Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Grójecka 186

Grójecka 186, Ochota

02-390, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Irena Dziewońska

  Pediatra, lek.

  • J

   Kontakt z panią doktor miałam z dziećmi 2 razy. Jeśli tylko jest możliwość, od tej pory unikam. Nie tylko jest oschła w kontakcie z rodzicem (jestem dorosła, jakoś to przeboleję), ale też niesympatyczna w stosunku do dzieci, przez co dziecko w ogóle nie chce się rozebrać do badania (inne panie doktor natychmiast to osiągały przy mojej pomocy). Potraktowała mnie jak wyrodną matkę, bo przyznałam, że moje dziecko chodzi do żłobka. Postraszyła szpitalem, na szczęście była kontrola u innego lekarza i okazało się, że nie jest to konieczne i starczyło leczenie w domu.

  • J

   Niestety przychylę się do niepochlebnych komentarzy. Trafiliśmy do Pani doktor na kontrolę po zapaleniu oskrzeli. Dowiedzieliśmy się, że jest tragediczny stan zdrowia dziecka i że jeszcze 3 tygodnie leczenia przed nami. Sami jednak widzieliśmy, że dziecko wydaje się zdrowe. W związku z tym poszedłem jeszcze do kolejnych dwóch (!) innych lekarzy i obaj orzekli że dziecko jest zupełnie zdrowe. Gdybym posłuchał Pani doktor niepotrzebnie przez kolejne tygodnie faszerowałbym dziecko lekami :(

   Ponadto Pani doktor jest raczej zdawkowa. Mówi półsłowkami i trudno było od niej wydobyć informacje jak stosować zalecone przez nią leki. Nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Romana Rolla-Szczepańska

  Lekarz Chorób Zakaźnych, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w LublinieUsługa: robak

   Dr leczy mnie prawie rok i jestem zadowolony. Podchodzi z troską do mnie. Jest otwarta na różne sposoby leczenia i nie żałuje konsultacji. Względem większości lekarzy jakich spotykam, to nie ogranicza sie do dwóch antybiotyków i jest w miarę pokorna!
   Ps. Faktycznie za dużo pracuje,niestety :(

  • J

   Pani Doktor jak każdy lekarz zachrzania na kilku etatach, do tego jest wykłądowcą, poza tym 24 godzinne dyżury w szpitalu mogą człowieka męczyć więc odrbina zrozumienia nie zaszkodzi.
   A jeśli ktoś zastanawia się nad poprawnością diagnozy to zawsze można to skonsultować z innym lekarzem, ale Pani Doktor jest kompetentna więc nie marnowala bym czasu na inne konsultacje. Jak na wiekszości wizyt u lekarzy trzeba sie dopytywać i coś mówić bo niestaty lekarz nie wróżka, a jeśli tak owego się oczekuje to zapraszam do znachorów, czy innych tego typu szarlatanów.
   Podsumowaując Pani Doktor jest bardzo kompetentna, mila i interesuje się swoimi pacjentami poświeca im o wiele wiecej czasu niz jest na to w Luxmedzie przewidziane, a niejednokrotnie pozwala na kontakt po godzinach pracy, rezygnując z czasu wolnego. Więc serdecznie pozdrawiam osoby które nie znając zawodu lekarza i wiążacych się z nim obciążen oceniają ludzi i ich kompetencje które sprawdzali na jednej wizycie lub przychodząc z czkawką.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Grażyna Janulis Dobrowolska

  Neurochirurg, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Przemiła Pani doktor. Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor bardzo dokładnie wyjaśniła dalszą drogę leczenia. Serdecznie polecam! Dziękuję Pani Doktor.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Polecam. Bardzo dobry lekarz. Od kilkunastu lat mam problemy z kręgosłupem Pani Grażyna zawsze służy mi pomocą i radą.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Bielewicz

  Gastrolog, Internista, dr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: USG jamy brzusznej

   Czekam na kolejną wizytę. Lekarz bardzo sympatyczny ????Dokładnie zbadał brzuch. Pozdrawiam pięknie. ????

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A

   Jeden z najlepszych specjalistów, wykonywane badania bezbolesne, powoli i spokojnie, dodatkowo opis badań bardzo dokładny. Pan doktor normalny człowiek, normalnie, zwyczajnie rozmawia bez sztywniacstwa i tego całego profesjonalnego bełkotu. Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Piotr Hadas

  Ginekolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: puste jajo płodowe

   Przyszłam do Pana doktora z diagnoza pustego jaja płodowego. Jednak na wizycie doktor dostrzegł ciałko żółte i przy nim zarodek. Dał mi tym nadzieję, że jednak ciąża jest prawidłowa i będzie się rozwijać (choć różnie to może być na tak wczesnym etapie). Od Pana doktora bije ciepło, jest zaangażowany i daje poczucie bezpieczenstwa. Nie jest się kolejna pacjentka z listy, tylko człowiekiem, którego problem trzeba rozwiązać. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na takiego lekarza. Serdecznie polecam

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Byłam u Pana doktora na konsultacji z badaniami HPV od innego lekarza, ktory ciagle robił mi kolejne kosztowne badania i straszył nowotworem szyjki macicy. Pan Doktor na spokojnie przejrzał cała zebrana dokumentacje i powiedział, ze badania w dużej mierze nie było konieczne. HPV to nie wyrok i nie ma potrzeby robienia, aż tylu badań. Wytłumaczył mi wszystko dokładnie co powinnam dalej zrobić. Z wizyty wyszłam zadowolona a zarazem spokojna, ze nie muszę robic kolejnych kosztownych badań.

  Zobacz wszystkie opinie (71) o tym lekarzu


 • Anna Nadratowska-Kowalewska

  Dermatolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Grójecka 186

   Jestem bardzo zadowolony! Pani Doktor opiekuje się mną od ponad roku i udało Jej się wyleczyć moje problemy ze skórą. Polecam każdemu!

  • B

   Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia pod opieką Pani Doktor - miałam duże problemy z wypadającymi włosami i złym stanem skóry twarzy; po drodze przytrafiały się też inne niespodzianki, na które Pani Doktor polecała świetne produkty. Moim zdaniem Pani Doktor to bardzo dobry lekarz dermatolog, doświadczony, profesjonalny, z indywidualnym podejście do pacjenta. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Krzysztof Hałas

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Bardzo sympatyczny, empatyczny lekarz. Przyszłam do niego nieco na wyrost, ale nie zbagatelizował mojego 'problemu', wyjaśnił wszystko wyczerpująco i bardzo mnie uspokoił. Nie przetestowałam doktora w długotrwałej terapii, ale bardzo wysoko oceniam jego podejście do pacjenta :)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Lekarz okazał się ciepłym człowiekiem i jednocześnie profesjonalistą i fachowcem, który w rzeczowy sposób objaśnił, na czym polega moje schorzenie i zaproponował leczenie, które daje duże szanse na poprawę. Z gabinetu wyszedłem zbudowany. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Emilia Andrzejewska

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja internistyczna

   Byłem u Pani doktor z wizytą skonsultować wyniki badania wymazu z gardła, które wykazało gronkowca złocistego. Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, zadawała pytania i empatycznie rozmawiała, ze mną. Zaleciła leczenie antybiotykiem oraz późniejszą terapię w celu podniesienia odporności. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor, jej profesionalnego i empatycznego podejścia do pacjenta. Gorąco polecam Panią doktor.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja internistyczna

   Skorzystałam raz z usług, przez przypadek, i z wielką chęcią po tej wizycie chciałabym mieć na stałe takiego internistę. Pani doktor robi szczegółowy wywiad, bada, odpowiada cierpliwie na pytania. Bez pośpiechu i w bardzo miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Maciej Materkowski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny fachowiec, przy tym szalenie sympatyczny i miły dla pacjenta. Pierwszy raz nie bałem się badania ortopedycznego po złamaniu. Doktor dokładnie mnie zbadał, zlecił zdjęcia i zaopatrzył w ortezę. Bez stresu czekam na kontrolę. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze doktora polecam.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rwa kulszowa

   Wyjatkowo kompetentny a jednoczesnie zyczliwy lekarz! Wykazuje autentyczne zainteresowanie pacjentem i jego problemami, jest dokladny i proponuje rozne opce leczenia w zalaznosci od sytuacji i preferencji danej osoby. Jestem zadowolony z calego procesu leczenia a co istotne rowniez ze znakomitych efektow terapii.

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu