Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Jerzykowo

Okrężna 26

62-007 , Jerzykowo , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Woźniak

  Urolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Leczenie przebiegło sprawnie. Pan doktor szybko zdiagnozował mój problem, przedstawił metodę leczenia, podszedł do tematu bardzo profesjonalnie. Jeśli potrzebujesz urologa koniecznie zgłoś się do dr Woźniaka na pewno pomoże.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor jest konkretny i rzeczowy. Wyjaśnił mi wszystko dokładnie przed zabiegiem i po. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna, potraktowana podmiotowo. Polecam tego urologa, którego oprócz profesjonalizmu cechuje wysoka kultura osobista i bardzo dobry kontakt z pacjentem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Hen

  Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta u pani doktor spełniła wszystkie moje oczekiwania. Zostało wykonane badanie USG oraz przeprowadzony dokładny wywiad. Mogłam o wszystko zapytać bez zakłopotania. Już po pierwszej wizycie rozpoczęło się leczenie przypadku z zachowaniem bezpiecznego, stopniowego zwiększania dawki leku. Zostały także zlecone kolejne badania. Na pewno będę kontynuować leczenie u tego lekarza :)

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo kompetentna, rzeczowo odpowiada na pytania, nie spieszy się przy badaniu, zwraca uwagę na każdy szczegół. Z pewnością polecę doktor Hen każdemu, kto będzie potrzebował pomocy endokrynologa.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Bartosz Fellmann

  Stomatolog,

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne JerzykowoUsługa: Ból zęba

   Trafiłem z polecenia, że to taki super fachowiec. Podczas pierwszej wizyty okazało się, że mam do usunięcia martwy korzeń. Umówiliśmy się na kolejną wizytę. Na pierwszej Pan Bartosz usunął jednak kamień zębowy - wszystko pięknie, super.

   Następna wizyta przebiegała krótko, treściwie, bezboleśnie. Gdy wydawało mi się, że "przygotowania do usuwania zęba" się zakończyły, pan Bartosz poinformował mnie, że to już koniec. Koniec wszystkiego i korzenia już nie ma ;-) Nie ukrywam, że byłem mega zaskoczony, ale oczywiście - pozytywnie.

   Podsumowując: fachowo, kulturalnie, czysto - gorąco polecam!

  • M

   Dostałem kontakt z polecenia, świetny fachowiec, w Poznaniu po leczeniu kanałowym, na które wydałe ok 1700 zł, odpadło mi pół żęba i zaproponowano mi koronkę za 700 zł, stomatolog Fellmann uznał, że wysatrczy wypełnienie, Koszt za tą usługe + zdjęcie 130 zł. Duza róznica. Warto do niego dojeżdzać nawet z Poznania.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Adam Jan Kędzierski

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista,

  • E
   Lokalizacja: Prywatna Lecznica CertusUsługa: nadciśnienie

   Cudowny lekarz! Ciepły, uśmiechnięty, cierpliwie wysluchal wszystkich moich obaw,wszystko wytłumaczył, wyjaśnił,podniósł na duchu, uspokoił. Wizyta długa, bez patrzenia na zegarek. Szkoda , że tak mało jest takich lekarzy w Polsce!


 • Mateusz Milanowski

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Terapii manualnej i rehabilitacjiUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Miła atmosfera,pełne zaangażowanie w problem i dokładne wysłuchanie pacjenta co pomaga w poprawnej diagnozie i zaplanowaniu leczenia.Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Terapii manualnej i rehabilitacjiUsługa: fizjoterapia

   Trafiłam do Pana Mateusza po urazie stopy, który zafundowałam sobie na skutek przeciążenia spowodowanego zbyt forsownym jej użytkowaniem. Po wnikliwej analizie diagnozy ortopedycznej, dobrał On odpowiednie masaże oraz zlecił ćwiczenia do wykonania w domu. Cechuje Go duży profesjonalizm, co odczuwa się na każdym kroku. Fachowo objaśnia każdy element fizjoterapii, co jest bardzo pomocne. Ma też elastyczne podejście do procesu terapii - jest on w razie potrzeby na bieżąco modyfikowany, w zależności od efektów. Chociaż odbyliśmy na razie trzy spotkania, odczuwam znaczną poprawę. Muszę jednak przyznać, że bardzo sumiennie wykonuję wszystkie zadane do domu ćwiczenia. Nie bez znaczenia jest też miła atmosfera oraz poczucie humoru, polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Mikołaj Dąbrowski

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Przypadkiem trafiłam na dr. Dąbrowskiego , myślałam że takich lekarzy już nie ma. Pan dr Dąbrowski poza ogromną wiedzą i empatią do pacjenta posiada rzadki dar, cierpliwość. Potrafi wytłumaczyć skąd dolegliwość się bierze, jak będzie wyglądał zabieg ze spokojem i uśmiechem który uspokaja pacjęta. Każdemu polecam dr. Dąbrowskiego wspaniały lekarz.

  • R
   Lokalizacja: Anmedica Wielkopolskie Centrum Zdrowej StopyUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz. Ciepłe ludzkie podejście do cierpiącego pacjęta. Konkretny i konsekwentny. Bardzo duża wiedza o kręgosłupie i co najważniejsze skuteczne leczenie. Pozdrawiam Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania