Centrum Medyczne MEDGEN

(60 opinii)

MEDGEN tworzą specjaliści (lekarze, diagności, biolodzy molekularni, analitycy medyczni) z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie genetyki medycznej oraz bogatym doświadczeniem diagnostyczno-nauko... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MEDGEN

Wiktorii Wiedeńskiej 9A, Wilanów

02-954, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

MEDGEN tworzą specjaliści (lekarze, diagności, biolodzy molekularni, analitycy medyczni) z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie genetyki medycznej oraz bogatym doświadczeniem diagnostyczno-naukowym.
W MEDGEN mogą Państwo skorzystać z konsultacji genetycznych w Poradni Genetycznej, jak również wykonać badania wielu chorób i predyspozycji o podłożu genetycznym w Pracowni Diagnostyki Genetycznej.

Badania

 • badania genetyczne, predyspozycje genetyczne, mukowiscydoza, diagnostyka niepłodności, poronienia, choroby metaboliczne, neurofibromatoza typu 1, neurofibromatoza typu 2, onkogenetyka
 • oraz wiele innych (ponad 1500 badan w ofercie diagnostycznej)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Szczałuba

  Genetyk, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Konkretny, bardzo rzeczowy i wyrozumiały. Dwie wizyty i po każdej kamień z serca oraz wiedza na temat tego, co należy dalej robić, jakie mogą być zagrożenia i na co się nastawić. Zdecydowanie polecam i dziękuję.

  • M

   bardzo miły, konkretny, pomocny! mieliśmy u niego 1 konsultację, nadal jestem z nim w kontakcie i diagnozujemy. Nie potraktował nas jako kolejny numerek z poczekalny, ale chce nam pomóc ! POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jakub Klapecki

  Genetyk, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Instytut Matki i Dziecka

   Świetny lekarz bardzo sumienny spokojny i dokładny. Poświęca dużo czasu pacjentom i bardzo przykłada sie do wyjaśnienia zawiłości genetyki.

  • M
   Lokalizacja: Instytut Matki i DzieckaUsługa: konsultacja paapa

   Rzeczowy, świetny specjalista, wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i poświecił mi dużo czasu mimo, ze nie byłam jego pacjentka.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Jezela- Stanek

  Genetyk, dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: choroba genetyczna

   Świetna lekarka, mająca czas dla pacjenta, aby wszystko fachowo i rzetelnie wytłumaczyć i postawić trafną diagnozę oraz obrać najlepszą drogę leczenia.
   Polecam!!

  • B

   Skuszeni dobrymi ocenami zdecydowalismy sie na konsulatacje. Na podstawie zebranych badan, Pani Aleksandra wskazala grupe schorzen w kierunku ktorej powinnismy przebadac nasze dziecko. Pani Aleksandra nie byla pewna wiec poprosila tez o zdjecia zeby przeanalizowac na spokojnie nasz przypadek. Nigdy jednak tego nie zrobila. Nie odpowiedziala tez na nasze liczne przypomnienia. Mimo wszystko zdecydowalismy sie na wykonanie szczegolowych badan w Lodzi pod katem wskazanej diagnozy. Na szczescie diagnoza okazala sie bledna. Za 15/20 minut konsultacji zaplacilismy okolo 200zl. Po wyjsciu z gabinetu i zaplaceniu za wizyte zostalismy calkowicie zignorowani. Niepolecam.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu