Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Wieloletnie doświadczenie całego zespołu w ochronie zdrowia pozwala nam na prowadzenie Centrum Medycznego spełniającego najwyższe współczesne standardy diagnostyki i leczenia. Dzięki energii pracowników, inicjatywom związanym z kompleksową opieką, telemedycyną oraz ciągłym poszukiwaniem nowych rozwiązań i terapii, oddajemy Państwu miejsce o szczególnych możliwościach.

Współpraca z zewnętrznymi placówkami oraz doskonałymi specjalistami z całego kraju zapewnia możliwość szybkiej diagnostyki, wdrożenia indywidualnej terapii oraz dedykowane plany kompleksowej opieki.

Naszym Pacjentom zapewniamy diagnostykę, leczenie oraz rehabilitację przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego.

Serdecznie Zapraszamy
Zespół Centrum Medycznego InnoMED
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne InnoMED
Akademicka 48a, 18-400 Łomża
Centrum Medyczne InnoMED logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (50)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rybicki Inny

  Polecam serdecznie, miły, uprzejmy lekarz , który jest zaangażowany w swoją pracę.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rybicki Inny

  Profesjonalne podejście, lekarz szczegółowo i z zaangażowaniem przeprowadził badanie. Miły i kontaktowy. Polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rybicki Inny

  Jeszcze nigdy nie widziałam takiego zaangażowania u lekarza jak u doktora Tomasza Rybickiego. Bardzo dokładnie i bez pośpiechu wykonane USG, doktor przeprowadził również bardzo dokładny wywiad na temat choroby, poinformował co robić dalej. Po wyjściu z gabinetu nie miałam kompletnie żadnych pytań. Bardzo bardzo polecam! Najlepsze USG w Łomży!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamila Fajkiel fizjoterapia

  Byłam bardzo zadowolona z terapii i pod wrażeniem wiedzy Pani Kamili. Wskazówki i ćwiczenia przyniosły mi wielka ulgę w funkcjonowaniu. Bardzo polecam!

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamila Fajkiel fizjoterapia

  Miałem poważne skręcenie stawu skokowego . A lekarz w sumie nie dał mi żadnych wskazówek . Podczas wizyty Pani Kamila ściągnęła mi opuchliznę z kostki , rozmasowała bolące miejsca co przyniosło ogromną ulgę .Pokazała ćwiczenia do wykonywania w domu . Przyszedłem na wizytę o kulach(nie mogąc bólu dotknąć chorą nogą ziemi) , a już na następny dzień po wizycie mogłem na nie ustać i zaczynać chodzić!
  Wizyta cenniejsza niż u ortopedy.
  Serdecznie polecam!

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamila Fajkiel fizjoterapia

  Na początku moich problemów zdrowotnych zgłosiłem sie na fizjoterapię do instytutu terapeutycznego w dużym mieście.. tam przez okres 6 miesięcy zajmowało się mną łącznie 2 fizjoterapeutów, i terapeuta manualny, ci ludzie nie byli mi w stanie pomóc w takim stopniu jak Pani Kamila przez bagatela ledwo 2,5 miesiąca. Już od pierwszej wizyty można było zaobserwować zaangażowanie, skupienie i co najważniejsze chęć pomocy. Profesjonalna fizjoterapeutka z powołania, z ogromna wiedzą którą ciągle poszerza i się dzieli. Dała mi kilka ważnych wskazówek, które na pewno przydadzą mi się na resztę życia :)
  Przemiła kobieta z którą godzina zawsze mijała jak 15 minut. Jak najbardziej polecam Panią Kamilę! :)

  C
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamila Fajkiel Inny

  Pani Kamila jest świetną fizjoterapeutką, dokładnie wyjaśnia co robi i co jej działania mają ma celu cały czas dorabia nowe specjalizacje i szkolenia aby pomóc pacjentom z różnymi dolegliwościami, uczęszczam regularnie na terapię do pani Kamili i z każda wizytą mój stan zdrowia się poprawia, chodziłem do wielu rehabilitantów w Łomży a poczułem poprawę tylko po terapii u pani Kamili szczerze polecam moim zdaniem jest jedną z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie w Łomży

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Łukaszyk konsultacja alergologiczna

  Rzetelnie i skutecznie podchodzi do sprawy. Szczegolowo opisuje dany przypadek i szuka rozwiazan. Pomogl Naszej 3-letniej coreczce.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rybicki Inny

  polecam szczególnie bo moim zdaniem najlepszy specjalista od USG dostepny w tej chwili w mieście. Profesjonalista, super kontakt lekarz pacjent.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rybicki konsultacja lekarza w trakcie specjalizacji

  Serdecznie polecam! Szczegółowe badanie USG wykonane bez pośpiechu i z zaangażowaniem. Pan doktor posiada fachową wiedzę, wszystko dokładnie wyjaśnił, zadawał dużo pytań, przekazał zalecenia dot. dalszego postępowania.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania