Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Esculap

Cieszyńska 472

43-382 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Krzysztof Solarz

  Chirurg, Onkolog,

  • R

   Jestem zadowolony z zabiegu ginekomastii u dr Solarza. Dzięki niemu mogę chodzić na basen bez skrępowania. Niestety wynikła komplikacja po zabiegu (krwiak), który wchłonął się, ale ta strona, po której był, jest jakby wypuklejsza. Na szczęście to nie rzuca się w oczy i moja klatka piersiowa prezentuje się naprawdę przyzwoicie.

  • J

   Z przykrością muszę stwierdzić, że dr Solarz nie jest dobrym onkologiem.... przez jego zaniedbanie po sześciu latach od operacji mam wznowę i leczę się w Niemczech i dopiero teraz tu widzę jak powinna wyglądać diagnostyka i opieka onkologiczna. Pan dr. zwyczajnie mnie olał, wyciął zmianę nowotworową bez węzła chłonnego - co należy do standardu! Tym sposobem raczka hodowałam sobie dalej, a moje wizyty u lekarza i zgłaszane dolegliwości pan dr puszczał mimo uszu inkasując należność za wizytę. Jakoś w Niemczech dało się to i zbadać i szybko zadziałać. Odradzam tego lekarza wszystkim!!!!


 • Mirosław Kawulok

  Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam usunięcie znamienia z piersi. Pan doktor bardzo delikatnie to zrobił i predr wszystkim zaszył bardzo dokładnie. Był tez dużym wsparciem, ponieważ się denerwowałam. Poleca!

  • E

   Dziś miałem zabieg usunięcia tłuszczaka z głowy w klinice w Bielsku-Białej. Pan doktror Kawulok od początku konkretny,rzeczowy i wyczerpujaco odpowiedział na każde pytanie , przekazywał pełną informację na temat zabiegu . Podejście doktora do pacjenta jest wzorowe, obdarzylem go całkowitym zaufaniem, w trakcie i po zabiegu. Tak oddanych i profesjonalnych lekarzy można na palcach jednej ręki zliczyć . Ja, po oddaniu się w ręce doktora Kawuloka, tylko mogę chwalić. To dobry chirurg i dobry człowiek. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim !. 100% pozytywu !

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Janusz Manderla

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Klinika EsculapUsługa: odebranie porodu

   2 cesarki u dr Manderli i obie wspominam bardzo dobrze. Na wizycie pp wszystko tłumaczył i dbał o mój komfort. Po cesarce bardzo szybko doszłam do siebie. Polecam bo to świetny lekarz. Może nie żartuję i nie wyglupiaj sie żeby rozluźnić pacjentke ale doskonale wie co robi.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Esculap

   Uprzejmy, konkretny i rzeczowy lekarz, odpowiedzialny. Wizyta jak i zabieg przeprowadzone w komfortowych warunkach, przy pełnej koncentracji doktora oraz zespołu operującego. Widoczne opanowanie i wprawa mi jako pacjentce dały poczucie spokoju. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Małgorzata Skwira-Kapała

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, świetnym diagnostą i naprawdę potrafiła szybko i skutecznie pomóc rozwiązać mi problemy zdrowotne.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, pełna empatii, ma ogromną wiedze i doświadczenie a przy tym miła, z sercem na dłoni. Chodze do niej juz chyba trzy lata i zaprowadze do niej tez moja córkę na pierwsza wizyte. Polecam Panią doktor wszystkim paniom, ktore jeszcze nie trafiły na swojego ginekologa!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania