Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum medyczne kore.pl w Olsztynie zostało stworzone w celu zapewnienia fachowej, rzetelnej opieki medycznej nad zdrowiem kobiety oraz jej nienarodzonego i narodzonego dziecka.

Diagnostyka prenatalna, ginekologia, położnictwo, ginekologia dziecięca, medycyna estetyczna, a w przyszłości porady neonatologa to dziedziny, w których zamierzamy pomagać kobietom.

W zespole: Ewa Szwałkiewicz - Warowicka oraz Tomasz Hoppe przeprowadzamy na najwyższym poziomie nieinwazyjną diagnostykę prenatalną z wykorzystaniem aparatów USG 4D i aparatu Delfia xpress (test podwójny). Wykonując USG prenatalne ("genetyczne") z testem podwójnym (białko PAPPA, beta HCG) w I trymestrze ciąży jesteśmy w stanie określić z dużą dokładnością (95%) ryzyko zespołu Downa i innych trisomi (program FMF). Pomiędzy 20-22 tygodniem ciąży proponujemy wykonanie ECHO serca płodu z obrazowaniem 4D w celu wykluczenia wad serca. Ostatnie USG prenatalne rekomendujemy pomiędzy 28 a 32 tygodniem, jako ocenę wzrastania, dobrostanu płodu i ponownego wykluczenia wad serca. Ponad to istnieje możliwość uwiecznienia obrazu badania po postacią nagrania DVD.

Poradnictwo w zakresie ginekologii i położnictwa (Tomasz Hoppe, Małgorzata Lassota- Hoppe) możliwe jest w pełnym zakresie: prowadzenie ciąży, niepłodność, monitorowanie cyklu, okres przekwitania, testy HPV, KTG, USG położnicze i ginekologiczne na aparacie 4D.

Z zakresu ginekologii dziecięcej, dziewczęcej (Małgorzata Lassota Hoppe) dajemy możliwość porady w kwestii antykoncepcji, zaburzeń okresu dojrzewania, krwawień młodocianych, zaburzeń miesiączkowania, stanów zapalanych pochwy.
Proponowana przez nas nieinwazyjna, przełomowa metoda(aparatem Exilis) ujędrniania, odchudzania powłok brzusznych (np. po porodzie!!!), modelowania sylwetki, odmładzania twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej (likwidacja cellulitu!) jest bezpieczna dla każdej kobiety. Dodatkowo proponujemy regenerację skóry twarzy z wygładzaniem zmarszczek poprzez miejscowe podawanie własnego osocza bogato płytkowego (niemożliwa alergiczna reakcja odrzucenia!). Zabiegi przeprowadzane są pod kontrolą Małgorzaty Lassoty- Hoppe- specjalisty ginekologii i położnictwa oraz medycyny estetycznej.

Pielęgnowanie idei kobiety jako matki oraz niezależnego bytu jest naszym priorytetem, o którego jakość, siłę, naturę troszczymy się każdego dnia.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne kore.pl
Wyzwolenia 2/5, 10-106 Olsztyn
Centrum Medyczne kore.pl logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Hoppe PregnaTest- diagnostyka prenatalna I trym

  Jestem po badaniu w 12 tygodniu ciąży. Wizyta była konkretna i przebiegała w miłej atmosferze. Teraz czekam na badanie połówkowe u Pana Doktora. Pana Doktora poleciły mi koleżanki, ja z przyjemnością polecam dalej!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Hoppe Inny

  Konkretny,miły lekarz. W pierwszej ciąży trafiłam do Pana doktora na badanie przezierności. W tej ciąży na pewno wrócę. Polecam

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Hoppe PregnaTest- diagnostyka prenatalna I trym

  Usg 1 trymestru jakieś nie porozumienie zwłaszcza, że to moje drugie dziecko. Zero wyjaśnień czy wszystko dobrze. Skomentowała tylko,, że chyba wszystko dobrze". Pan doktor nic nie wytłumaczył zwlaszcza, że mam porównanie z innym doktorem, który na bieżąco opowiadał jak z dzieckiem. Dodam, że wizyta była prywatna. Zero empatii i brak odpowiedzi na moje pytania.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Hoppe badania prenatalne

  Witam wszystkie pacjentki Pana Doktora Hoppe . Na początku bardzo chciałabym podziękować Panu za miłą atmosferę i profesjonalną wizytę ... Profesjonalne podejście i sprzęt a również bardzo duże doświadczenie Pana Hoppe sprawia ,że wizyta przebiegała milo ;) Pan Hoppe wszystko tłumaczy co robi i co pokazuje . Stara się rozśmieszać ;) Także jestem bardzo zadowolona z wizyty i dzięki tej wizycie wiem ,że będę miała córeczkę i co najważniejsze ,że zdrową ponieważ prawidłowo się rozwija ;) Pozdrawiam serdecznie Małgorzata S. ;)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Hoppe problemy w ciąży

  Pan Doktor prowadził moją ciążę, która nie była łatwa. Wcześniejszą ciążę poroniłam a w tej od poczatku wystepowały plamienia i twardnienia brzucha, ok 16 t.c. szyjka znacznie się skróciła, a na koniec pojawiło się małowodzie i zahamowanie tempa wzrastania płodu. Po skierowaniu mnie w 38 t.c do szpitala, decyzją personelu poród był indukowany następnego dnia. Tak urodziła się nasza Córeczka, która obecnie ma 7 miesiecy i jest radosnym, pogodnym i zdrowym niemowlaczkiem :-) Pań Doktor jest konkretny, może czasem małomówny ale jak się pyta to wszystko tłumaczy. Ja mu zaufałam w 100 % i stosowałam się do zaleceń. Polecam serdecznie!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania