Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MEDICAL HOUSE

Garbarska 10

34-300 , Żywiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Joanna Dorota Świrydo-Hycza Inny

  Pani Doktor wykonywała mi USG, poświęciła odpowiednią ilość czasu na wykonanie badania, wszystko tłumaczyła w trakcie. Odpowiadała wyczerpująco na zadane pytania. Na koniec odpowiednio pokierowała do jakiego lekarza dalej się udać. Jestem zadowolona, dlatego polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Juraszek Inny

  Generalnie wizyty przez całą ciąże przebiegały dobrze i bezproblemowo, byłam nawet zadowolona. Niestety nie mogę polecić doktora z dwóch przyczyn. Syn urodził się przez nagłe cesarskie cięcie, gdyż trafiłam do szpitala z krwotokiem spowodowanym całkowicie odklejonym łożyskiem. Nie wiadomo, ile wcześniej łożysko zaczęło się odklejać. Na wizycie u doktora 2 tygodnie wcześniej pan doktor twierdził, że wszystko jest ok, choć po przeanalizowaniu po fakcie wydruku z usg już wtedy dziecko było o ok. 2 tygodnie za małe względem wieku ciąży. Nie wiem, czy wtedy już działo się coś złego, czy też nie, fakt jest taki, że syn urodził się z niską masą urodzeniową, cechami dystrofii i hipotrofii wewnątrzmacicznej. Pan doktor twierdził, że wszystko jest w normie i że będzie ważył nieco ponad 3kg. Czeka nas teraz szereg konsultacji na oddziale patologii noworodka i u neurologa. Kolejna rzecz... Mam ujemną grupę krwi. Na jednej z wizyt rozmawiałam z doktorem na temat przyjęcia profilaktycznego zastrzyku z immumoglobiną, bardzo mi na tym zależało. Doktor odwiódł mnie od tego pomysłu twierdząc, że nie jest zwolennikiem podawania profilaktycznej immunoglobiny w pierwszej ciąży, że to bez sensu, bo jeśli dziecko odziedziczy grupę krwi po ojcu, dostanę zastrzyk po porodzie. Niestety dla mnie było za późno, gdyż w wyniku odklejonego łożyska doszło do przecieku matczyno-płodowego i konfliktu serologicznego. Tydzień spędziliśmy w szpitalu i wygląda na to, że na szczęście wytworzone przeciwciała nie przełożyły się na zdrowie mojego pierwszego synka, jednak marzenie o dużej rodzinie niestety pozostanie tylko marzeniem, gdyż w tej sytuacji więcej dzieci nie urodzę. Gdybym prowadziła ciąże u innego specjalisty i przyjęła śródciążową profilaktykę konfliktu serologicznego, dzisiaj byłabym w zupełnie innym miejscu... Niestety zaufałam doktorowi czego będę żałować do końca życia... :(


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Gabriela Pytlarz-Cojda Inny

  Pani doktor bardzo miła z podejściem do dzieci. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Dzieci zostały zbadane, została postawione diagnoza oraz przepisane lekarstwa. Na wszystkie moje pytania Pani doktor z chęcią odpowiadała. Polecam Panią Gabriele z czystym sumieniem.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Juraszek Inny

  Z całego serca polecam dr.Juraszka. Jest to osoba na odpowiednim miejscu. Wyrozumiały, pomocny, nie krytykuje i bardzo uprzejmy. Pełen profesjonalizm, podchodzi indywidualnie i poważnie do każdego problemu. Dzięki pomocy od doktora udało mi się zajść w upragnioną ciążę :).


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Juraszek

  Polecam. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki Panu doktorowi i jego dobrze postawionej diagnozie mam dzis zdrową, piękna córeczkę. Bardzo delikatny przy badaniu, dokładny i spokojny. Wzbudza zaufanie co do swojej osoby, duża wiedza medyczna.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Juraszek planowanie i prowadzenie ciazy

  Człowiek Anioł! Pomógł nam zajść w wymarzoną ciążę. Zawsze uśmiechnięty i konkretny. Każdą wizyta była przyjemnością. Fachowo podszedł do moich problemów. Na każde pytanie znalazłam satysfakcjonunaca odpowiedź. Delikatny przy badaniu. Polecam całym sercem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Juraszek

  Prowadził mnie dwa lata z moimi chorobami.Udalo mi sie dzieki jego leczeniu zajść w ciąże,prowadził ciąże,robił cesarskie ciecie.Wszystko w jak najlepszej ocenie.Bylam u wielu ginekologów dopiero jego wiedza pomogła!Polecam każdej pacjentce.Pelny profesjonalizm .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania