Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zakres usług:
- konsultacje, badania diagnostyczne i laboratorium
- stomatologia dzieci i dorosłych, ortodoncja, chirurgia, implantologia, protetyka, periodontologia


Centrum medyczne enel-med oddział Szczytnicka Wrocław mieści się przy ulicy Szczytnickiej 11 we Wrocławiu. Wejście do oddziału znajduje się na parterze budynku Green2Day. Oddział powstał w 2017 roku i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do oddziału można dojechać środkami komunikacji miejskiej:

- autobusem: linie A, N, 111 i 128,
- tramwajem: linie 2 i 10.

Pacjenci enel-med mają do swojej dyspozycji bezpłatny parking podziemny w budynku Green2Day (liczba miejsc ograniczona).
Na powierzchni 784 m2 oferujemy naszym pacjentom:

- 11 gabinetów specjalistycznych, w których przyjmują: internista, chirurg ogólny, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, hepatolog, laryngolog, lekarz medycyny pracy, neurolog, okulista i ortopeda, a także dermatolog dziecięcy, laryngolog dziecięcy, okulista dziecięcy i ortopeda dziecięcy,
- 4 gabinety stomatologiczne, w których przyjmują: stomatolog zachowawczy, chirurg stomatologiczny, endodonta, higienistka stomatologiczna, implantolog, ortodonta, pedodonta (stomatolog dziecięcy) oraz protetyk, i gdzie wykonujemy: RTG stomatologiczne oraz tomografię stożkową (CBCT),
- badania diagnostyczne, takie jak: echo serca, EKG, RTG kostne, spirometria, USG ogólne
- punkt zabiegowy, w którym wykonujemy: pobranie krwi (u dorosłych i dzieci powyżej 10 roku życia) i szczepienia.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • RTG
 • USG
 • Elektrokardiograf
 • Spirometr
 • Pantomogram
 • Tomografia komputerowa stożkowa CBCT
 • Aparat do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych
 • Aparat do wykonywania zabiegów z zakresu piezochirurgii
 • Mikroskop endodontyczny
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Szczytnicka
Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
Centrum Medyczne enel-med - Oddział Szczytnicka logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (203)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karolina Makowska usunięcie zęba wielokorzeniowego

  Z całego serca polecam panią doktor Karolinę. Świetne podejście do pacjenta i ogrom zaangażowania, cierpliwości i przede wszystkim wiedzy. Usuwałam dwie ósemki, które były w kości, przez moje uczulenie na szwy, pojawiły się problemy takie jakie stan zapalny, ale pani doktor zachowała zimną krew, uspokoiła mnie i zajęła się mną w 100%. Troska oraz empatia towarzyszące pani doktor utwierdziły mnie w przekonaniu, że nigdy nie spotkałam na swojej zdrowotnej drodze takiego profesjonalisty. Pełne zainteresowanie problemem pacjenta, troska. Czułam się w pełni doinformowana. Samo usunięcie zębów totalnie bez bolesne, nie czułam NIC, a wręcz z ogromną chęcią przychodziłam do pani Doktor, która otaczała mnie swoją pozytywną energią i uśmiechem. Także polecam, nawet się nie wahać tylko umawiać wizyty, pani Doktor na pewno zaopiekuje się tobą IDEALNIEl.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Filip Michalak usunięcie zęba wielokorzeniowego

  Ogromnie polecam Pana doktora Filipa jeśli ktoś ma dylemat do kogo udać się na extrakcję zęba. Musiałam usunąć 7kę, która była już w opłakanym stanie. Byłam ogromnie zestresowana przed wizytą, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie się bałam :) Cały zabieg trwał dosłownie kilka minut i aż trudno mi było uwierzyć, że to już koniec :) I tak jak Pan doktor zapewniał, było bezboleśnie :) Widac, że Pan Filip jest fachowcem, wie co robi i potrafi uspokoić pacjenta. Gdyby wszyscy byli takimi specjalistami w swojej dziedzinie nie trzeba byłoby tracić czasu na czytanie tylu opinii ;) Ale ponieważ tak nie jest, zostawiam tutaj swoją ocenę i komentarz żeby pomóc innym w wyborze właściwego lekarza. Jak najbardziej polecam Pana doktora Filipa!

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz ECHO serca

  Pani doktor mało mówią, nie była zainteresowana pomocą, jakąś poradą. Zrobiła USG w ciszy, dała wydruk I zaleciła wizytę u kardiologa. Krótko powiedziała co widzi na usg nic więcej.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Elżbieta Langowska

  Pani doktor bardzo się spieszyła, mimo że nie byłam spóźniona. Nie zebrała żadnego wywiadu, od razu prosiła zaprosiła na badanie. W karcie którą później dostałam widnieje informacja "wywiad rodzinny nieobciążony". Szkoda, że Pani nie zapytała, bo akurat mój wywiad rodzinny zdecydowanie jest obciążony. Trochę niefajnie pisać rzeczy o które się nie zapytało, zwłaszcza że wizyta tania nie jest.
  Poza tym w porządku, badanie szybkie, ale wydaje się być dokładne. Bardzo miło że przy okazji usg piersi Pani zaproponowała także sprawdzenie tarczycy.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Paulina Wolny USG jamy brzusznej

  Wszystko dokładnie objaśnione. Pani doktor bardzo sympatyczna.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Kwaśniewicz Konsultacja laryngologiczna dorosłych

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Doktor miła, konkretna, rzetelna. Serdecznie polecam, lekarz z pozytywnym nastawieniem.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Beszłej konsultacja internistyczna

  Wszystko ok. Szczegółowo. Profesjonalnie. Uprzejmie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Beszłej konsultacja internistyczna

  Była to jedna z przyjemniejszych wizyt na jakiej byłam, jeśli nie najmilsza. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta i jest bardzo zaangażowana.

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Leopold Rehan konsultacja internistyczna

  Lekarz potraktował mnie nieempatycznie, nie wysłuchał mnie i przede wszystkim mi nie pomógł. Przepisał aerozol ze sterydem do nosa i stwierdził, że przeziebienie przejdzie samo, w przeciwnym wypadku mam się zgłosić ponownie. Tymczasem po teleporadzie udałem się do innego lekarza. Dostałem antybiotyk i leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i leczę zapalenie oskrzeli. Nie zamierzam tolerować takich zachowań. Wywiad medyczny ograniczony do absolutnego minimum, żeby papiery się zgadzały. Diagnoza postawiona przez telefon, bez badania. Regułki czytane z podręcznika do interny dla studentów kierunku lekarskiego.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz ECHO serca

  U doktor miałam wykonywane echo serca. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i spokojnie odpowiadała na moje pytania. Na koniec po wydrukowaniu opisu szczegółowo wyjaśniła co oznaczają poszczególne zapisy tak abym nie musiała się na zapas martwić. Polecam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania