Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Gwiezdna

Rydza Śmigłego 7

41-219 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Szatan cytologia

  Bardzo dobry lekarz, wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani Doktor jest bardzo delikatna. Wszystko dokładnie wyjaśniła a leczenie było skuteczne. Polecam!

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Szatan sprawy kobiece

  Lekarz godny zaufania lleczylam sie juz u Pani doktor 4 lata temu i teraz ponownie bylam na wizycie ż innymi problemami ,
  pani doktor dokladnie zbadala i wytlumaczyla wszystko na spokojnie Z czystym sumieniem naprawdę polecam

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Kasperczyk zapalenie pęcherzyka żółciowego

  Cieply oddany pacjentowi i troskliwy, a co najw
  Cieply troskliwy o pacjenta a co najważniejsze doskonały fachowiec. Przeprowadził usunięcie pecherzyka i przepuchliny jako full servis gdzie inni widzieli problem. Polecam.
  servis. Polecam wszystkim.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Magierowski Inny

  To wspaniały lekarz, godny zaufania profesjonalista . Jestem Pacjentką Pana Doktora od 20 lat , nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję . Dzięki niemu mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością jestem wśród żywych.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Magierowski Inny

  W moim odczuciu to bardzo dobry lekarz. Specjaliasta w swojej dziedzinie. Zdiagnozował u mnie chorobę przenoszoną drogą płciową od razu jak spojrzał na obiawy. Potem leczył mnie z nich i wyleczył, chociaż jak sam przyznał miał do czynienia z tą chorobą tylko kilka razy w swojej długoletniej karierze. Poleciłabym go z czystym sercem. Doktor jest specyficzny, dużo filozofuje (zresztą nie zawsze na temat choroby) przez co czeka się do niego przeważnie z godzinnym opóźnieniem. Jednakże uważam że "ten szczegół" niknie jak mamy oceniać lekarza za wiedzę i sposób leczenia. Bo lekarz pomaga, ma wiedzę i doświadczenie jakich mało. Ja pana doktora szczerze polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Magierowski Inny

  Długo szukałam lekarza, który będzie miał czas i chęć opowiedzieć mi o wszyskich możliwościach leczenia, wyjaśni krok po kroku dlaczego dane sytuacje chorobowe mają miejsce, co mogę zmienić sama a co trzeba wspomagać lekami. Mało który lekarz tak dokładnie ale i zrozumiale potrafi wytłumaczyć zawiłe pojęcia medyczne. Wiadomo, ciężko jest znać odpowiedzi na wszystkie pytania ale ogromną wartością jest umieć wybrnąć z każdego i pokierować pacjenta najlepszą dla Niego drogą. Pacjentka w jego gabinecie czuje się zaopiekowana przez fachowca mającego niesamowicie ludzkie i normalne - wspaniałe w dzisiejszych zabieganych czasach podejście. Polecam każdej i każdemu kto jeszcze sie zastanawia nad wyborem lekarza. Nie zamienię Doktora na żadnego innego. Gorąco polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Magierowski Inny

  Jestem pacjentką dr Magierowskiego od około pół roku. Jest pierwszym lekarzem, który zaczął mnie leczyć po zleceniu badań. Wcześniej byłam leczona przez wielu lekarzy na ślepo. Dr Magierowski nie tylko postawił trafną diagnozę, ale również po raz pierwszy od 3 lat wyleczył mnie z nieleczącej się żadnymi lekami grzybicy pochwy. Wizyty trwają długo, ponieważ dr dokładnie omawia problem i zastanawia się nad indywidualnie dobranymi kuracjami leczniczymi. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie. W dodatku ma najlepszej jakości sprzęt medyczny. Profesjonalista z ogromną wiedzą. Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania