Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Szymczak Inny

  Bardzo polecam dr Szymczaka - ogromna wiedza i bardzo dobre podejście do pacjentów. Podczas wizyt przekazywane są rzeczowe informacje i wykonywane są kompleksowe badania. Miła atmosfera i komfort na duży plus. Lekarz godny zaufania.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Szymczak Inny

  Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi Pana doktora. Wizyta sama w sobie nie jest przyjemnością aczkolwiek nie czułam zadnego dyskomfortu. W przeciwieństwie do p. Doktor u której byłam 2 dni wcześniej. Wszystko wyjaśnione skrupulatnie, krok po kroku wyjaśnione etapy leczenia. Żenujące jest to że płacąc składki na NFZ nie możemy mieć takiego leczenia. Osobiście uważam, że w przypadku p. Doktora nie ma znaczenia czy za wizytę płacimy czy też nie - ma takie same podejście do pacjenta. Wyjaśnia i doradza metody leczenia. Tyle lat chodzenia po lekarzach aż w końcu trafia się na tego konkretnego... Polecam z całego serca...

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Szymczak Inny

  Bardzo komfortowa wizyta. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy przed rozpoczęciem badania oraz w trakcie. Specjalista w każdym calu, od merytorycznego omówienia wizyty po wysoką kulturę, którą prezentuje wobec pacjentki. Dziękuję i na pewno wrócę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Szubińska 87b, Białe Błota Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania