O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Nasza oferta:
Specjaliści: internista, pediatra, alergolog, chirurg, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, ortopeda, otolaryngolog, psychiatra, pulmonolog, reumatolog, urolog.
badania diagnostyczne (EKG, USG, USG Doppler, spirometria)
badania laboratoryjne
testy alergologiczne, odczulania
cytologia szyjki macicy
szczepienia dzieci i dorosłych
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (87)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  lek. Remigiusz Kowalski konsultacja internistyczna

  Bardzo profesjonalny lekarz, badanie i wywiad byly dokladne i wnikliwe, plan leczenia dobrze wytłumaczony - zdecydowanie polecam.

  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Daniela Podlecka konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani Doktor wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości związane z kaszlem i katarem Synka. Dokładnie osłuchała Synka. Pomimo mojego spóźnienia, przyjęła na wizytę. Ciepła, przemiła, kontaktowa osoba. Polecam!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Ośródka-Wachowiec konsultacja diabetologiczna

  Bardzo niemiła rozmowa z Panią Doktor, brak empatii i wysłuchania sytuacji pacjentki, nie mogłam dokończyć żadnego zdania, próbowałam wyjaśnić swoją sytuację, ale nieskutecznie. Nie dostałam żadnej pomocy, a rozmowę skończyłam z płaczem.

  lek. Anna Ośródka-Wachowiec

  Dzień dobry Pani M*****o,
  bardzo mi przykro, że teleporada nie spełniła Pani oczekiwań, pomimo tego, że podczas naszej rozmowy - po zebraniu wywiadu i przekazanych przez Panią informacji - zaproponowałam i zleciłam Pani badania, które mają na celu weryfikację rozpoznania i ocenę ewentualnej progresji. Wg informacji przekazanych przez Panią w rozmowie, rozpoznanie było postawione kilka lat temu (brak dokumentacji medycznej, bo porada była poza miejscem, w którym świadczona była obecna teleporada), a zgodnie z zaleceniami i standardami w dziedzinie diabetologii powinno ono zostać zweryfikowane badaniami min. co rok. Lek wcześniej przyjmowany był przez Panią stosowany poza wskazaniami zarejestrowanymi w ChPL (Charakterystyką Produktu Leczniczego) i wytycznymi diabetologicznymi. Przekazałam Pani również, że po uzyskaniu wyników badań wskazana jest ponowna porada celem ich omówienia i zaproponowania stosownego leczenia. W zaleceniach po wizycie - w aplikacji - otrzymała Pani ode mnie również informacje o tym, jak należy się przygotować do zleconych badań.
  Czy opisane powyżej podejście do leczenia zgodnego ze standardami i zasadami sztuki lekarskiej jest pozostawieniem Pani bez pomocy? W mojej opinii absolutnie nie, dlatego opinia to jest krzywdząca i nie pokazuje rzeczywistego obrazu. Pragnę podkreślić, iż podczas każdej porady lekarskiej (stacjonarnej czy teleporady) traktuje każdego pacjenta z należytym szacunkiem i kulturą osobistą. Niespełnianie oczekiwań a czasami wręcz żądań pacjentów polegających "tylko na wypisaniu recepty" jeśli nie ma do tego uzasadnionych medycznie wskazań nie jest wg mnie "byciem niemiłym", a jedynie świadczy o odpowiedzialnym podejściu i właśnie chęci pomocy polegającej na zaproponowaniu adekwatnego postepowania i leczenia opartego o aktualne standardy i zalecenia w danej dziedzinie.
  Pozdrawiam,
  Anna Ośródka-Wachowiec


  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Fuss konsultacja pediatryczna

  Super pediatra, zawsze ma rozwiązanie na różnego rodzaju choroby, polecam.


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Martyna Puszcz konsultacja ginekologiczna

  Polecam gorąco panią Martynę super kobieta!
  Bardzo miła, sympatyczna i ciepła osoba.
  Bardzo jest zaangażowana w swoją pracę i dba o pacjentkę,jeśli któraś dziewczyna idzie pierwszy raz do ginekologa i nie wie gdzie się wybrać serdecznie polecam panią Martynę jest naprawdę super i ma super podejście !!


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Szadkowski USG jamy brzusznej

  Pan Doktor jest bardzo serdecznym, pomocnym i kompetentnym specjalistą, który poświęca pacjentowi dużo uwagi i szczegółowo wszystko wyjaśnia. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, bez zarzutu.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Remigiusz Kowalski konsultacja internistyczna

  Bardzo profesjonalny lekarz, poświęcający czas pacjentowi, a nie tylko papierom. Diagnozujący całościowo i reagujący na wszystko co mówi pacjent. Nie ma znaczenia, czy wizyta prywatna, czy na NFZ. Dziękuję
  Panie Doktorze.


  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Cyniak-Magierska Konsultacja endokrynologiczna

  Nie będę się rozpisywał. Pani doktor przede wszystkim wysłuchała mnie dobrze, zobaczyła wyniki. Wyjaśniła co i jak, po co, dla czego i to jest klasa sama w sobie! Ja se swojej strony polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  Michał Groblewski konsultacja ortopedyczna

  Polecam pana doktora. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Zostałam wysłuchana a mój problem z kolanem rozpoznany Czeka mnie jeszcze pare wizyt ale wiem ze jestem w dobrych rękach


  L
  Profil zweryfikowany
  Michał Groblewski Zwykła wizyta

  Lekarz z dużym doświadczeniem i serdecznym podejściem do pacjenta, a w tym rzeczowy i konkretny. Z gabinetu wychodzi się z uśmiechem. Polecam każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania