Informacje o placówce

Gabinety

Dr Smółka Centrum Medyczne

ks. J. Skorupki 1C

32-500 , Chrzanów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka konsultacja laryngologiczna

  Do gabinetu Pana doktora trafiłam z bardzo trudnym przypadkiem laryngologicznym. W jednym ze szpitali po wykonaniu wszelkich badań na koniec rozłożyli ręce i powiedzieli, że oni nie są w stanie operowac.
  Pan doktor juz po pierwszej wizycie wdrożył plan działania, twierdząc że z takim przypadkiem nie można czekać. Podjął się wycięcia guza noso gardła . Pan doktor nad wszystkim czuwał i wszystko wytłumaczył. Dawał mi poczucie ze jestem w dobrych rekach.
  Pan doktor odpowiada fachowo na wszelkie pytania i dokladnie wszystko wyjaśnia.
  Doktor Smółka to świetny fachowiec, po prostu uratował mi życie. Cieszę się że do niego trafiłem.
  Pozdrawiam - Artur Kowalik


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka badania laryngologiczne

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora Smółkę! Bardzo dobry kontakt, zaangażowanie. Wizyta u lekarza była przyjemna, przywitał mnie i udzielił dokładnej i profesjonalnej porady w leczeniu. Jestem już po operacji wycięcia migdała wykonanej przez Pana Doktora Smółkę za co bardzo dziękuję. Czuję się już dobrze. Każda wizyta jest w przyjemnej atmosferze.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka konsultacja laryngologiczna

  Polecam Pana Doktora Smółkę! To przesympatyczny i empatyczny człowiek, który nigdy nie odmawia pomocy, profesjonalnie zajmuje się pacjentem i zawsze trafnie stawia diagnozy i leczy, punktualny, wnikliwie analizuje każdy problem. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka kwalifikacja do operacji

  Trafiłam do Pana doktora z paskudnym zapaleniem zatok. Wizytę umówiłam łatwo i szybko. Pan doktor, bardzo miły i empatyczny człowiek, szybko mnie zdiagnozował i zastosował odpowiednie leczenie. Po operacji bardzo szybko doszłam do siebie a jakość i komfort życia niesamowicie się poprawiły za co jestem ogromnie wdzięczna. Duży plus za zainteresowanie stanem zdrowia w trakcie leczenia. Wizytę zawsze miałam o wyznaczonym czasie. Szczerze polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka konsultacja laryngologiczna

  Jestem wdzięczna losowi ze wraz z mężem mogłam trafić do Pana Doktora
  Wysoka kultura osobista
  Bardzo wysokie kompetencje zawodowe
  Życzliwy i empatyczny, informuje na bierząco co i jak w procesie leczenia
  Czujemy się zaopiekowani i bezpiecznie w rękach Pana Doktora mimo, ze doświadczyliśmy bardzo poważnej choroby / rak złośliwy języka Jeśli ktoś ma problemy laryngologiczne to Tylko Pan Doktor Polecam Jak najbardziej


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka przewlekłe zapalenie zatok szczękowych

  Od stycznia 2018 roku leczyłem się u różnych laryngologów odnośnie zapalenia zatok szczękowych. Dostawałem antybiotyki, zastrzyki itp. Nic nie pomagały. Z każdym miesiącem coraz gorzej funkcjonowałem w życiu osobistym i zawodowym. W listopadzie 2019 roku trafiłem do gabinetu Pana doktora Wojciecha Smółki w Chrzanowie gdzie zostałem profesjonalnie zbadany i zakwalifikowany do zabiegu operacyjnego zatok. W styczniu 2020 roku Pan doktor osobiście przeprowadził mi zabieg. W końcu wracam do zdrowia i normalnego życia.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka 3 migdał u dziecka

  Witam,
  Trafiliśmy do Pana doktora Smółki po jednej konsultacji laryngologicznej w innym mieście, gdzie z miejsca usłyszeliśmy o konieczności drenażu ucha i wycięciu migdałka u 3 letniego syna. Syn od małego chrapał , a z czasem stało się bardzo uciążliwe, w nocy budził się z dusznościami i miewał problem z wzięciem oddechu. Początkowo Pan doktor zalecił nam lekarstwa,co nas trochę uspokoiło (że nie od razu operacja) a efekty były widoczne dość szybko. Jednak z czasem efekt osłabł, a problemy powróciły. Po pół roku przedstawił nam możliwość wycięcia migdałka , odpowiedział spokojnie i wyczerpująco na wszystkie nasze pytania. Zdecydowaliśmy się . Z końcem czerwca syn został poddany zabiegowi w szpitalu w Katowicach. Pan doktor ma super podejście do dzieci. Dopiero po zabiegu syn przypomniał sobie ze w zasadzie nie lubi szpitali, a my już na następny dzień zostaliśmy wypisani do domu. Opieka w szpitalu i po zabiegu rewelacyjna, proces gojenia szybki, a efekty... Od lipca (czyli po 3,5 roku) nareszcie wiemy co to znaczy przespana noc. Dziecko śpi spokojnie, oddycha spokojnie i tak cicho że teraz sprawdzamy czy oddycha :). Po ostatniej kontroli wiemy , że wszystko jest w porządku. Syn nareszcie nie łapie tyle infekcji co wcześniej i korzysta z zabaw z kolegami w przedszkolu.

  Serdecznie dziękujemy za fachową opiekę.
  Polecamy


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka Krótkie wedzidelko podjezykowe

  Nie polecam! Umawiajac się na wizytę pytałam czy lekarz podcina wedzidelka podjezykowe u noworodków, usłyszałam, że tak, ale trzeba przyjść wcześniej na konsultacje. Kiedy przyszliśmy na konsultacje Pan doktor poogladal córeczkę, po czym stwierdził, że wedzidelko do podciecia, ale on to robi najwcześniej u dzieci 6 miesięcznych! Wziął kasę za wizytę i zaprosił za pół roku! Specjalnie przy umawianiu terminu pytałam o noworodka! Do tego resztę wydał z kieszeni i nie dostaliśmy paragonu. informacja dla Pana doktora - wedzidelko zostało podciete kilka dni później u specjalistki, bez znieczulenia i ani chwili płaczu.

  dr n. med. Wojciech Smółka

  Szanowna Pani
  Pani dziecko zostało przeze mnie bardzo dokładnie zbadane( nos, uszy, jama ustna, gardło, szyja). I faktycznie wędzidełko było przyrośnięte, lecz według mojej wiedzy i doświadczenia w chwili obecnej nie kwalifikowało się do jego podcięcia. Dziecko było bez dolegliwości, nie miało problemów z jedzeniem. Została Pani dokładnie poinstruowana jak można je bezboleśnie wyćwiczyć by operacja nie była konieczna. Praktycznie każde wędzidełko można podciąć, ale jestem zdania że każda nawet mała interwencja chirurgiczna (w tym przypadku podcięcie) jest stresem dla dziecka i zawsze zalecam ćwiczenia, bo wielokrotnie udaje się uzyskać doskonałe wyniki bez konieczności operowania. Z opiniami pochodzącymi z innych gabinetów lekarskich jednak nie polemizuję, szanując opinię i wiedzę innych specjalistów.

  Mam wielu pacjentów których leczę bezpłatnie (służba zdrowia, rodzina). Niektórzy proszą o fakturę, a ze względu na honorowaną przez nas Kartę Dużej Rodziny pacjenci płacą inaczej niż w cenniku. W związku z powyższym po zakończonej wizycie została Pani poinformowana, żeby podejść do rejestracji, by odebrać paragon.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka niedrożność nosa

  Pan Doktor bardzo dobrze się mną zajął. Miałem polipy w nosie, które zostały usunięte laserowo w klinice w Katowicach. Zabieg odbył się bezboleśnie. Efekty tego zabiegu po miesiącu są bardzo dobre, w końcu mogę normalnie oddychać! Z czystym sercem mogę każdemu polecić usługi Pana Doktora Smółki.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Smółka problem laryngologiczny

  Do gabinetu Pana doktora trafiłam z bardzo trudnym przypadkiem laryngologicznym. W jednym ze szpitali po wykonaniu wszelkich badań na koniec rozłożyli ręce i powiedzieli, że oni nie są w stanie operowac.
  Pan doktor juz po pierwszej wizycie wdrożył plan działania, twierdząc że z takim przypadkiem nie można czekać. Podjął się wycięcia położonego w trudnym miejscu w zatokach obocznych plaskonablonkowca oraz dalszego leczenia. Pan doktor nad wszystkim czuwał i wszystko wytłumaczył. Dawał mi poczucie ze jestem w dobrych rekach.
  Pan doktor odpowiada fachowo na wszelkie pytania i dokladnie wszystko wyjaśnia.
  Doktor Smółka to świetny fachowiec, po prostu uratował mi życie. Cieszę się że do niego trafiłam.
  Pozdrawiam - wdzięczna Lidia


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz