Centrum Medyczne - filia

(40 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne - filia

Niemcewicza 24, Górna

93-024, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariola Świderek-Matysiak

  Neurolog, dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Pani dr Mariola Świderek-Matysiak zajęła się mną merytorycznie i kompetentnie. Wysłuchała mnie z życzliwą empatią i przedstawiła plan dalszej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, zauroczona jej sposobem bycia i stosunkiem do pacjentki, a było to pierwsze nasze spotkanie. Organizacja wizyty była także idealna, weszłam do gabinetu o wyznaczonej godzinie. Dziękuję.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje neurologiczne - kolejna wizyta

   Pani doktor jest bardzo szczegółowa w wywiadzie, wsłuchuje się w to co pacjent ma do powiedzenia, jest miła, cierpliwa i empatyczna, a przede wszystkim pomocna w rozwiązywaniu problemów pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Marzena Raszewska-Steglińska

  Okulista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie spojówek

   Nie lubię oceniać negatywnie innych ludzi, ale chciałabym ustrzec osoby, które mogą się do Pani doktor wybierać. Niestety samo negatywne wrażenie mam po wizycie. Może to kwestia, że zjawiłam się na nocny dyżur z prośbą o wypisanie leków na zapalenie spojówek. Niestety pani Raszewska była bardzo nieprzyjemna (ton głosu był przyjazny, ale słowa które wypowiadała były bardzo uszczypliwe: skoro umiem zdiagnozować sobie zapalenie spojówek czemu sama nie wypisze sobie leków, narzekanie że przychodzę dopiero o tej porze (byłam na wyjeździe i nie miałam jak być wcześniej u lekarza) itp.). Dodatkowo dostałam receptę na leki za 160 zł z czym jeden był niedostępny (100% braki w hurtowniach jak mówili aptekarze), a miałam zapisane na recepcie żeby nie używać zamienników. Gdy zjawiłam się z prośbą o korektę zostałam odesłana, że inni sobie jakoś radzą i że w sumie to nie muszę tego jednego wykupić... To była bardzo ciężka przeprawa mimo, że starałam się być niezwykle uprzejma (na przekór).
   Zupełnie odradzam. Rozumiem, że każdy jest człowiekiem i może mieć gorsze dni, ale nie jestem w stanie powiedzieć nic dobrego o tej wizycie.

  • P
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE NIEMCEWICZA

   Pani doktor nie potrafi dobrać szkieł do okularów - noszę okulary blisko 10 lat i wiem, kiedy wzrok się pogarsza. Pani doktor nie zapytała nawet, jaką mam wadę (trudno się więc nie dziwić, że jej próby dopasowania szkieł dla osoby z krótkowzrocznością i astygmatyzmem mogły być nieudolne - próbowała tylko na jednym oku)... Na każde pytanie odpowiadała opryskliwie, jakby wszystko było oczywiste. Dodatkowo cały czas mówiła że "to bardzo niedobrze" - że mam różnicę między oczami oraz że wada się pojawiła w okresie dojrzewania, ale nie powiedziała już dlaczego to tak niedobrze (swoją drogą to coś, na co nie miałam wpływu, więc po co narzekać?). Na koniec po zakropleniu kropli do oczu pani doktor kazała mi założyć moje okulary i spojrzeć na tablicę, powiedziałam że jest o wiele lepiej niż poprzednie wersje (no ale nie widziałam dobrze) i ona na to "ma pani dobre okulary, zostawiamy". Tu moje zdziwienie sięgnęło szczytu, bo jestem pewna że wzrok na jednym oku mi się pogorszył - osoby noszące okulary zrozumieją że wiem, co piszę. Pan przede mną w kolejce wchodził do gabinetu 3 razy aby poprawić receptę, bo pani doktor się myliła za każdym razem w przepisywaniu dawek (jedno mówiła, drugie pisała). Poza tym spóźnienie 25 minutowe bez przeprosin/wytłumaczenia uważam za brak kultury oraz szacunku do pacjenta. Nie polecam, teraz będę musiała znowu iść po skierowanie i szukać innego okulisty, który dołoży mi tę ćwiartkę czy połówkę na jednym oku. :/

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu