Centrum Medyczne Kamionki zapewnia kompleksowe usługi medyczne i rehabilitacyjne świadczone "w jednym miejscu". W ramach Centrum Medycznego Kamionki funkcjonują: - Przychodnia Lekarza Rodzinnego (N... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Kamionki

Platanowa 18

62-023, Kamionki, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Kamionki zapewnia kompleksowe usługi medyczne i rehabilitacyjne świadczone "w jednym miejscu". W ramach Centrum Medycznego Kamionki funkcjonują:

- Przychodnia Lekarza Rodzinnego (NFZ)
- Poradnia Lekarzy Specjalistów
- Gabinet Stomatologiczny
- Laboratorium i Diagnostyka
- Rehabilitacja i Integracja sensoryczna
- Wspomaganie Rozwoju Dziecka
- Odnowa Biologiczna
- Instytut Urody
- Równoważnia Klub Sportowy


Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Centrum Medyczne Kamionki posiada kontrakt z NFZ. Nasi specjaliści w ramach Przychodni lekarza rodzinnego mogą dzięki temu udzielać Państwu bezpłatnych porad zdrowotnych. Możliwe jest skorzystanie z konsultacji w następującym zakresie: Lekarz specjalista medycyny rodzinnej, Lekarz specjalista pediatrii, Pielęgniarka POZ (środowiskowa), Położna POZ (środowiskowa).

Poradnia Lekarzy Specjalistów
Centrum Medyczne Kamionki to także placówka oferująca odpłatne świadczenia lekarzy specjalistów. Współpracujemy z ekspertami wielu dziedzin medycyny. Nasz zespół składa się zarówno z młodych, ambitnych lekarzy, jak i doświadczonych praktyków takich specjalizacji jak: Alergolog, Chirurg dziecięcy, Diabetolog, Endokrynolog, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Laryngolog, Logopeda, Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny rodzinnej, Neurolog, Neurolog dziecięcy, Ortopeda, Pediatra, Psycholog dziecięcy, Pulmonolog, Radiolog, Stomatolog, Urolog.

Gabinet Stomatologiczny
W ramach nowo uruchomionego gabinetu stomatologicznego wykonujemy zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej, endodoncji, wybielania zębów, profesjonalnego czyszczenia zębów, piaskowania, protetyki, chirurgii stomatologicznej.

Laboratorium i Diagnostyka
W Centrum Medycznym Kamionki można skorzystać również z szerokiej oferty badań diagnostycznych.
Oferujemy Państwu możliwość wykonania badań laboratoryjnych w naszym Punkcie pobrań współpracującym z Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej CDL od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 10:30. Placówka oferuje konkurencyjne ceny dla pacjentów komercyjnych, natomiast pacjenci ze skierowaniem od lekarza rodzinnego z Centrum Medycznego Kamionki mają prawo do bezpłatnych badań laboratoryjnych, które są refundowane przez NFZ.
Wykonujemy również badania USG, EEG, EKG, holter EKG, holter ciśnieniowy, spirometria.

Rehabilitacja i Integracja sensoryczna
W naszej poradni rehabilitacji pomagamy zniwelować ryzyko wystąpienia urazu i istniejące dolegliwości. Plan powrotu do zdrowia dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych pacjentów, zarówno dorosłych jak i tych najmniejszych. Nasza oferta obejmuje: Rehabilitację dzieci i dorosłych, Fizjoterapię uroginekologiczną, Terapię McKenzie, Falę uderzeniową, Fizykoterapię, Kinesiology Taping, Hydroterapię, Krioterapię ciekłym azotem, Terapię przeciwobrzękową, Masaże, Integrację sensoryczną, Gimnastykę korekcyjną, Terapię ręki, Terapię logopedyczną, Terapię psychologiczną, Terapię pedagogiczną.

Wspomaganie Rozwoju Dziecka
Oferujemy skoordynowaną opiekę ukierunkowaną na wspomaganie procesu rozwoju najmłodszych Pacjentów. Nasz zespół specjalistów - Terapeuci integracji sensorycznej, Fizjoterapeuci, Osteopata, Logopeda, Pedagog i Psycholog dziecięcy - przeprowadzi kompleksową diagnozę i wdroży odpowiednią terapię.

Odnowa Biologiczna
Zapraszamy także do skorzystania z oferty odnowy biologicznej, w tym masaży łączących techniki różnych stron świata. Nasi profesjonalni masażyści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasi klienci zawsze wychodzą z gabinetu zrelaksowani.

Instytut Urody
To miejsce, w którym dbamy o piękno naszego ciała. Nasi klienci mogą skorzystać z klasycznych zabiegów medycyny estetycznej, poddać się terapii fotoodmładzającej przy zastosowaniu lasera medycznego Fotona, zadbać o swoje ciało podczas zabiegów kosmetologicznych, czy wreszcie skorzystać z laserowego leczenia chrapania.

Równoważnia Klub Sportowy
W naszym centrum dbamy również o kondycję fizyczną mieszkańców okolicznych miejscowości. Równoważnia Klub Sportowy daje Ci pełne możliwości pracy nad sylwetką i kondycją między innymi poprzez trening siłowy, funkcjonalny czy grupowe zajęcia fitness.

Witaj!

Nasz sprzęt

 • USG
 • EKG
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • Bilirubinometr
 • Laser medyczny FOTONA
 • ECHO
 • Magnetoterapia
 • Laseroterapia
 • Krioterapia miejscowa
 • Ultradźwięki
 • Fala uderzeniowa
 • Drenaż limfatyczny
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Adamczak-Ratajczak

  Neurolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KamionkiUsługa: uporczywe bóle głowy

   Wysokiej klasy specjalistka, kompetentna i konkretna. Zawsze moge liczyć na jej fachową pomoc. Bardzo pomogła mi w uporczywych bólach głowy. Teraz od dłuższego czasu nie odczuwam bólu i na nowo mogę zyc. Jestem bardzo wdzięczny i gorąco polecam.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Serdecznie polecam Panią doktor. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor poświęca każdemu pacjentowi maksymalnie dużo czasu, nie lekceważy żadnych objawów, jest bardzo konkretna i szczegółowa. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Tomasz Milecki

  Urolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Widać, że dr Milecki się przykłada do każdej wizyty, jest miły i ma dobre podejście do pacjenta. Wszystko mi cierpliwie wytłumaczył, bez pośpiechu. Zaproponował różne drogi leczenia, dodał mi przede wszystkim otuchy i wsparcia. Mogę szczerze polecić :)

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Młody, miły i kompetentny z dobrym podejściem do pacjentami. Bardzo polecam tłumaczy wszystko w logiczny sposób

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Anna Sadowska-Przytocka

  Dermatolog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Katedra i Klinika Dermatologii

   Bardzo szczegółowy wywiad, widać, że lekarz zainteresowany stanem córki i jej problemem, fachowa pomoc (widac duże doświadczenie kliniczne). Polecam!!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Profesjonalna pomoc, Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i pomogła z moim problemem.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Patrycja Lachowska-Kotowska

  Alergolog, Pulmonolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Szczerze polecam.Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Już na pierwszej wizycie postawiła dobrą diagnozę,a leki które mi przepisała szybko zaczęły działać.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie zgadzam się ze wszystkimi opiniami na temat dr Lachowskiej.W czasie wizyty czulismy się z córką komfortowo. Pani doktor bardzo profesjonalnie i szczegółwo zbadała małą.Wizyta bardzo mi się podobała na pewno jeszcze nie raz się pojawimy.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Tomasz Koper

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie rozcięgna podeszwowego

   Profesjonalne podejście i trafna diagnoza! Wszystko dokładnie wytłumaczone. Zalecone ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu dały świetny efekt. Mam nadzieję że problem nigdy nie wróci, ale jeśli tak - już wiem z czyją pomocą go rozwiążę!

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem zadowolona, lubię lekarzy konkretnych, nie owijających w bawełnę i nie mydlących oczu, że samo się naprawi. Dr Koper widać jest człowiekiem czynu, daje pełnię wsparcia w pracy nad poprawą sytuacji, przy czym szybko pozbawia złudzeń o wyzdrowieniu bez jakiegokolwiek naszego zaangażowania i zmiany nawyków. Profesjonalny i delikatny, bo z ortopedami to różnie z tym bywa.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Witold Goździk

  Psychiatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Doktor Goździk to ciepła i wzbudzająca zaufanie osoba,która słucha swoich pacjentów uważnie.Dziękuję za udzieloną pomoc

  • R
   Lokalizacja: Gabinet

   To była moja pierwsza wizyta uspecjalisty. Byłem lekko stremowany przed wejście do gabinetu, ale dr Goździk szybko nawiązal zemną dobry kontakt. Nie przedłużając, Pan Witold okazal się bardzo dobrym fachowcem i na początku wizyty od razu zrozumiał mój problem. Doktorze, dziękuję serdecznie za poświęcony czas!!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Grzegorz Małecki

  Ginekolog, Onkolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZE

   Polecam Pana doktora. Bardzo konkretny i rzeczowy. Wszystko dokladnie wyjaśnia i tlumaczy. W trakcie wizyty Nie ma pośpiechu. Zdecydowanie tak

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZEUsługa: konsultacja ginekologia onkologiczna

   Fachowe i życzliwe podejście do pacjenta. Lekarz poświęca wystarczająco dużo czasu podczas wizyty , chętnie odpowiada na wszystkie pytania .Badanie przeprowadzone delikatnie , w razie konieczności w znieczuleniu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Z pełnym przekonaniem polecam doktora Małeckiego.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Alicja Przybycin

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne KamionkiUsługa: zatkane ucho

   Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła i usunęła zalegającą woskowinę. Niezwykle symatyczna kobieta z super podejściem do pacjenta. Gorąco polecam ❤

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor, ma wspaniałe podejście do dzieci i wszystko rzeczowo wyjaśnia. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Tomasz Stempniewski

  Ginekolog, Onkolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Pan doktor godny polecenia. Miły uśmiechnięty, odpowiada na każde pytania i wątpliwości...polecam bardzo gorąco...

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Pan Doktor jest prawdziwym profesjonalistą, ze spokojnym i życzliwym podejściem. Badanie przebiegło w miłej atmosferze. Podczas wizyty Pan Doktor wszystko dokładnie objaśniał i odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Ewa Beutler

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniała Pani Doktor, bardzo miła, czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji, pełen profesjonalizm. Polecam

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Neurolog DziecięcyUsługa: badania diagnostyczne

   Świetna pani doktor polecam serdecznie dokładnie bada dziecko o wszystko można zapytać lekarza z powołania bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu