Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne AstiMed jest nowoczesną, wielospecjalistyczną przychodnią, zlokalizowaną w Warszawie, na Bielanach, przy ul. Jana Kochanowskiego 45 lok 2.
W Centrum Medycznym AstiMed przyjmują lekarze, których kompetencje potwierdzone są licznymi tytułami naukowymi oraz doświadczeniem klinicznym. Wielu z nich to niekwestionowane autorytety w swoich specjalnościach, co zapewnia świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie w sposób przyjazny i rzetelny z poszanowaniem praw pacjenta.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby Centrum Medyczne AstiMed było miejscem, w którym odnajdą Państwo, jako pacjenci, efektywne i skuteczne leczenie swoich chorób, schorzeń i dolegliwości, a jako ludzie odnajdą Państwo przyjazną i pełną zrozumienia atmosferę.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Centrum Medycznego AstiMed.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne AstiMed
Jana Kochanowskiego 45, 01-864 Warszawa
Centrum Medyczne AstiMed logo
Ubezpieczenia
INTER Polska, Allianz, TU Zdrowie, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (288)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ryszard Kardasiński konsultacje ginekologiczne

  Bardzo polecam Pana Doktora.
  Lekarz o ogromnej wiedzy, pełen profesjonalizm, a do tego podejście humorystyczne. Czuje się zaopiekowana, uzyskałam odpowiedz na każde pytanie, możliwość kontaktowania się w razie jakichkolwiek wątpliwości.
  Podczas wizyty u Pana Doktora czuje się swobodnie i bezpiecznie, bo widać i czuć że to specjalista w swojej dziedzinie.
  Polecam serdecznie

  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ryszard Kardasiński Inny

  Nikomu nie polecam, wręcz przestrzegam przez wizytą w gabinecie pana doktora. Wulgarne i szowinistyczne uwagi w kierunku kobiet, człowiek, który wykorzystuje pozycję ginekologa na wygłaszanie sprośnych komentarzy dot. życia seksualnego pacjentek. Tylko szok sprawił, że nie wyszłam od razu z gabinetu. Nie rozumiem, jak może funkcjonować w środowisku. Mam nadzieję, że ta wiadomość dotrze do osób zainteresowanych wizytą i przyniesie efekt. Unikać i obchodzić z daleka!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Nowicki USG stawów

  Z całego serca polecam badanie USG u pana doktora Nowickiego. Jego analiza przyniesionej przeze mnie płyty CD z zapisem tomografii i wykonane przez lekarza szczegółowe badanie USG zdecydowały o kierunku leczenia

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Nowicki USG piersi i tarczycy

  Mimo wieloletniej historii moich badań usg (badań były naprawdę dziesiątki), u różnych lekarzy, mogę śmiało powiedzieć, że nikt nigdy nie wykonał mi badania tak dokładnie jak ten Pan doktor.
  Cierpliwie zapoznał się z dostarczoną dokumentacją, a to w przypadku wielu pacjentów, szczególnie tych z jakąś historią leczenia, jest naprawdę bardzo ważne.
  Mi tego Pana doktora polecił chirurg onkolog i ja go polecam wszystkim, którzy chcą otrzymać wynik dokładny i rzetelny. Zwłaszcza paniom z nieokreślonymi zmianami w piersiach.
  Wielkie ukłony, Panie Doktorze!
  Badanie u tego lekarza jest warte każdej opłaty.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ryszard Kardasiński konsultacja ginekologiczna + USG

  Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, cierpliwie wysłuchał. Polecam! Pełne zaangażowanie, wszystko dokładnie wytłumaczone. Lekarz z powołania, widać, że zna się na tym co robi!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Lilla Szymankiewicz Zwykła wizyta

  Wspaniala pani doktor.Mila sympatyczna a zarazem bardzo dokladna w leczeniu.Bardzo sympatyczna osoba i lekarz ginekolog numer 1 w Warszawie.Bardzo polecam pania doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ryszard Kardasiński konsultacja ginekologiczna + USG

  Doktor nie pamięta wielu szczegółów na temat pacjentki, robi odpłatne badania "odruchowo", nie pamiętając, że robił je już przy poprzedniej wizycie i ma ich wyniki. Przez lata przepisywał mi leki, które można brać maksymalnie przez rok i inny ginekolog złapał się za głowę. Brak kontroli nad efektami leków (wątroba, krzepnięcie krwi) i skierowań na usg piersi. Paskudne komentarze, gdy dowie się, że się nie współżyje i nie planuje ciąży. Dziwaczne "komplementy" w kierunku kształtu/wielkości piersi i genitaliów, zupełnie niepotrzebne. Mówienie do młodych pacjentek na "ty" i używanie durnych, infantylnych zdrobnień.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Lilla Szymankiewicz Zwykła wizyta

  Fantastyczna Pani Doktor! Wszystko szczegółowo wyjaśnia, jest skuteczna, zaangażowana i bardzo empatyczna. Atmosfera bardzo przyjemna. Polecam!

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Aldona Maciąg Inny

  Pani doktor w bardzo przystępny sposób wyjaśniła problem oraz zaproponowała skuteczne leczenie. Na wizycie u pani doktor nie ma miejsca na jakiekolwiek skrępowanie. Wspaniały lekarz, polecam serdecznie:)

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Aldona Maciąg konsultacja dermatologiczna

  Bardzo polecam Panią Aldonę, profesjonalne podejście, świetna atmosfera w czasie zabiegu i zaangażowanie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania