Informacje o placówce

Gabinety

Dr Smółka Centrum Medyczne

ks. J. Skorupki 1C, Osiedle Kąty

32-500, Chrzanów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Kaspera

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Specjalista Neurochirurg NeurotraumatologUsługa: wynik rezonansu magnetycznego

   Świetny lekarz, bardzo komunikatywny, konkretny, dociekliwy, analizuje dokładnie wyniki badań. Świetna atmosfera podczas wizyty, lekarz odpowiedział na wszystkie pytania, pociesza zestredowanego pacjenta. Zdecydowanie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. Św. Barbary w SosnowcuUsługa: operacja

   To wspaniały lekarz.. miałam ledwo 18 lat kiedy usunął mi guza robaka móżdżku. Teraz kilka lat po operacji dalej wszystko jest w porządku. Dziękuje bardzo ! i cieszę się, że na Pana trafiłam

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Joanna Badura

  Chirurg, Transplantolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pełny profesjonalizm.Dokładne badanie.Wszystko szczegółowo wyjaśnione.Dziękuje.P.Doktor po badaniu powiedziała ze nie mam powodu do zmartwień.Jestem wdzięczna ,bardzo dziękuje.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: USG piersi

   Satysfakcjonująca wizyta, wszystko punktualnie, Pani Doktor bardzo miła i kompetentna, świetne podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione w zrozumiały sposób bez nadmiernego używania medycznego żargonu. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Ewa Rzenno

  Hematolog, lek.

  • G

   BARDZO DOBRY LEKARZ ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK.PANI DOKTOR O DUŻEJ WIEDZY I OSOBISTEJ KULTURZE.LECZYŁA MOJEGO SYNA.ZAWSZE MIAŁA CZAS NA ROZMOWĘ Z MOIM SYNEM I ZE MNĄ [MATKĄ].JEST BARDZO SZCZERA ,MÓWI OTWARCIE O ROKOWANIU CHOROBY I ROBI WSZYSTKO CO MOŻLIWE BY RATOWAĆ PACJENTÓW .BARDZO ZAANGAŻOWANA W LECZENIU MŁODYCH LUDZI,ZWRACA UWAGĘ NA SFERĘ PSYCHIKI.DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR -MAMA TOMASZA.


 • Leszek Zięba

  Neurolog,

  • M

   Dr Zięba jest bardzo rzeczowy, poświęcił mi dużo czasu, dokładnie wytłumaczył wątpliwości, polecił leki, które działają. Warto skorzystać z jego pomocy, polecam każdemu. Maria szawdzin

  • G

   bardzo porzadny lekarz
   zauwazcie ze w opini powyzej marty297 jest diagnoza innego lekarza, cos sie jej pomylilo !
   natomiast opinia mateusza17 -straszne pudlo , znam dr ziebe 11 lat i wiem ze niestety nie pali i po co tak oczerniac?

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bogusława Gałka-Pogoda

  Pediatra, Pulmonolog,

  • Pani doktor nawiązuje bardzo dobry kontakt z małym (i dużym także) pacjentem. W czasie wizyty jest dokładna nie spieszy się. Jest elastyczna jeśli chodzi o terminy wizyt, bez problemu umówiła się na dogodny dla mnie termin. Jestem zadowolona z tego lekarza, szkodna, że przyjmuje tylko prywatnie.

  • K

   Pani Doktor jest przemiłą osobą, wizyty u niej przebiegają w spokojnej atmosferze. Nie czuć skrępowania. Pani Doktor odpowiada na wszystkie pytania w sposób zrozumiały dla pacjenta i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jest dyspozycyjna.Nigdy nie odczułam czegoś takiego ze minął mój czas i już powinnam wyjść z gabinetu. Bardzo dobra lekarka z olbrzymią wiedzą. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Katarzyna Adler

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIEUsługa: standardowe wizyty z dzieckiem od urodzenia, szczepienia

   Świetna pediatra! Zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów nawet kosztem swojego wolnego czasu. Miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. W razie wątpliwości można wysłać sms-a lub e-maila z pytaniem, odpowie na każde, nawet "głupie". Jeżeli zauważy coś niepokojącego zawsze da skierowanie na badania czy do innego specjalisty chociażby żeby wykluczyć coś dla świętego spokoju zatroskanych rodziców.

  • K

   Przepisałam się do przychodni na Różyckiego ze względu na Panią doktor, moja pierwsza wizyta z córką jak najbardziej potwierdziła ocenę znajomych, że jest to dobry lekarz. Pani doktor dokładna, bardzo miła i przede wszystkim poświęca dziecku dużo uwagi zadaje pytania i na każde moje odpowiada. Do lekarza ma się zaufanie albo nie. Mimo że dopiero to była nasza pierwsza wizyta wzbudziła moje zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

  Gastrolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Dr Smółka Centrum MedyczneUsługa: refluks

   Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie z dwumiesięcznym dzieckiem. Podejście do sprawy (która jest dość trudna) znakomite. Pani doktor wykazała duże zainteresowanie i chęć pomocy. Po wielu nieudanych próbach pomocy synkowi wkońcu znaleźliśmy osobę która jest rzetelna i kompetentna. Pani doktor uśmiechnięta i pełna energii.
   Polecam!!


 • Krzysztof Jerzy Niemiec

  Ortopeda,

  • O
   Lokalizacja: PRZYCHODNIA JURAJSKAUsługa: złamany obojczyk

   Lekarz który wykonuje swój zawód z pełną pasją ! Zawsze uśmiechnięty, wysłucha cierpliwie pacjenta i zastosuje wszelkie możliwe metody by pacjent doszedł do 100 % sprawności.

  • J

   Polecam za sposób podejścia do pacjenta,wysłuchanie, bez oznak zniecierpliwienia,w zrozumiały sposób opisanie dolegliwości a nade wszystko pomoc fachową.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Smółka

  Laryngolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Dr Smółka Centrum MedyczneUsługa: Krótkie wedzidelko podjezykowe

   Nie polecam! Umawiajac się na wizytę pytałam czy lekarz podcina wedzidelka podjezykowe u noworodków, usłyszałam, że tak, ale trzeba przyjść wcześniej na konsultacje. Kiedy przyszliśmy na konsultacje Pan doktor poogladal córeczkę, po czym stwierdził, że wedzidelko do podciecia, ale on to robi najwcześniej u dzieci 6 miesięcznych! Wziął kasę za wizytę i zaprosił za pół roku! Specjalnie przy umawianiu terminu pytałam o noworodka! Do tego resztę wydał z kieszeni i nie dostaliśmy paragonu. informacja dla Pana doktora - wedzidelko zostało podciete kilka dni później u specjalistki, bez znieczulenia i ani chwili płaczu.

  • J
   Lokalizacja: Dr Smółka Centrum MedyczneUsługa: niedrożność nosa

   Pan Doktor bardzo dobrze się mną zajął. Miałem polipy w nosie, które zostały usunięte laserowo w klinice w Katowicach. Zabieg odbył się bezboleśnie. Efekty tego zabiegu po miesiącu są bardzo dobre, w końcu mogę normalnie oddychać! Z czystym sercem mogę każdemu polecić usługi Pana Doktora Smółki.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu