Centrum Medyczne MED-GASTR to przede wszystkim ludzie. Dobro Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Państwa komfort jest dla nas najważniejszy – dlatego staramy się na każdym etapie służyć Państw... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Med-Gastr

ul. Mokra 4

91-034 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne MED-GASTR to przede wszystkim ludzie.

Dobro Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Państwa komfort jest dla nas najważniejszy – dlatego staramy się na każdym etapie służyć Państwu fachową radą i pomocą. Nasz cel to jak najszybszy powrót do zdrowia naszych Pacjentów.

Do Państwa dyspozycji pozostaje wysoko wykwalifikowany, doświadczony personel medyczny oraz personel pomocniczy, który stale podnosi swoje kwalifikacje śledząc na bieżąco postępy wiedzy medycznej oraz uczestnicząc w kongresach i sympozjach. W naszej placówce posiadamy jedno z najnowocześniejszych urządzeń do wykonywania badań z zakresu gastrologii, z możliwością kompleksowej archiwizacji obrazu.

Od samego początku, czyli od 2002 roku, swoje działania koncentrujemy na diagnostyce i leczeniu chorób przewodu pokarmowego. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. W 2012 roku wykonaliśmy ponad 2500 badań endoskopowych i ponad 18 000 porad specjalistycznych.Centrum Medyczne MED-GASTR wyróżnia:

- indywidualne podejście do Pacjenta,

- kompleksowość działań na każdym etapie leczenia.W skład Centrum Medycznego Med-Gastr wchodzą:

- Poradnie Specjalistyczne – ponad 13 poradni, z zakresu Gastrologii, Chorób wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Kardiologii i wiele innych,

- Szpital – z oddziałem chirurgii ogólnej, onkologicznej i plastycznej, pododdziałem urologicznym, blokiem operacyjnym wyposażonym w nowoczesny sprzęt medyczny i własną sterylizatornię.

Zabiegi

 • gastroskopia
 • bezstresowa gastroskopia
 • gastroskopia wysokiej rozdzielczości
 • kolonoskopia
 • ECPW
 • balon żołądkowy
 • neurochirurgia - operacje cieśni nadgarstka; operacje kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego
więcej

Badania

 • bezpłatny program prewencji raka jelita grubego
 • pracownia endoskopowa - gastroskopia z testem HP/biopsją, gastroskopia z polipektomią prostą i złożoną; kolonoskopia z biopsją, kolonoskopia z polipektomią prostą i złożoną; rektoskopia; rektosigmoskopia; ECPW; bronchoskopia
 • kardiologia - EKG, echo serca, holter EKG, holter RR, próba wysiłkowa
 • pracownia USG - usg jamy brzusznej, usg serca, usg bioder dziecięcych, usg nerek, usg Doppler kończyn i naczyń, usg tarczycy, usg piersi
 • alergologia - testy alergologiczne (alergeny wziewne, alergeny pokarmowe, nietolerancja laktozy), spirometria
 • chirurgia onkologiczna - drobne zabiegi (usuwanie znamion), badanie histopatologiczne
 • chirurgia - usunięcie drobnych zmian skórnych, zmiana opartunku, założenie/usunięcie szwów
 • chirurgia plastyczna - chirurgia małżowin usznych, nosa, piersi, brzucha, skóry
więcej

Choroby

 • Alergologia - leczenie alergii pokarmowej, atopowego zapalenia skóry, astmy oskrzelowej, alergicznego nieżytu nosa i spojówek, pokrzywki, obrzęku naczynioruchowego
 • Endokrynologia - diagnozowanie i leczenie zaburzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego; diagnostyka i leczenie chorób tarczycy: niedoczynność, nadczynność, choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa, guzkowa choroba tarczycy, choroby metaboliczne, osteoporoza.
 • Laryngologia - płukanie zatok, usunięcie ciała obcego, założenie/zmiana opatrunków laryngologicznych
 • Neurologia - diagnostyka i leczenie: zespołu bólowego kręgosłupa, migren i bólów głowy, zawrotów głowy, padaczki; opieka nad Pacjentem po udarze mózgu
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Szabelska-Zakrzewska Inny

  Pani Doktor to wspaniały lekarz, która swoim zaangażowaniem i fachowym podejściem do pacjenta zawsze stawia właściwe diagnozy. Z czystym sumieniem polecam Ją każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastryczne.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Kossowska konsultacja gastrologiczna

  Wizyta przebiegała sprawnie, pani doktor zapytała o objawy, zbadała palpacyjnie i odpowiedziała na wszystkie pytania dotyczące objawów i przebiegu badań, które odbędą się w styczniu. Moja wizyta była refundowana przez NFZ.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Szabelska-Zakrzewska Inny

  Wspaniała Pani Doktor! Bardzo kompetentna. Spokojnie wszystko wyjaśniająca, a przy tym co niezmiernie ważne, bardzo delikatnie przeprowadzająca badanie. Zdecydowanie polecam Panią Doktor każdemu kto potrzebuje leczenia czy porady gastroenterologa i endoskopisty.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Pawlak Inny

  Rozpoznanie z jakim trafiłem do d pana dr Mariusza Pawlaka (rak podstawnokomórkowy oczodołu) przeraziło mnie. Pan doktor spokojnie, cierpliwie i wyczerpująco poinformował mnie czym jest ten rodzaj raka i na czym będzie polegał zabieg. Umówił mnie na najszybszy z możliwych terminów do jego wycięcia. Zabieg wykonał sprawnie, profesjonalnie i skutecznie. Pomimo tego, że szycie było dość rozległe (konieczna była plastyka w okolicy twarzy), praktycznie prawie nie pozostał po nim ślad.
  Moja wdzięczność dla Pana dr Mariusza Pawlaka nie ma granic.
  Życzę Panu doktorowi dalszych sukcesów w pracy i satysfakcji w sferze finansowej.
  Z wyrazami wdzięczności i szacunku Tadeusz T.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Kossowska konsultacja gastrologiczna

  Sympatyczna i kompetentna Pani doktor, diagnoza , leki, podejscie do pacjenta i skierowania na badania bez żadnych próśb z mojej strony. Prywatnie i na fundusz nie miałam problemów. Niestety nie było mi dane doświadczyć z Panią doktor badania kolonoskopii, z powodów błędu poradni, ale i tak jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Szabelska-Zakrzewska ból żołądka

  Do Pani doktor zostałem skierowany na gastroskopie ponieważ odczuwam bóle żołądkowe. Uważam, że jest to dobry lekarz i jest bardzo sympatyczna. Kiedy wszedłem na badanie z miłym uśmiechem zapytała czy pierwszy raz. Powiedziałem, że tak. Pani doktor od razu mnie uspokoiła mówiąc, że to badanie nie należy do najprzyjemniejszych, ale nie boli. Podczas wykonywania badania informowała mnie kiedy co będę czuł co było fajne, bo byłem przygotowany i lepiej dzięki temu je zniosłem. Generalnie badanie trwało może z 5 Max 10 min, bardzo szybko, aż się zdziwiłem. Nie rozumiem niektórych komentarzy, bo bardzo fajny i miły lekarz z tej Pani. Serdecznie polecam gastroskopie u Pani dr. Szabelskiej.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Świątkowska Usunięcie kaszka

  Rok temu usunęła mi żylaki wszystko jest super. A dzisiaj byłem usunąć kaszka. Pani doktor jest cudowną kobietą. Dziękuję Pani Magdaleno.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Szabelska-Zakrzewska gastroskopia

  Pani dr dwa razy wypomniala mi ze zaplacilam za gastroskopie.przed badaniem, uslyszalam,że jeśli się nie uspokoje to nawet pieniadze mi nie pomogą.po czym rzucila jeszcze komentarz do pielegniarki w trakcie badania. Dodam iż cierpię na nerwicę lękowa. Pielęgniarka rowniez nie byla zadowona, ze badanie bedzie wykonane cienka rurką. I jej pytanie że co zaplacilam, ze taka rurką? Właściwie to ona zaczela temat.Nie ich pieniadze.nie ich sprawa.Na koniec po badaniu chociaz sluzowka jest ok Pani dr stwierdzila ze do lekarza rodzinnego i po ipp. Dziękuję!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Szabelska-Zakrzewska Wzdęcia

  Jestem po wizycie Badanie kolonoskopii Napewno nie zdecyduje sie na to badanie juz u Pani doktor bo wykonuje swoją robote bez żadnej empatii Dla mnie badanie było tragiczne Nie wiem ..może gdyby wolniej wpuszczała powietrze do jelit widzac jak cierpie to może byłoby lepiej A ona wygladała tylko mówiła żebym sie rozluźniła bo nie wykona badania Był to dla mnie ogromny ból i jak w takim bólu mówić o rozluźnieniu?Pielęgniarka zasugerowała że trzeba było wziąźć znieczulenie....tylko niestety nie każdego na to stać Mam nadziej że nie będe musiała korzystać juz z tego badania

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania