Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Jerzykowo

Okrężna 26

62-007, Jerzykowo, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Woźniak

  Urolog, lek.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor jest konkretny i rzeczowy. Wyjaśnił mi wszystko dokładnie przed zabiegiem i po. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna, potraktowana podmiotowo. Polecam tego urologa, którego oprócz profesjonalizmu cechuje wysoka kultura osobista i bardzo dobry kontakt z pacjentem.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RokMedUsługa: konsultacja urologiczna

   Dziękujemy bardzo . Byłam z synem pierwszy raz u Pana Doktora -pełen profesjonalizm ,a przy tym przemiły Człowiek .Wizyta w miłej atmosferze , od kilkunastu lat konsultujemy się urologiczne -jest to pierwszy Lekarz , który wszystko tłumaczy i podczas wizyty cały czas ma kontakt z pacjentem . Polecam i jeszcze raz dziękuję ☺️


 • Katarzyna Hen

  Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta u pani doktor spełniła wszystkie moje oczekiwania. Zostało wykonane badanie USG oraz przeprowadzony dokładny wywiad. Mogłam o wszystko zapytać bez zakłopotania. Już po pierwszej wizycie rozpoczęło się leczenie przypadku z zachowaniem bezpiecznego, stopniowego zwiększania dawki leku. Zostały także zlecone kolejne badania. Na pewno będę kontynuować leczenie u tego lekarza :)

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo kompetentna, rzeczowo odpowiada na pytania, nie spieszy się przy badaniu, zwraca uwagę na każdy szczegół. Z pewnością polecę doktor Hen każdemu, kto będzie potrzebował pomocy endokrynologa.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Mikołaj Dąbrowski

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne JerzykowoUsługa: USG stawu kolanowego

   Rzeczowa i konkretna konsultacja z pelnym wywiadem.Sprzet i wiedza na wysokim poziomie-rozmowa z Panem dr tak dlugo jak trzeba,odpowiada na wszelkie pytanie od strony pacjenta.Polecam kazdemu kto ma problemy z kolanem

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: Ból w dolnym odncinku kregosłupa

   Doktor już po szybkiej diagnozie wiedział co mi jest i po kilku tygodnach ból minął, podczas wizyty czuć było pełen profesjonalizm i przede wszystkim wiedzę. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bartosz Fellmann

  Stomatolog,

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne JerzykowoUsługa: Ból zęba

   Trafiłem z polecenia, że to taki super fachowiec. Podczas pierwszej wizyty okazało się, że mam do usunięcia martwy korzeń. Umówiliśmy się na kolejną wizytę. Na pierwszej Pan Bartosz usunął jednak kamień zębowy - wszystko pięknie, super.

   Następna wizyta przebiegała krótko, treściwie, bezboleśnie. Gdy wydawało mi się, że "przygotowania do usuwania zęba" się zakończyły, pan Bartosz poinformował mnie, że to już koniec. Koniec wszystkiego i korzenia już nie ma ;-) Nie ukrywam, że byłem mega zaskoczony, ale oczywiście - pozytywnie.

   Podsumowując: fachowo, kulturalnie, czysto - gorąco polecam!

  • M

   Dostałem kontakt z polecenia, świetny fachowiec, w Poznaniu po leczeniu kanałowym, na które wydałe ok 1700 zł, odpadło mi pół żęba i zaproponowano mi koronkę za 700 zł, stomatolog Fellmann uznał, że wysatrczy wypełnienie, Koszt za tą usługe + zdjęcie 130 zł. Duza róznica. Warto do niego dojeżdzać nawet z Poznania.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Adam Jan Kędzierski

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista,

  • E
   Lokalizacja: Prywatna Lecznica CertusUsługa: nadciśnienie

   Cudowny lekarz! Ciepły, uśmiechnięty, cierpliwie wysluchal wszystkich moich obaw,wszystko wytłumaczył, wyjaśnił,podniósł na duchu, uspokoił. Wizyta długa, bez patrzenia na zegarek. Szkoda , że tak mało jest takich lekarzy w Polsce!


 • Mateusz Milanowski

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • Ł
   Lokalizacja: Gabinet Terapii manualnej i rehabilitacjiUsługa: kontuzja mięśni pośladkowych

   Bardzo pozytywnie oceniam pomoc od Mateusza. Pomógł w redukcji napięć i zmniejszenia bólu przy leczeniu kontuzji. Duża wiedza i rzeczowo wyjaśnia każde element terapii, co jest dla mnie osoboście bardzo ważne. Polecam sportowcom przy urazach i kontuzjach.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: fizjoterapia

   Ze szczerym sumieniem mogę polecić Pana Mateusza - wnikliwa analiza, trafnie dobrane leczenie, zdolność przełożenia języka specjalisty na język zrozumiały i przyswajalny dla pacjenta przełożyły się na zmniejszenie mojej dolegliwośći.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu