CM Bata Tarnowski oferuje podstawową opiekę zdrowotna w formie niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej, co oznacza leczenie oraz profilaktykę chorób, rehabilitację, a także orzekanie o stanie zdrowia... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Beta Tarnowski

Romualda Traugutta 31/3

75-587 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

CM Bata Tarnowski oferuje podstawową opiekę zdrowotna w formie niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej, co oznacza leczenie oraz profilaktykę chorób, rehabilitację, a także orzekanie o stanie zdrowia osób ubezpieczonych. Centrum oferuje również odpłatne usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej.
Centrum Medyczne Beta Tarnowski posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej lekarskiej i pielęgniarskiej. Oznacza to, że pacjenci, którzy są ubezpieczeni i złożą w naszej przychodni deklarację przynależności wraz z dowodem ubezpieczenia będą mogli bezpłatnie korzystać z opieki centrum.

Usługi medyczne POZ są wykonywane w godzinach podstawowej działalności świadczeniodawców POZ, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Przed wizytą należy zgłosić się do rejestracji w celu autoryzacji i rejestracji. Na zlecenie pacjenta możemy zrealizować wizytę domową na terenie Koszalina i jego okolic. Jest to usługa pełnopłatna.

Badania

 • Zapewniamy badania: USG, EKG, tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny. Medycyna pracy: badania wstępne, okresowe, kontrolne, badania sanitarno- epidemiologiczne, wymazy, książeczki zdrowia, badania kierowców, psychotesty

Choroby

 • laryngologiczne
 • kardioologiczne
 • dermatologiczne
 • neurologiczne
 • chirurgiczne
 • ortopedyczne
 • neurochirurgiczne
 • urologiczne
 • rehebilitacja
 • internistyczne
 • pulmunologiczne
 • choroba alkoholowa
 • medycyna pracy
 • naczyniowe
więcej

Nasz sprzęt

 • EKG
 • Audiometr

Zabiegi

 • iniekcje
 • szczepienia ochronne
 • zmiany apatrunków
 • pobieranie materiału do badania
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kaczkowski Inny

  Do doktora Kaczkowskiego trafiłam w 2005r w Dąbkach koło Darłowa. Mój wtedy 11-letni syn od 5 lat łamał nogi z prędkością ferrari. Zerwał też wiązadła. Chodził już o kulach … Leczyło go wielu lekarzy. Pięcioletnia diagnoza była zawsze taka sama – gra w piłkę, biega, bawi się więc się łamie. Jest w okresie dojrzewania i rośnie intensywnie itd.
  Przy pierwszej wizycie u doktora czekając w poczekalni usłyszałam wiele historii Jego pacjentów. Było ich wiele. Każdy z nich kończył swą opowieść ,, przez wiele lat żaden lekarz nie postawił mi trafnej diagnozy dopóki nie trafiłem (-łam) do Pana Piotra…,, Dostał przydomek Dr. House.
  Kiedy przyszła nasza kolej, weszliśmy z synem do Jego gabinetu. Wziął do ręki wszystkie zdjęcia rentgenowskie i w chwilkę usłyszałam -,,Choroba Osgood-Schlattera,, Wróciłam do Koszalina by potwierdzić, że możliwe jest, by w pół minuty można postawić prawidłową diagnozę gdy inni nie umieli jej postawić przez 5 lat ! Z opuszczonym wzrokiem potwierdzili. Usłyszane historie z poczekalni były faktem.
  Kilka lat Pan Kaczkowski prowadził syna. To była piękna współpraca.
  Dziś dorosły już syn od wielu lat funkcjonuje normalnie za co jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni…


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Świtalski Inny

  A ja czytajzc te pozytywne opinie nie moge wypowiedziec sie dobrze o tym lekarzu.
  Niestety mialam potrzebe wizyty z synem na pogotowiu w Kolobrzegu, syn upadl i zlamal srodrecze, i pan doktor Adam Switalski zalozyl gips na 4 tygodnie!
  I wszystko byloby ok ,gdyby nie to ze po powrocie do domu i zdjeciu gipsu okazuje sie ze syn ma zle zrosniety kciuk prawie o 90 stopni! 2 lekarzy ortopedow w tym specjalista od problemow z rekoma nie mogli ueierzyc jak mozna popelnic taki blad! Teraz czekamy na skierowanie do szpitala na nowa operacje(lamanie zlego zrostu i nowe leczenie!!!! Nie polecam nikomu wizyt u pana doktora!!!!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Perek Inny

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, analiza problemu i trafnie zaproponowane rozwiązanie. Pani Doktor podchodzi do pacjenta bardzo empatycznie i profesjonalnie. Podczas badania endoskopowego w bardzo zrozumiały sposób opisała co widzimy na ekranie i co jest przyczyną schorzenia. Dziękuję za pomoc z nawracającym problemem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Perek Inny

  Jestem bardzo zbudowana moją wizytą u pani dr Hanny Perek. Pani doktor jest bardzo dobrym fachowcem, przeprowadziła szereg badań diagnostycznych w gabinecie, szybko postawiła trafną diagnozę, wdrożone leczenie przyniosło poprawę już po dobie od zastosowania przepisanego leku. Pani doktor jest bardzo kontaktowa, uśmiechnięta, odpowiada na pytania. Nie buduje swojego autorytetu poprzez autorytarny styl bycia i odburkiwanie pacjentowi, jak to niestety często ma miejsce u lekarzy. Jest to mój drugi kontakt z Panią Doktor, dekadę temu operowała migdałki mojej Córki i wówczas efekt był równie zadowalający. Gabinet jest przyjazny, przestronny, czysty i bardzo profesjonalnie wyposażony. Pani w recepcji jest zaangażowana, komunikatywna, sympatyczna. Mam pozytywne wrażenia z wizyty, a co najważniejsze procesu leczenia. Cena wizyty, jak na warunki koszalińskie, umiarkowana, dolne widełki.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Perek Inny

  Nastawiona sceptycznymi opiniami w necie ale jednak chęć konsultacji z kolejnym (6) laryngologiem, z polecenia mimo wszystko byłam pozytywnie zaskoczona . Martwiłam się tym że przez 15 min wizyty nic nie zdziałamy a tu zaskoczenie . Uszy nos gardło , patykiem wziernikiem i kamerą zbadane. Ciśnienie i słyszalność zbadane. Jedyny laryngolog który nie ciągnął nas na prywatny zabieg wycięcia 3 migdałka . Jedyny który zbadal kamerą . Jedyny który powiedział że zabieg to ostateczność
  ( oprócz pediatry z 30 letnim stażem ) . Rozwiane wątpliwości , przepisane leki . Przynajmniej wiem za co zapłaciłam ,ba ! Nawet paragon dostałam co w obecnych czasach jest rzadkością u lakerzy. Nie żadne wróżenie z fusów jak Kaszpirowski .

  Jasno ,konkretnie i nieszablonowo.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Błasiński Inny

  Doktor Błasiński po krótkim badaniu stwierdził, że mam torbiele na jajnikach i choruję na PCOS, przepisał Atywię. Poinformował również, że bardzo ciężko będzie mi zajść w ciążę. Po miesiącu w ciążę zaszłam, po roku w kolejną a lekarz prowadzący po obu ciążach stwierdził, że żadnych torbieli nie mam i zaśmiał się na samą informację o tym, że inny lekarz stwierdził PCOS. Nie polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Marszałek Inny

  Wizyta szybka i zalecenie konkretne, ale nietrafione. Zabieg został przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym które niestety nie zadziałało. Największe zaskoczenie to umówiona wizyta kontrolna w takim samym terminie i o tej samej godzinie z 25 innymi osobami. Niestety nie każdy ma czas siedzieć w zatłoczonym korytarzu ze straszymi kaszlącymi osobami. Lekarz spóźnił się dodatkowo pół godziny. Z wizyty kontrolnej więc nie mogłam skorzystać. Ogólnie lekarz uprzejmy, ale nie wyleczył mojego przypadku. Nie polecam w trudniejszych i niejednoznacznych schorzeniach. Reszta ok.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Świtalski konsultacja ortopedyczna

  Byłam dwukrotnie operowana przez Doktora. Do pracy wrocilam( w obu przypadkach) po 10 dniach. Co prawda o kulach i w bucie ortopedycznym, zgodnie ze standardami. I rzecz niesamowita- nie wiem co to znaczy bol po operacji haluxow. Oprócz dwóch kroplówek w szpitalu, nie przyjęłam żadnych innych leków przeciwbólowych , bo nie było najmniejszej potrzeby, a muszę zaznaczyć , ze mam bardzo niski próg bólu. Zyczę wszystkim pacjentom ortopedycznym tak profesjonalnych lekarzy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Nowakowska Inny

  Pani doktor, bardzo rzetelnie zajęła się moim przypadkiem (usunięcie pieprzyków). Szybko i bezboleśnie. Miła atmosfera. Polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ryszard Ryś Inny

  Najlepszy lekarz w Koszalinie. Empatyczny, wnikliwy, poświęca pacjentowi czas.
  „Nie szczędzi” zleceń na badania i konsultacje. Zależy mu na pacjencie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania