Spółka Lekarzy "Intercor" powstała w maju 1989 roku - założona przez trzech lekarzy z Kliniki Kardiologii Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Obecnie zatrudnia ponad 80 fachowych pracowników medycznych w... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne INTERCOR

Kasztanowa 57

85-605 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Spółka Lekarzy "Intercor" powstała w maju 1989 roku - założona przez trzech lekarzy z Kliniki Kardiologii Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Obecnie zatrudnia ponad 80 fachowych pracowników medycznych w tym w poradniach konsultacyjnych pracują także profesorowie Collegium Medicum UMK, a zasięg działania Przychodni dawno przekroczył granice regionu.

Jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w 1999 rozpoczęliśmy kontraktowanie usług medycznych na rzecz Kujawsko-Pomorskiej Regionalnej Kasy Chorych a obecnie współpracujemy ściśle z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Nasze poradnie posiadają bogate zaplecze diagnostyczne nie tylko dla własnych potrzeb, ale także przeznaczone na świadczenie usług diagnostycznych dla pacjentów kierowanych z publicznych i niepublicznych ZOZów, szpitali jak też gabinetów prywatnych z terenu Bydgoszczy i województwa, a także okolicznych województw.

Zabiegi

  • gastroskopia
  • kolonoskopia

Profile społecznościowe

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania