Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Anna Mazurkiewicz-Harenza

  Po kilku mało owocnych terapiach, które nie rozwiązały moich problemów z brakiem asertywności, podporządkowaniem i nieszczęśliwym związkiem znalazłam praktykę Pani Anny. Była to ostatnia dostępna opcja i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak potoczyłoby się moje życie gdybym nie rozpoczęła tej współpracy. Profesjonalna pomoc w diagnozowaniu problemów, znajdowaniu ich źródła i rozwiązywaniu ich. Bardzo mi zależało na terapii bez udziału środków farmakologicznych (co było bardzo wskazane przy silnych stanach depresyjnych) i efekty jakie udało się bez nich uzyskać są niesamowite. Gorąco polecam! Jeśli kiedykolwiek ponownie będę w ciężkiej sytuacji, jest to osoba do której się zgłoszę.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Anna Mazurkiewicz-Harenza

  Witajcie Moi Drodzy, jestem w trakcie terapii u Pani Ani. Domyślam się ze pytaniem jakie sobie zadajcie jest czy to mi coś da? Jak to rozwiąże moje problemy? Ile czasu będzie to trwało? A może myślicie jak obcej osobie powiedzieć to wszystko co od środka Was zżera..
  Ja tak myślałam. 2 Lata zastanawiałam się nad tym. W końcu z pomocą innej osoby umówiłam się na spotkanie. I od tamtego dnia każdy kolejny dzień jest nowym choć nie zawsze lekkim ale bardzo ważnym dla mnie dniem. Każdego dnia uczę sama siebie. Poznaje sama siebie i akceptuje to co mam. Przyszłam do Pani Ani z Lękami które powodowały u mnie różne objawy takie jak duszności, zawroty głowy, rożnego rodzaju napięcia, problemy ze snem koncentracja i wielkim wulkanem emocji kipiącym w środku mnie. I choć nie pozbyłam się jeszcze wszystkiego jest już duża poprawa. Uczę się tego jak z tym sobie radzić aż czasami sama siebie zaskakuje. Przede mną wiele nauki o życiu i człowieku ale wiem ze gdyby nie pomoc ze strony Pani Ani nie zrobiłabym żadnego kroku na przód. Atmosfera jest miła i sympatyczna. Czasami jest śmiech czasami ciężki płacz ale ten płacz polubiłam jakkolwiek miało by to brzmieć. Wiec jeśli potrzebujesz życiowego Doradcy któremu możesz powierzyć każdą swoją obawę, lęk każdą myśl.. czy tez poprosić o pomoc to właśnie to jest to miejsce i ta osoba. Już teraz wiem ze to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu i z tego Miejsca już za ta Mała część Pani Dziękuje. Pozdrawiam i wszystkim życzę duzo cierpliwości. Bo jak zdążyłam zapamiętać „Szczęście sprzyja Zmotywowanymi”! :)!

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Knapiński Złe samopoczucie , ból gardła , kaszel ,katar ,lekko podwyższona temperatura

  Po moim wejściu do gabinetu lekarz sprawdzając mi tylko gardło zaczął wypisywać receptę na tabletki do ssania . Po moim wypowiedzeniu się ,że boli mnie gardło oraz budzę się w nocy z kaszlem , jest mi niedobrze i ciągle zimno ... Usłyszałam, że nie dostanę innych leków niż tabletki do ssania . Lekarz ani nie zmierzył mi temperatury ani nie osłuchał mnie . Nie polecam tego lekarza .

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Anna Mazurkiewicz-Harenza lęki , brak pewnosci siebie , zazdrosc

  Pani Ania to najwspanialszy lekarz, profesjonalny wysokiej klasy specjalista. Dzięki terapii zaczęłam żyć na nowo, lęki jakie miewałam zmniejszyły się w 90 procentach!! Znowu uwierzyłam w siebie!! Myślałam, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Dzisiaj dzięki Pani Ani jestem szczęśliwym człowiekiem! Dzięki terapii życie stało się piękne a zazdrość przestała istnieć!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kresowa 2, 66-620 Gubin Pokaż w Google Maps