Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MEDICAL HOUSE

Garbarska 10

34-300 , Żywiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wacław Byrdy

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • A

   Zgadzam się ze zdaniem Monii pan doktor w przychodni odrabia pańszczyznę. Za konsultacje 5 min. zabrał pieniążki jak za normalną wizytę. Moja mama miała tętniaki na aorcie. Konsultacje miała dwa tygodnie temu a teraz walczy o życie, ponieważ pan doktor stwierdził, że w bielsku nie przeprowadzają takich zabiegów na tętniaki, gdyż ma je za małej wielkości. I nagle okazało się że w naszym mieście przeprowadzają takie zabiegi, a tętniak urósł do takiej wielkości, który zagrażał jej życiu. Na szczęście lekarze do których się dostała ratują jej życie. Po rozmowie z nimi byli bardzo zdziwieni że ów lekarz nie dał jej skierowania do nich. Tak pan doktor leczy pacjentów u siebie. Ludzie uważajcie na tego lekarza. Może dawniej był dobry, ale chyba mu kasa odbiła.

  • M

   Pan doktor w przychodni zachowuje się jakby odrabiał pańszczyznę. Zero kontaktu i podejścia do pacjenta, wykazania inicjatywy i zaproponowania jakiejkolwiek alternatywy. Byłam dwa razy i wizyta wyglądała tak samo - czyli najlepiej jakby Cię tu nie było i dała mi święty spokój. W końcu nie poszłam do niego w celach towarzyskich tylko z prośbą o pomoc w chorobie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bożena Handzlik

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: MEDICAL HOUSEUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Wspaniały lekarz. Polecam wszystkim.
   Miła, serdeczna osoba.Po 12stu latach leczenia wreszcie znalazłam prawdziwego endokrynologa.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDICAL HOUSEUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo sympatyczna pani doktor. Chodzę już kilka lat i nie zamierzam zmieniać lekarza. Czuje że jestem pod dobrą opieką i to jest dla mnie bardzo ważne.


 • Józef Marian Zając

  Neurolog, Psychiatra,

  • D
   Lokalizacja: Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej

   Lekarz bardzo wyrozumiały w różnych sprawach. Jeśli komuś zdarzyło się przerwać leczenie, to nie ma problemu żeby u niego kontynuować bo nie ocenia postępowania a zaleca dalsze leczenie. Każdego wysłuchuje i jest bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego pacjenta.


 • Paweł Juraszek

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital ProvitaUsługa: wizyta u ginekologa

   Serdecznie polecam dr Juraszka.Bardzo miły.dba o pacjenta .Uspokaja w razie stresujących chwil.Lekarz z powołania

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICAL HOUSE

   Polecam. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki Panu doktorowi i jego dobrze postawionej diagnozie mam dzis zdrową, piękna córeczkę. Bardzo delikatny przy badaniu, dokładny i spokojny. Wzbudza zaufanie co do swojej osoby, duża wiedza medyczna.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Joanna Naumowicz-Zuziak

  Pulmonolog,

  • A
   Lokalizacja: Poradnia chorób płuc i gruźlicy - Przychodnia Specjalistyczna

   U Pani doktor leczę się od wielu lat, jest to świetny lekarz o dużej wiedzy i kulturze osobistej, bardzo serdeczna nie tworzy żadnej bariery, ma wiele empatii do ludzi. Nie okazuje zniecierpliwienia, bardzo poważnie traktuje pacjenta i skutecznie leczy. Tacy lekarze powinni być dla pacjentów. Pani doktor dziękuję i polecam. Anna

  • B
   Lokalizacja: Poradnia chorób płuc i gruźlicy - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: astma

   Jestem pod opieka pani Joanny od 2005 roku i jestem bardzo zadowolona. Jej wiedza i doświadczenie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Mam dobrze dobrane leki i mam poczucie, że jestem pod dobrą opieką.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania