Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Esculap

Cieszyńska 472

43-382 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Krzysztof Solarz Inny

  Polecam Pana Doktora całym sercem. Świetny człowiek i wspaniały specjalista. Dzięki niemu mam nowa, piękna klatkę piersiowa.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Manderla Inny

  Pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie. Czułam się przy nim bezpiecznie podczas porodu i dzięki niemu urodziłam zdrową córeczkę. Dobry chirurg i lekarz przede wszystkim musi być zaangażowany i posiadać dużą wiedzę i doświadczenie - Pan doktor właśnie taki jest.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Manderla Inny

  Cudowny, konkretny lekarz, pełen profesjonalizm. Zawsze służy poradą. Prowadził u mnie dwie ciąże. Polecam z calego serca.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Manderla odebranie porodu

  2 cesarki u dr Manderli i obie wspominam bardzo dobrze. Na wizycie pp wszystko tłumaczył i dbał o mój komfort. Po cesarce bardzo szybko doszłam do siebie. Polecam bo to świetny lekarz. Może nie żartuję i nie wyglupiaj sie żeby rozluźnić pacjentke ale doskonale wie co robi.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Manderla

  Uprzejmy, konkretny i rzeczowy lekarz, odpowiedzialny. Wizyta jak i zabieg przeprowadzone w komfortowych warunkach, przy pełnej koncentracji doktora oraz zespołu operującego. Widoczne opanowanie i wprawa mi jako pacjentce dały poczucie spokoju. Polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Manderla

  W moim odczuciu Pan Janusz Manderla zachowuje się nieprofesjonalne. Jeżeli zdecydujecie się panie na wizytę u tego lekarza, weźnie ze sobą swoich partnerów. Nie mogę w sposób szczegółowy opisać wizyty - niestety. Napiszę tylko, że badanie zostało przeprowadzone w sposób niedelikatny, lekarz był oszczędny w słowach i niemiły.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania