Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Pecold konsultacja ortopedyczna

  Z całego serca moge polecić dr Pecolda! Super lekarz mający super podejściem do pacjenta. Wiem jak ciezko młodym osobom jest znaleźć dobrego lekarza a dr Pecold właśnie taki jest!:)

  :
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Pecold Inny

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, lekarz z powołania, z czystym sumieniem polecam wszystkim ;)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sobczyk konsultacja dermatologiczna

  Wizyta przebiegła bez skrępowania, w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła istotę mojej choroby oraz możliwe sposoby leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, zwłaszcza, że widzę rezultaty zastosowanej terapii. Zdecydowanie polecam wszystkim, borykającym się z problemami skórnymi.


  T
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Pecold Problemy ze stopami.

  Dzień dobry, pan J. Pecold poniżej oczekiwań według mnie. Nic się nie dowiedziałem więcej poza literaturą z internetu. Sam wymusiłem USG które było dla mnie podstawą wizyty. Zero pytań z jego strony. Może nie zna się na problemach stóp ale chyba powinien. Pozdrawiam.


  E
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Pecold

  Pan dr to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
  Mam duże problemy z biodrem, czeka mnie operacja której bardzo się boje. Dr spokojnie i rzeczowo odpowiedział na każde moje pytanie dotyczące endoprotezy stawu biodrowego, opisał wszystkie wady i zalety a nawet pokazał jak wyglądają stawy biodrowe z różnymi typami endoprotezy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, ponieważ od lat odwiedzałam lekarzy i nie każdy ma takie podejście do swojej pracy jak dr Pecold.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Laryska 40b, 41-404 Mysłowice Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania