Centrum Medyczne Atol Lekarska Spółka Partnerska Borkowski, Demuth, Niekraszewicz-Kulik

(63 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Atol Lekarska Spółka Partnerska Borkowski, Demuth, Niekraszewicz-Kulik

Kresowa 2

66-620, Gubin, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Niekraszewicz-Kulik

  Lekarz Rodzinny,

  • P

   U Pani doktor byłam pierwszy raz i zostalam mile zaskoczona podejściem do pacjenta.Jestem szczęśliwa, że mamy tak dobrego lekarza - specjalistę. Pani doktor nie tylko jest dobrym specjalistą ale też wspaniałym człowiekiem. Stawia trafne diagnozy - leczy skutecznie. Zawsze cierpliwie wysłucha i chętnie poradzi.Życzę Pani doktor zdrowia i zadowolenia z pracy. Z podziękowaniami.

  • R

   Pani Doktor to lekarka ,która potrafiła dopasować mi lekarstwa na nadciśnienie, zawsze gdy jestem u niej podchodzi do mnie z dużą dbałością i zainteresowaniem.Lekarka z powołania, zawsze skupiona na pacjencie ma ciepłe podejście do pacjenta.Pamięta swoich pacjentów i wie na co chorują, podczas wizyty zawsze mierzy ciśnienie i bada płuca.Jej zaletą jest to, że nie ma prywatnego gabinetu i skupia się na pracy w " Atolu" ,pielęgniarki i obsługa też jest na wysokim poziomie w 'Atolu".


 • Paweł Knapiński

  Pediatra,

  • G
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Złe samopoczucie , ból gardła , kaszel ,katar ,lekko podwyższona temperatura

   Po moim wejściu do gabinetu lekarz sprawdzając mi tylko gardło zaczął wypisywać receptę na tabletki do ssania . Po moim wypowiedzeniu się ,że boli mnie gardło oraz budzę się w nocy z kaszlem , jest mi niedobrze i ciągle zimno ... Usłyszałam, że nie dostanę innych leków niż tabletki do ssania . Lekarz ani nie zmierzył mi temperatury ani nie osłuchał mnie . Nie polecam tego lekarza .


 • Dariusz Kordiak

  Neurolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Doktor jest profesjonalistą najpierw długi wywiad o chorobie potem dokładne badanie pełne zainteresowanie pacjentem po 8 m-cach chodzenia po lekarzach trafna diagnoza pierwszy raz ktoś mi zaproponował zastrzyk .Nie pamiętam kiedy spałam w nocy a po wczorajszej wizycie zastrzyku i lekach tak się stało,jestem bardzo wdzięczna doktorowi i szczerze go polecam a wizyta trwała 30 min a nie 5 jak inni piszą

  • K

   Cała wizyta trwała może 5-8 minut. Pan zapytał ,,słucham?" powiedziałem, że dalej mam zaburzenia widzenia. Zignorował to. Pokazałem mu informację od laryngologa i wyniki badań VNG oraz wyniki badań OTC od okulisty. Powiedziałem, ze okulista sugerował badanie RM głowy,sugerował także EEG. Pan rzucił okiem na kwity i powiedział, że EEG jest niepotrzebne i mam się pokazać z wynikiem RM( na które wcześniej sam nie chciał wypisać skierowania). Powiedział także, że chyba okuliści znają się lepiej od niego. O nic nie pytał. Nic nie przepisał. Powiedział ,,No to do widzenia". Odradzam w 100% tego lekarza, zero podejścia do pacjenta, zero profesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Mariusz Witczak

  Endokrynolog, Internista,

  • Ł

   Pan doktor podszedł do sprawy bardzo poważnie, biorąc poprawkę na to jak wyglądała moja sytuacja psychiczna. Wykonał szereg badań, w tym USG. Wszystko zostało jasno oraz szczegółowo wytłumaczone. Dowiedziałem się także jak żyć z moją chorobą, aby było jak dawniej. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam zdecydowanie

  • R
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Hashimoto

   Bylem u pana doktora z powodu Haschimoto... Chorobe stwierdzono w niemczech i kazali mi brac Euthyrox 25, chcialem rowniez wiecej na temat choroby dowiedziec sie w polsce wiec udalem sie do Pan Witczaka i pan doktor powiedzial ze do mojego wzrostu i masy ciala 180cm 76kg musze minimum brac 62,5 ale jednak wzielem na poczatku 25 i po 3 miesiacach zrobilem TSH i wynioslo 3,9 a gdy zaczynalem dawkowanie bylo 6,4 wiec wydaje mi sie ze dawka 62,5 bylaby kompletnie nie na miejscu. Nie Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Mazurkiewicz-Harenza

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Online

   Pani Ania to niezwykły terapeuta, bardzo profesjonalny, nastawiony w całości na potrzeby klienta a przy tym bardzo ciepły i życzliwy. Jeżeli masz problemy, z którymi sobie nie radzisz to naprawdę nie warto zwlekać tylko jak najszybciej zgłosić się po pomoc. Z byle przeziębieniem biegniemy do lekarza a z problemami psychologicznymi potrafimy zmagać się samodzielnie przez długi czas choć są one znacznie bardziej niebezpieczne dla nas niż zwykłe przeziębienie.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Rozwoju Osobistego Anna Mazurkiewicz-HarenzaUsługa: problemy osobiste

   Pani Ania to przykładowy fachowiec, pełny profesjonalizm zaangażowanie w pomoc i powalająca wiedza wszystko w jednym. Trafiłem do Pani przypadkiem po nieudanym spotkaniu z panem który daleko odbiega wiedzą od wykonywanego zawodu. Pani Ania jest profesjonalistą szybko widzi i rozpoznaje problem i działa. Działa w sposób W którym widać efekty już po kilku spotkaniach. Pani Ania to jest osobą która pomaga jestem Jej bardzo wdzięczny za pomoc. Bardzo polecam bo warto.
   Dziękuję za pomoc Pani Aniu.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu