INTERMED to nowoczesne centrum medyczne działające w Łodzi od 1998 roku. W naszej placówce medycznej oferujemy najlepszą jakość usług medycznych oraz kompleksową diagnostykę. W INTERMED zapewniamy bad... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Intermed

Tatrzańska 61

93-219 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

INTERMED to nowoczesne centrum medyczne działające w Łodzi od 1998 roku. W naszej placówce medycznej oferujemy najlepszą jakość usług medycznych oraz kompleksową diagnostykę. W INTERMED zapewniamy badania wykonywane za pomocą światowej klasy ultrasonografów marek SAMSUNG, TOSHIBA i GENERAL ELECTRIC, a także nowoczesny zestaw do videograstroskopii wyprodukowany przez firmę OLYMPUS.

Duże doświadczenie naszych lekarzy oraz wysoka jakość posiadanego sprzętu pozwalają na dokładną, rzetelną diagnostykę i skuteczne leczenie chorób. Gabinety Centrum Intermed spełniają wszystkie wymagania, jakie są nałożone na niepubliczny zakład opieki zdrowotnej jak i standardy Unii Europejskiej.

Wykonujemy szereg badań: usg (ultrasonografia), gastroskopia, doppler naczyń, holter ekg czy echo serca. Intermed Łódź – wysoka jakość usług medycznych.
Zapraszamy do umawiania wizyt on-line: http://www.intermed-lodz.pl/rezerwacja/

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński Inny

  Bałam się gastroskopii jak ognia. Badanie do najprzyjemniejszych nie należy, ale jest bezbolesne. Dr. Andrzej to prawdziwy profesjonalista. Przy jego podejściu stres od razu znika i nawet niewiadomo kiedy już jest po wszystkim :) Szczegółowo i zrozumiałe wyjaśnia diagnozę. Poza tym jest po prostu przesympatycznym człowiekiem. Zdecydowanie polecam.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński Inny

  Przesympatyczny, cierpliwy i bardzo rzetelny lekarz! przede wszystkim do granic możliwości spokojny i opanowany - co znacznie ułatwia przeprowadzenie gastroskopii. Pan doktor jest doktorem z powołania, co widać na pierwszy rzut oka a tak mało takich dziś. Bardzo zaangażowany w przypadek każdego pacjenta, dokładnie tłumaczy przyczynę problemu, bardzo bardzo polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński Inny

  Serdecznie polecam dr A. Marczyńskiego. Jest to bardzo kompetentny, sympatyczny, troskliwy lekarz. Wykonał gastroskopię niezwykle profesjonalnie a przy tym dosyć szybko i bezboleśnie, choć badanie samo w sobie nie należy do najprzyjemniejszych. Kilka lat temu miałam to badanie w jednym z publicznych szpitali, wykonane przez innego lekarza i było to traumatyczne przeżycie.
  Po wykonanej gastroskopii, Doktor postawił trafną diagnozę, wdrożył odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński Inny

  po wizycie u dr Marczynskiego trzeba przyznać że gastroskopia to naprawdę nic strasznego a podejście samego doktora do pacjenta to można sobie życzyć aby wszyscy lekarze tacy byli Katarzyna


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński gastroskopia

  Pan doktor to lekarz z powołania, wizyta nie odbywa się na czas jak to niestety czasem bywa w prywatnych gabinetach ....
  Spokojnie wszystko tłumaczy, perfekcyjnie przygotowuje do badania..
  Samo badanie wykonane delikatnie i szybko
  Cieszę się ,że trafiłam na takiego lekarza


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński gastroskopia

  Jestem dzień po wizycie u Pana Doktora.Miałam zrobioną gastroskopie.Jestem pod wrażeniem,jak profesjonalnie Pan Doktor obchodzi się z pacjentem.Poza tym jest to niesamowicie sympatyczny człowiek,który dokładnie i jasno wyjaśnia pacjentowi,co się dzieje z jego zdrowiem.Nie była to moja pierwsza gastroskopia ale pierwsza,podczas której byłam spokojna.Wszystko poszlo szybko i sprawnie.Chwilę po człowiek jest juz się w stanie uśmiechać.Po poprzednich tak nie bylo.Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem.Ogromne podziękowania dla Pana Doktora.Sylwia


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński bóle brzucha

  Zacznę od tego, że byłam przed umówioną godziną i zostałam przyjęta 15 min.wcześniej.Przed gastroskopią doktor przeprowadził ze mną wywiad i wypytał o dolegliwości.Następnie spokojnym, ciepłym głosem powiedział na czym będzie polegało badanie.Obawiałam się tego badania i choć nie jest ono przyjemne to przebiegło bez problemów.Wynik badania bardzo szczegółowo doktor ze mną omówił, wszystko mi jasno i czytelnie wyjaśnił. Ma fantastyczne podejście do pacjenta. Jeśli będę zmuszona kolejny raz udać się na gastroskopię to tylko do tego doktora.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński gastroskopia

  Pierwsza wizyta i bardzo dobre wrażenie. Pan doktor A. Marczyński jest przesympatycznym człowiekiem, i bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie i bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Polecam z całego serca i jeszcze raz bardzo dziękuję,.


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marczyński USG jamy brzusznej

  Dzisiaj pierwszy raz spotkałam lekarza, który rozpoczął pracę 20 minut przed czasem. Od progu pan doktor przywitał mnie uśmiechem na twarzy. Z zaangażowaniem wysłuchał powodów mojej wizyty. Wnikliwie przeprowadził badanie. Rozwiał wątpliwości.
  Polecam! Wreszcie lekarz, który traktuje pacjenta jak człowieka a nie jak dane statystyczne. Bardzo dziękuję!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. MAGDALENA DORENDA kaszel, dusznosci

  Dociekliwa postawila trafna diagnoze . Prywatnie bardzo mila na nfz srednio ale polecam bo chyba uratowala mi zycie .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania