Centrum Medyczne Kamionki zapewnia kompleksowe usługi medyczne i rehabilitacyjne świadczone "w jednym miejscu". W ramach Centrum Medycznego Kamionki funkcjonują: - Przychodnia Lekarza Rodzinnego (N... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Kamionki

Platanowa 18

62-023 , Kamionki , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 661...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Allianz, Compensa, Medicoverwięcej (1)

Centrum Medyczne Kamionki

Konsultacje online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Kamionki zapewnia kompleksowe usługi medyczne i rehabilitacyjne świadczone "w jednym miejscu". W ramach Centrum Medycznego Kamionki funkcjonują:

- Przychodnia Lekarza Rodzinnego (NFZ)
- Poradnia Lekarzy Specjalistów
- Gabinet Stomatologiczny
- Laboratorium i Diagnostyka
- Rehabilitacja i Integracja sensoryczna
- Wspomaganie Rozwoju Dziecka
- Odnowa Biologiczna
- Instytut Urody
- Równoważnia Klub Sportowy


Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Centrum Medyczne Kamionki posiada kontrakt z NFZ. Nasi specjaliści w ramach Przychodni lekarza rodzinnego mogą dzięki temu udzielać Państwu bezpłatnych porad zdrowotnych. Możliwe jest skorzystanie z konsultacji w następującym zakresie: Lekarz specjalista medycyny rodzinnej, Lekarz specjalista pediatrii, Pielęgniarka POZ (środowiskowa), Położna POZ (środowiskowa).

Poradnia Lekarzy Specjalistów
Centrum Medyczne Kamionki to także placówka oferująca odpłatne świadczenia lekarzy specjalistów. Współpracujemy z ekspertami wielu dziedzin medycyny. Nasz zespół składa się zarówno z młodych, ambitnych lekarzy, jak i doświadczonych praktyków takich specjalizacji jak: Alergolog, Chirurg dziecięcy, Diabetolog, Endokrynolog, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Laryngolog, Logopeda, Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny rodzinnej, Neurolog, Neurolog dziecięcy, Ortopeda, Pediatra, Psycholog dziecięcy, Pulmonolog, Radiolog, Stomatolog, Urolog.

Gabinet Stomatologiczny
W ramach nowo uruchomionego gabinetu stomatologicznego wykonujemy zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej, endodoncji, wybielania zębów, profesjonalnego czyszczenia zębów, piaskowania, protetyki, chirurgii stomatologicznej.

Laboratorium i Diagnostyka
W Centrum Medycznym Kamionki można skorzystać również z szerokiej oferty badań diagnostycznych.
Oferujemy Państwu możliwość wykonania badań laboratoryjnych w naszym Punkcie pobrań współpracującym z Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej CDL od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 10:30. Placówka oferuje konkurencyjne ceny dla pacjentów komercyjnych, natomiast pacjenci ze skierowaniem od lekarza rodzinnego z Centrum Medycznego Kamionki mają prawo do bezpłatnych badań laboratoryjnych, które są refundowane przez NFZ.
Wykonujemy również badania USG, EEG, EKG, holter EKG, holter ciśnieniowy, spirometria.

Rehabilitacja i Integracja sensoryczna
W naszej poradni rehabilitacji pomagamy zniwelować ryzyko wystąpienia urazu i istniejące dolegliwości. Plan powrotu do zdrowia dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych pacjentów, zarówno dorosłych jak i tych najmniejszych. Nasza oferta obejmuje: Rehabilitację dzieci i dorosłych, Fizjoterapię uroginekologiczną, Terapię McKenzie, Falę uderzeniową, Fizykoterapię, Kinesiology Taping, Hydroterapię, Krioterapię ciekłym azotem, Terapię przeciwobrzękową, Masaże, Integrację sensoryczną, Gimnastykę korekcyjną, Terapię ręki, Terapię logopedyczną, Terapię psychologiczną, Terapię pedagogiczną.

Wspomaganie Rozwoju Dziecka
Oferujemy skoordynowaną opiekę ukierunkowaną na wspomaganie procesu rozwoju najmłodszych Pacjentów. Nasz zespół specjalistów - Terapeuci integracji sensorycznej, Fizjoterapeuci, Osteopata, Logopeda, Pedagog i Psycholog dziecięcy - przeprowadzi kompleksową diagnozę i wdroży odpowiednią terapię.

Odnowa Biologiczna
Zapraszamy także do skorzystania z oferty odnowy biologicznej, w tym masaży łączących techniki różnych stron świata. Nasi profesjonalni masażyści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasi klienci zawsze wychodzą z gabinetu zrelaksowani.

Instytut Urody
To miejsce, w którym dbamy o piękno naszego ciała. Nasi klienci mogą skorzystać z klasycznych zabiegów medycyny estetycznej, poddać się terapii fotoodmładzającej przy zastosowaniu lasera medycznego Fotona, zadbać o swoje ciało podczas zabiegów kosmetologicznych, czy wreszcie skorzystać z laserowego leczenia chrapania.

Równoważnia Klub Sportowy
W naszym centrum dbamy również o kondycję fizyczną mieszkańców okolicznych miejscowości. Równoważnia Klub Sportowy daje Ci pełne możliwości pracy nad sylwetką i kondycją między innymi poprzez trening siłowy, funkcjonalny czy grupowe zajęcia fitness.

Witaj!

Nasz sprzęt

 • USG
 • EKG
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • Bilirubinometr
 • Laser medyczny FOTONA
 • ECHO
 • Magnetoterapia
 • Laseroterapia
 • Krioterapia miejscowa
 • Ultradźwięki
 • Fala uderzeniowa
 • Drenaż limfatyczny
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
331 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Stempniewski badania ginekologiczne

  Fachowość, kompetentny, konkretny, dokładny, szczegółowy bardzo dobry lekarz, uznany i niesamowicie empatyczny, polecam z całego serca wszystkim kobietą które mają jakiekolwiek wątpliwości bardzo rzeczowo i zrozumiale tłumaczy, absolutnie od 10lat mój numer 1

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Alicja Przybycin konsultacja laryngologiczna

  Wizyta w milej atmosferze. Pani doktor przekonala mnie do zabiegu usuniecia migdalow,ktory odwlekalam od lat

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Stempniewski konsultacja ginekologiczna

  Choruję na endometriozę , ból już był taki , że nie mogłam normalnie funkcjonować w mojej okolicy nikt nie chciał się podjąć leczenia .W Toruniu powiedziano mi , że muszę poszukać sobie lekarza który wytnie guza a , że umiejscowiony był w mięśniu prostym brzucha to będzie musiała być wykonana rekonstrukcja mięśnia.Byłam też w Bydgoszczy u lekarza i powiedział ,że guz jest zbyt duży i powinnam znaleźć dobrego chirurga . Wśród swoich znajomych poprosiłam czy może ktoś zna jakiegoś lekarza który zajmuje się skomplikowanymi przypadkami.Polecono mi Pana Stempniewskiego . Już na pierwszej wizycie powiedział tu nie ma na co czekać musi być wycięty, żadne inne leczenie nic nie da . Wszystko dokładnie mi wyjaśnił . Następnego dnia otrzymałam już datę operacji i dwa tygodnie później byłam po . Bez rekonstrukcji mięśnia.Jestem bardzo zadowolona , trafiłam na tak dobrego lekarza . Lekarza , który rozmawia z pacjentem tak normalnie , konkretnie bez zbędnych terminologii. Polecam z czystym sumieniem.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Stempniewski konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Pełen profesjonalizm, bardzo miły i życzliwy lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy, polecam i z pewnością wrócę na wizytę kontrolną.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karolina Wolnik-Płoszaj Inny

  Pani doktor jest najlepsza! Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jest sympatyczna i bardzo wyrozumiała. Do Pani Karoliny także chodzą moje dzieci. Pamiętam jak córkę bolał ząbek i na szybko znalazłam wizytę w Poznaniu, Julka nie chciała otworzyć buzi i na samym końcu powiedziała, ze chce iść do swojej ulubionej Pani dentystki. Na następny dzień miałyśmy wizytę (Julka otworzyła buzię). Z całą pewnością można zaufać Pani doktor.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Stempniewski konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Zdecydowanie polecam Pana doktora. Szczegółowe badania, dokładne objaśnienia, przyjazna atmosfera, punktualność, pełen profesjonalizm.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Przybycin konsultacja laryngologiczna

  Pani doktor bardzo rzeczowa i sympatyczna. Konkretne wyjaśnienie diagnozy oraz dalszego postępowania

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Beutler konsultacja neurologiczna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione i uzyskałam szczegółowe odpowiedzi na moje pytania. Serdecznie polecam :)

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Alicja Przybycin konsultacja laryngologiczna

  Bardzo konkretna Pani doktor. Dokładnie wszystko wyjaśniła.
  Postawiona diagnoza i konieczność wykonania zabiegu przekazana w sposób komfortowy dla pacjenta.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Przybycin konsultacja laryngologiczna

  Pani Doktor rzeczowo wyjaśnia przebieg leczenia, miła atmosfera, przyjazny gabinet . Daje wiarę w lepsze jutro. Z całego serca polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz