne, a lekarze wolność i prawo wyboru metody diagnostyki i leczenia. Wszystkie przyjęcia są bezpłatne w ramach umowy z NFZ.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Kusak Inny

  Moje doświadczenie z pracą dr Kusaka nie jest pozytywne. Poszedłem do pana doktora w celu wykonania USG moszny przed zabiegiem wazektomii. Wyniki były pozytywne - nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Jak leżałem już na stole u chirurga okazało się, że mam przypadłość, która jest głównym przeciwwskazaniem do zabiegu. Lekarz był w szoku jak oglądał wyniki usg i patrzył na stan faktyczny. Zabieg się jednak odbył. Po kilku dniach dla swojego spokoju poszedłem raz jeszcze na usg - przyznam, że klinikę, gdzie przyjmuje pan dr Kusak mam najbliżej - dlatego tam poszedłem. Po zabiegu odczuwałem dolegliwości bólowe, których w/g chirurga być już nie powinno. Pan doktor znów wykonał badanie i znów wyniki były pozytywne. Ból nie ustępował. Poszedłem na konsultacje do chirurga, który na pierwszy rzut oka stwierdził ostry stan zapalny. Powiedział, że nie da się tego "nie zobaczyć" w badaniu USG. Zdecydowanie nie polecam usług tego lekarza.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Kierszniewska Inny

  Polecam Panią Doktor!!! Zaangażowana, pełna empatii dla pacjenta oraz potrafiąca szczegółowo wyjaśnić co dolega, co trzeba zrobić i jaki będzie dalszy proces leczenia.
  A do tego to przemiła osoba i z dużym poczuciem humoru.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Arkadiusz Soski USG bioderek - preluksacyjne

  Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za bardzo dokładne wykonanie usg bioderek mojemu synkowi. Synek ma 6 tygodni. Doktor podczas badania usg wykrył u mojego dziecka objawy dysplazji biodra, dzięki czemu mamy szansę „naprawić” te wadę. To moje trzecie dziecko i żałuję, że dopiero teraz trafiłam na doktora. Poprzedni ortopedzi widocznie nie byli z powołania, bo nie wykryli tych wad u moich dzieci, co niestety wystąpiło w późniejszym czasie. Dziękuje za szybką diagnozę i wszelkie wskazówki odnośnie dalszego leczenia, na pewno skorzystamy z Jasiem. Pozdrawiam serdecznie.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Górski prowadzenie ciąży

  Na pierwszą wizytę udałam się w siódmym tygodniu ciąży co potwierdzały wyniki badań krwi, doktor zerknął tylko w te badania i powiedział ze to nic nie znaczy natomiast gdy już mnie zbadał to nie raczył się nawet odezwać, jedynie usiadł w milczeniu do pisania. Skierowanie dostałam tylko na krew w tym na glukozę ,którą wykonuje się przecież dopiero po dwudziestym tygodniu!! zabrakło również skierowania na różyczkę,tarczycę i USG. o tym ze ciąża jest potwierdzona dowiedziałam się dopiero gdy wyciągnęłam wnioski z czytania tego co napisał bo sam nie raczył się do mnie odezwać ignorując mnie nawet gdy zadawałam ważne dla mnie pytania,przy braku odpowiedzi ponawiałam niektóre z nich jednak na marne.... Na koniec jedynie wspomniał ze mam łykać kwas foliowy i tyle z naszej rozmowy. Zdecydowanie odradzam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Lewandowicz

  Bardzo jestem zadowolona z wizyt. Pan Doktor zawsze kulturalny i spokojny, więcej takich. Leczę się już 2 lata i nie mam żadnych problemów

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Kierszniewska Inny

  Dorota Kierszniewska
  Bardzo miła wizyta. Pełen profesjonalizm. Diagnoza i leki trafione. Poprawa jest widoczna. Pani doktor uśmiechnięta i przyjazna pacjentowi. Polecam!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Lewandowicz

  Wizyty u lekarza to sama przyjemność. Czysty, schludny, kulturalny i przede wszystkim nie robi łaskę, że w ogóle musi być w pracy, żeby pomagać ludziom. Godny polecenia.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Lewandowicz

  Dobry sprawdzony lekarz
  Serdecznie polecam
  Naprawdę bardzo ludzki lekarz z dobrym podjęciem do pacjenta i jego niekiedy trudnych osobistych spraw zdrowotnych

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Lewandowicz

  Lekarz o wyjątkowej empatii i Wielkim sercu w stosunku do pacjentów. O wysokiej kulturze osobistej i odpowiedzialności za zdrowie i życie swoich pacjentów z wielkim zaangażowaniem wykonujący swoją pracę. Uważam, że to najlepszy lekarz na Bazarowej, który nigdy nie odmawia pacjentom w potrzebie nawet kosztem siebie. To, doktor który zasługuje na medal.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Lewandowicz

  Świetny lekarz, ma dobre podejście do Pacjenta. Wizyta odbyła się bezproblemowo w gabinecie panowała miła atmosfera. Polecam ;)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania