Centrum Medyczne AstiMed jest nowoczesną, wielospecjalistyczną przychodnią, zlokalizowaną w Warszawie, na Bielanach, przy ul. Zgrupowania AK Żmija 12. W Centrum Medycznym AstiMed przyjmują lekarze, ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne AstiMed

Zgrupowania „Żmija” 12, Bielany

01-875, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne AstiMed jest nowoczesną, wielospecjalistyczną przychodnią, zlokalizowaną w Warszawie, na Bielanach, przy ul. Zgrupowania AK Żmija 12.
W Centrum Medycznym AstiMed przyjmują lekarze, których kompetencje potwierdzone są licznymi tytułami naukowymi oraz doświadczeniem klinicznym. Wielu z nich to niekwestionowane autorytety w swoich specjalnościach, co zapewnia świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie w sposób przyjazny i rzetelny z poszanowaniem praw pacjenta.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby Centrum Medyczne AstiMed było miejscem, w którym odnajdą Państwo, jako pacjenci, efektywne i skuteczne leczenie swoich chorób, schorzeń i dolegliwości, a jako ludzie odnajdą Państwo przyjazną i pełną zrozumienia atmosferę.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Centrum Medycznego AstiMed.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Walska

  Kardiolog, Internista, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMed

   Niestety nie polecam, a wręcz odradzam, jeżeli ma się poważniejszy problem. Pierwsza wizyta - lekarka wydaje się zaangażowana i kompetentna, natomiast kolejne - zacierają pozytywne wrażenie. Pani doktor zdaje się nie pamiętać wcześniejszych swoich zaleceń, irytuje się, gdy pacjent docieka co może być przyczyną pogarszającego się stanu zdrowia i staje się nieprzyjemna. Zalecenia przekazane ustnie wyraźnie różnią się od tych wydanych później na piśmie (upierałam się co do potwierdzenia zaleceń ustnych na piśmie, gdyż p. doktor inaczej zapamiętała zalecenia przekazane ustnie na poprzedniej wizycie). W konsekwencji wizyty u lekarki nie polepszyły stanu zdrowia pacjenta. Na szczęście pacjent trafił do innego lekarza, prawdziwego fachowca, który bardzo szybko postawił trafną diagnozę, wdrożył właściwe leczenie i przeprowadził niezbędny zabieg kardiologiczny.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: Konsultacja, kolejna wizyta

   Po raz kolejny byłem u Pani Doktor. I kolejny raz utwierdziłem się, że jest to Pani Doktor z powołania. Kolejny raz szczegółowo przeprowadzony wywiad i obawy które mnie trapiły zostały rozwiane przez fachową wiedzę Pani Doktor. Byłem już u kilku kardiologów ponieważ czasami terminy do Pani Doktor są dlugie, ale absolutnie się nie dziwię bo jest to specjalista, a nie ktoś kto uważa się za specjalistę..

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Marcin Kotkowski

  Radiolog,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediSpace

   Bardzo konkretny i obeznany lekarz. Nawet przy prostym USG dowiedziałem się jaką diagnostykę powininem dalej wykonać i co mogą oznaczać wyniki. Polecam wszystkim

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG tarczycy

   Sympatyczny i miły pan doktor. Przeprowadził dokładne badanie, udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania i polecił kolejne badania tarczycy z krwi. Jego wstępna sugestia pokrywa się z wynikami badań.


 • Rafał Kwiecień

  Kardiolog, Lekarz Sportowy, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medycyny SportowejUsługa: problem z oddychaniem

   Bardzo polecam Pana Kwietnia bardzo bardzo dobry kardiolog sprawnie i wszystko bardzo szybko leki dostosowane miły człowiek z wielkim sercem

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Zdrowa Rodzina" s.c. Beata El Sousy, Khaled El SousyUsługa: medycyna sportowa

   Pan doktor jest bardzo miłym człowiek8em i świetnym specjalistą. Zainteresowany oacjentem, odpiwiada na pytania, chętnie słucha.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Aldona Maciąg

  Dermatolog, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska

   U Pani Doktor Aldony byłam pierwszy raz i nie wyobrażam sobie już wizyty u innego Dermatologa.
   W cenie wizyty otrzymałam pełen profesjonalizm ze strony kompetentnego lekarza, wyczerpujące i przede wszystkim praktyczne informacje, leki, które po kilku dniach znacznie poprawiły stan mojej skóry oraz życzliwość i przyjazną atmosferę, które pozwoliły mi ze spokojem i bez wstydu opisać swoje problemy. Pani Doktor, mimo szybko postawionej (właściwej!) diagnozy, dokładnie przyjrzała się zmianom skórnym, ich położeniu i rozległości, czego niestety dermatolodzy u których byłam wcześniej nie robili (szybki rzut okiem, recepta i tyle). Jeżeli komuś zależy na skuteczności, a przy tym nie chce czuć się jak intruz w gabinecie - zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor Aldony.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani Doktor Aldona jest miłą i sympatyczną osobą z dużym doświadczeniem. Dokładnie wysłucha pacjenta,celnie stawia diagnozę dokładnie obejrzy zmiany skórne i potrafi dokładnie doradzić postęp leczenia. Jak najbardziej godna polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Sebastian Janiczek

  Ortopeda, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: skręcenie kostki

   Rzeczowa, fachowa, miła wizyta. Pan doktor dokładnie zbadał mój staw skokowy. Ocenił powagę sytuacji, wydał zalecenia. Bardzo polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacje

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Profesjonalny i rzeczowy. Polecam z całego serca doktora Janiczka.

  Zobacz wszystkie opinie (95) o tym lekarzu


 • Urszula Łukasik

  Okulista, lek.

  • A

   Przepraszam, że nie ocenię fachowości Pani doktor, bo bylem zaledwie dwa razy, ale też po prostu nie znam się na tym. Natomiast same pozytywy mogę napisać o postawie. Pani doktor nie zważa na czas, przyjmuje do ostatniego pacjenta, jest dokładna, poświęca dużo czasu pacjentowi, cierpliwie wyjaśnia problem. Poza tym jest przemiła i sympatyczna. Ma się wrażenie, że lubi swoją pracę i pacjentów, i ma powołanie do tej pracy.

  • J

   Pani doktor jest bardzo dokładna, uważnie słucha pacjenta, każdemu gotowa jest pomóc.
   Przeprowadza dokładny wywiad. Jest delikatna, miła i sympatyczna.
   Minusem jest to, że czekałam 1,5 godziny, bo było tak duże opóźnienie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Oliwia Janiczek

  Ginekolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo sympatyczna, rzeczowa, chętnie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolona.


 • Jan Bembenek

  Neurolog, Diagnostyk,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMed

   Sympatyczny lekarz,wszystko wyjaśnia,rozmawia z pacjentem.Analizuje objawy pacjenta by pomóc .Zleca dodatkowe badania jeżeli trzeba,


 • Piotr Niedziela

  Ginekolog, Endokrynolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: 1. GABINET LEKARSKI PIOTR NIEDZIELA

   P.Dr jest starannym, miłym i bardzo dobrze przygotowanym merytorycznie lekarzem, chodzę do niego regularnie i zawsze jest świetnie przygotowanym i miłym lekarzem. Polecam .

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Wizyta przebiegła w bardzo dobrej, komfortowej atmosferze. Wywiad został przeprowadzany niezwykle dokładnie, co z pewnością pozwoliło na rzetelne postawienie opinii lekarskiej. Doktor Niedziela wykonywał swoje zadania skrupulatnie oraz wykazał się postawą, która wzbudza zaufanie oraz pomaga w nawiązaniu relacji lekarz-pacjent. Jestem zadowolona z całokształtu wizyty oraz profesjonalizmu lekarskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Piotr Worobiec

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Proktolog, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje proktologiczne

   No! Tak się leczyć – to sama przyjemność!
   Szybka diagnoza + propozycja leczenia + zalecenia na przyszłość. Miła atmosfera w gratisie.
   W 100% procentach polecam tego fachowca (a przed rokiem miałem już do czynienia z dwoma innymi, więc mam porównanie).
   I nawet parę ciekawych anegdot było (sorry, taki mamy temat...)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje chirurgii naczyniowej

   Lekarz kompetentny, jasno wytłumaczył skutki choroby i sposób leczenia. Otrzymałam też skierowanie na dodatkowe badania. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu