Centrum Medyczne AstiMed jest nowoczesną, wielospecjalistyczną przychodnią, zlokalizowaną w Warszawie, na Bielanach, przy ul. Zgrupowania AK Żmija 12. W Centrum Medycznym AstiMed przyjmują lekarze, ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne AstiMed

Jana Kochanowskiego 45

01-864 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne AstiMed jest nowoczesną, wielospecjalistyczną przychodnią, zlokalizowaną w Warszawie, na Bielanach, przy ul. Zgrupowania AK Żmija 12.
W Centrum Medycznym AstiMed przyjmują lekarze, których kompetencje potwierdzone są licznymi tytułami naukowymi oraz doświadczeniem klinicznym. Wielu z nich to niekwestionowane autorytety w swoich specjalnościach, co zapewnia świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie w sposób przyjazny i rzetelny z poszanowaniem praw pacjenta.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby Centrum Medyczne AstiMed było miejscem, w którym odnajdą Państwo, jako pacjenci, efektywne i skuteczne leczenie swoich chorób, schorzeń i dolegliwości, a jako ludzie odnajdą Państwo przyjazną i pełną zrozumienia atmosferę.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Centrum Medycznego AstiMed.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Winiarski Inny

  Dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu doświadczeniu Pana Krzysztofa wracam do pełnej sprawności po operacji biodra. Dodatkowo wspomagają mnie szczegółowe wyjaśnienia dotyczące nie tylko zalecanych ćwiczeń lecz również moich pytań. Szczegółowe wskazówki dotyczące sposobu poruszania się i chodzenia po schodach byly nieocenioną pomocą w pierwszym okresie po operacji. Jestem bardzo wdzięczna za juz i spokojna o przebieg dalszej rehabilitacji.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Nowicki USG stawów

  Niesamowite zaangażowanie, wnikliwość i chęć pomocy. Pan Doktor czekał, bym mogła wrócić do domu i przywieźć potrzebne badania laboratoryjne, po czym wróciłam na wizytę. Jego interdyscyplinarna wiedza i uważność zasługują na najwyższe uznanie.

  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Nowicki Inny

  Miałam dużo szczęścia, że właśnie Pan radiolog Grzegorz Nowicki zrobił mi USG. Bardzo zaangażowany, miły i kompetentny lekarz o dużej wiedzy. Stwarza wspaniałą atmosferę a pacjent czuje się doinformowany i zaopiekowany. Przy tym jest wyjątkowo cierpliwy, uśmiechnięty i konkretny.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aldona Maciąg Inny

  Pani doktor bardzo mi pomogła usuwając od ręki kurzajkę, na kórą to inni lekarze od kilku lat, przepisywali mi najróżniejsze maści, które nie powodowały zaniknęcia ww zmiany. Bardzo polecam Pania Doktor.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Kardasiński konsultacje ginekologiczne

  Wspaniały lekarz. Dzięki jego zaleceniom udało sie zajść w upragniona ciaze. Mozna liczyć na dobre i skuteczne rady Pana doktora. Duża wiedza i zaangazowanie. Warto jeździć nawet z drugiego końca miasta. Polecam serdecznie!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Kardasiński konsultacja ginekologiczna + USG

  Z całego serca polecam Pana doktora. Ze wszystkich wizyt u ginekologów, jestem najbardziej zadowolona. Super podejście, wszystko dokładnie wyjaśnione, zrobione wszelkie potrzebne badania. Naprawdę polecam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aldona Maciąg DERMATOSKOPIA DO 3 ZNAMION

  Wspaniała Pani Doktor, ogromna wiedza, profesjonalizm. Miałam okazję trafić do Pani doktor kilka lat temu z nieciekawym znamieniem, które zostało wycięte. Teraz kolejny raz trafiłam do Pani Doktor i kolejny raz wizyta na najwyższym poziomie. Polecam bardzo jeśli ktoś szuka dobrego dermatologa i fachowej pomocy.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Urszula Łukasik konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor jest bardzo dokładna i szczegółowa lekarka. Przyszłam zbadać wzrok a zbadała mi całe oko z dokładnością i starannością. Szczerze polecam

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Kardasiński konsultacje ginekologiczne

  Do Pana Doktora trafiłam sugerując się opiniami z internetu planując ciążę. Poczucie humoru, profesjonalizm, wyjaśnienia przy każdym badaniu i cierpliwość w odpowiedzi na każde pytanie sprawiły że wybrałam Doktora jako lekarza prowadzącego ciążę. Ciążę bliźniaczą wielu lekarzy traktuje z góry jako ciążę podwyższonego ryzyka , Pan Doktor czujnym okiem na każdej kontrolnej wizycie sprawdzał wyniki i uspokajał, że wszystko jest w porządku. Ze względu na otwierającą się szyjkę został założony pessar i ciążę donosiłam bez problemu do 36 tygodnia. W przypadku pytań mogłam zawsze skontaktować się telefonicznie. Cudowny lekarz z ogromnym sercem . Mama Blanki i Karola

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lilla Szymankiewicz USG ginekologiczne

  Wspaniała Pani Doktor.
  Wizyta to sama przyjemność, miło, bez stresu.
  Wszystko szczegółowo wyjaśnione.
  Polecam razy milion.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania