Centrum Medyczne MEDEUS to specjalistyczne gabinety lekarskie, gdzie czeka na Państwa wysoko wyspecjalizowany i doświadczony personel medyczny. Nasze poradnie dysponują nowoczesnym sprzętem wiodący... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MEDEUS

ul. Powstańców Wlkp. 7G lok. H

63-100 , Śrem , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne MEDEUS to specjalistyczne gabinety lekarskie, gdzie czeka na Państwa wysoko wyspecjalizowany i doświadczony personel medyczny.

Nasze poradnie dysponują nowoczesnym sprzętem wiodących firm, dzięki czemu diagnoza i proces leczenia są na najwyższym poziomie.

Na konsultacje można umówić się osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy placówki.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht

  Z całego serca polecam Panią Doktor. Bardzo solidne, rzeczowe i rzetelne podejście do Pacjenta. Pani Doktor zawsze stara się spokojnie, zrozumiale i dokładnie wytłumaczyć. Mam pełne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Piotr Wilk ciemne płynące plamki w oku

  Leczę się u Pana dr. Wilka od dawna. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza oddajacego się pacjentowi. Wysłucha doradzi i pomoże. Miałam zabieg laserowy na siatkówce (3 dziurki). Pełen profesjonalizm. Dziękuję wspaniałym lekarzom którzy to wykonali. 10 gwiazdek to jest za mało aby wyróżnić dr Wilka. Dziękuję i polecam na 100 procent. Super lekarz.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Krawczyński konsultacja urologiczna

  Bardzo dobry specialista,konkretny,rzeczowy
  Dobrze postawiona diagnoza w odpowiedni czas, oraz szybkie trafne leczenie.
  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,dbający o swoich pacjentów.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Piotr Wilk zaćma w 1 oku,w drugim odklejona siatkówka

  Wspaniały lekarz,któremu zawdzięczam zbyt wiele by 5 gwiazdek wystarczyło. Fachowość, wiedza, wspaniały stosunek do pacjentów. Moją opinię podzielają wszyscy pacjenci,z którymi spotykam się przed gabinetem pana dr Wilka. A jest ich bardzo wielu. Dziękuję za przywrócenie mi wzroku


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Jaskuła-Świtek podejrzenie choroby tarczycy

  Pani Doktor na pierwszej wizycie wyczerpująco odpowiedziała mi na wszystkie moje pytania. Na kolejnej z wizyt oznajmiła, że profilaktycznie chciałaby pobrać biopsję z jednego z guzków(mam trzy jak się okazało po badaniu USG) na szczęście wszystko okazało się ok , ale pragnę nadmienić, że jak ktoś słyszy biopsja i truchleje ze strachu(tak jak było w moim przypadku) to Pani Doktor tak to przeprowadziła, że nawet nie wiem kiedy pobrała materiał , bez bólu i bez śladu bardzo polecam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Stachowiak

  Pani dr Ewa jest godna polecenia, ponieważ zawsze trafnie diagnozuje i leczy. Mam pełne zaufanie, że mój syn jest pod najlepszą opieką. Jest po prostu mądrą, ciepłą i miłą lekarką.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Stachowiak konsultacje pediatryczne

  Polecam wszystkim Panią doktor. Tak spokojnej, opanowanej i rzetelnej pediatry nie miałam dotąd okazji poznać. Ma czas zarówno dla nieśmiałego dziecka, które potrzebuje chwili do złamania swoich barier strachu jak i dla rodzica, który ma pytania. Pierwsza wizyta to dogłębny wywiad na temat stanu zdrowia dziecka od początku jego życia. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Stachowiak bakterie w moczu dziecka

  Z przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę.
  Pami Doktor przyjęła nas z usmiechem na twarzy, przeprowadzila caly wywiad dziecka, od narodzin aż do dzisiaj, obejrzała malutką od stop po czubek głowy zwracajac uwagę również na problem inny niz ten z ktorym przyszłyśmy. Pani doktor kompetentna, miła, z super podejsciem do maluszka.
  Polecam z calegi serca.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Ewa Stachowiak

  Nasz pierwszy kontakt z Panią Doktor miał miejsce niespełna 2 lata temu, podczas wizyty kontrolnej, kilka tygodni po urodzeniu się naszej pierwszej córki. Jako świeżo upieczeni rodzice przywiązywaliśmy ogromną wagę, żeby wszystko, co dotyczy naszej córki było na jak najlepszym poziomie. Z miłym zaskoczeniem zauważyliśmy wtedy, że Pani Doktor również naprawdę zależy, żeby przeprowadzane badania były jak najbardziej dokładne, a stawiane diagnozy trafne. Przy każdej kolejnej wizycie, my jako rodzice, coraz lepiej poznając Panią Doktor, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że nasz skarb jest w naprawdę dobrych rękach, a nasza córka coraz to bardziej przekonywała się, że wyjazd do lekarza to po prostu świetna zabawa i miło spędzony czas. Będąc u Pani Doktor wielokrotnie, przy okazji szczepień lub z powodu infekcji, za każdym razem opuszaliśmy gabinet usatysfakcjonowani, a czas pokazywał, że proponowane leczenie okazywało się skuteczne. Dziś już wiemy, że posiadana przez Panią Doktor wiedza i doświadczenia pozwala jej trafnie diagnozować i leczyć, dzięki czemu my możemy czuć się spokojnie o zdrowie dziecka. Do Pani Doktor zapisaliśmy również naszą drugą córkę i wiemy, że jest to bardzo dobra decyzja.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Przybycin

  Trafiłam do Pani doktor z przewlekłym zapaleniem migdałków podniebiennych. Pani doktor jest bardzo kompetentną i miłą osobą. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i poleciła zabieg. Dziś jestem już 2 tygodnie po zabiegu i byłam właśnie na wizycie kontrolnej u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej konsultacji.
  Wszystkim bardzo polecam wizyty u Pani doktor!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz