Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medjana

Czachowskiego 21 A

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Ostrach

  Psychiatra, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedjanaUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Ostrach jest bardzo empatyczną osobą a do tego fachową i konkretną. Zadaje pytania na które słucha odpowiedzi i nie wypełnia schematycznych ankiet tylko rozmawia z pacjentem. Gorąco polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedjanaUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Lekarz bardzo profesjonalnie zajął się moim problemem, czułem, że mnie rozumie i że jestem w dobrych rękach. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Aleksander Marczenko

  Chirurg,

  • Doktor Marczenko usuwał mi znamię barwinkowe na moim podbródku. Blizna jest niewielka, praktycznie nie widoczna. Jak na razie nikt z moich znajomych nie zauważył blizny. Polecam

  • D

   Lekarz kompetentny, bardzo miły, nie narzuca metod leczenia. Byłem na konsultacjach u kilu lekarzy....jedyna diagnoza, to zabieg chirurgiczny. Doktor Marczenko załatwił sprawę bez zabiegu, skończyło się na trzech ukłuciach igłą oraz bardzo profesjonalnym podejściem do pacjęta. Polecam wizyty w ramach NFZ, u dr Aleksandra Marczenko w gabinecie na ul. Osiedlowej 9.
   Dzięki Panie doktorze. Asystującej pielęgniarce, też bardzo dziękuję, za poczucie humoru....Wdzięczny pacjęt.


 • Hubert Kazubiński

  Chirurg, Ortopeda,

  • M
   Lokalizacja: Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa ChałubińskiegoUsługa: operacja stawu kolanowego

   Najlepszy lekarz! Ma ogromną wiedzę oraz bardzo dużo cierpliwości do pacjentów. Zawsze są do Niego bardzo duże kolejki. Do każdego podchodzi z pełnym profesjonalizmem i wyrozumiałością. Tylko dzięki jego fachowemu podejściu do mojej kontuzji mogę na nowo zacząć żyć jak przed wypadkiem. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medjana

   Byłem z mamą u Doktora Kazubińskiego na kontroli po złamaniu nogi. Jak zobaczył Mamę to powiedział "o Pani kiedyś była u mnie". To dowodzi że Pan Doktor pamięta swoich pacjentów. Przechodząc do sedna Pan Doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Do tego jest miły. Bardzo uważnie zbadał nogę Mamie. Zlecił prześwietlenie i USG. USG było w cenie wizyty. Na tej podstawie stwierdził że noga zrosła się prawidłowo. Kazał jeszcze co prawda przez około 3 tygodnie chodzić o kuli ale generalnie stwierdził że jest ok.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Adam Kukliński

  Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedjanaUsługa: żylaki

   Lekarz bardzo rzetelny. Sumiennie zbadał żylaki. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie z zachowaniem zasad higieny. Opisywał kolejne czynności jakie wykonywał. Odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Bardzo sympatyczny profesjonalista. Polecam z czystym sumieniem ????

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Naczyniowej

   Wspaniały człowiek i bardzo dobry chirurg naczyniowy. Doskonale poradził sobie z bardzo skomplikowaną operacją mojego taty. Dzięki niemu tata nadal jest z nami.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Wieczorek

  Chirurg,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: krwawienie pooperacyjne

   Kompetentny, rzeczowy, zaangażowany, odpowiedzialny. Udziela wszelkich wyjaśnień, pacjent czuje się pewnie, bo każde pytanie jest traktowane poważnie, nie zbywa, nie przemilcza, rozważa możliwe ewentualności, konsekwencje, ...
   Nawet o trudnych sprawach mówi prosto, z naszego człowieczego poziomu.
   Poczułam, że mój syn jest nie tylko ważny dla mnie, ale że dla tego lekarza, też nie jest tylko nazwiskiem w kartotece.
   Szczerze polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedjanaUsługa: Inny

   byłam u tego lekarza tylko na usg ale wychodząc gabinetu po rozmowie z panem doktorem mimo kiepskich informacji miałam całkiem dobry humor. lekarz bardzo dokładnie opisał co mi jest i co z tym powinnam zrobić. Oby więcej takich lekarzy. ocena jak najbardziej 5 ;)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu