Opinie o lekarzach z tej placówki (48)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Edyta Rembiesa-Jarosińska konsultacja internistyczna

  Pani doktor jest bardzo miła, wykazuje się pełną, kompetencją, zaangażowaniem, empatią. Dokładnie mnie zbadała, wyjaśniła powód złego samopoczucia i powiedziała jak należy postępować. Bardzo dobry lekarz.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dłubis prowadzenie ciąży

  Pan dr prowadzi właśnie moją 3 ciążę jest to 1 ciąża prowadzona przez Lux med, poprzednie ciążę prowadziłam na NFZ. Różnicy z tego tytułu nie widzę, Pan dr jest tak samo zaangażowany, zawsze czyta każde z moich przeprowadzonych badań, wyjaśnia wątpliwości, nie jest wylewny za to konkretny i rzeczowy, posiada dużą wiedzę, kontakt po za wizytami przez aplikację Lux med - zawsze odpisuje, nie lekceważy pacjentki. Jeśli coś go niepokoi zleca dodatkowe konsultacje. Na każde nurtujące mnie pytanie odpowiada. Badanie na fotelu bezbolesne. Jeśli ktoś lubi konkretnych lekarzy a nie tylko "miłych i sympatycznych" to to jest właśnie taki lekarz. Serdecznie polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Smolarska konsultacja ortopedyczna

  Świetny specjalista! Pani Doktor bardzo dokładnie mnie przebadała, postawiła diagnozę i szczegółowo wyjaśniła co mi dolega, przedstawiła plan leczenia i upewniła się, że wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Pełen profesjonalizm i ogrom empatii!

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Edyta Rembiesa-Jarosińska konsultacja diabetologiczna

  Wspaniała lekarka.Miła w kontakcie. Dokładnie wyjaśniła wszystkie ważne aspekty leczenia. Ma niesamowite podejście do pacjenta.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dłubis konsultacja ginekologiczna

  Pan sam pilnował, żebym dostała rutynowe skierowanie na badania ginekologiczne z czego jestem bardzo zadowolona.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania