Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne "Arka-Med" Sp. z o.o.
Nałkowskiej 27, 43-100 Tychy
Centrum Medyczne "Arka-Med" Sp. z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Jan Nowak Inny

  Bardzo dobry fachowiec jestem bardzo zadowolony ze spotkałem na swojej drodze takiego człowieka - doskonały fachowiec wspaniały konkretny człowiek polecam wszystkim chorym takiej opieki lekarskiej .Kazimierz Todor

  I
  Profil zweryfikowany
  grazyna Piatek-Koronowska Inny

  Od początku uważałam Panią Doktor za niesympatyczną i pozbawioną kultury. Podczas ostatniej wizyty jednak przeszła samą siebie. Kiedy pojawił się problem ze skierowaniem i próbowałam wyjaśnić, że to nie z mojej winy, usłyszałam że jestem bezczelna, ona mi robi uprzejmość przyjmując mnie na wizytę a ja wyskakuję z pretensjami. Wytłumaczyłam na spokojnie, że Pani mnie źle zrozumiała, ja nie mam żadnych pretensji tylko nie chcę też, aby ona miała pretensje do mnie i na mnie krzyczała. Zostałam w tym momencie zmieszana z błotem. Nie powiedziałam ani jednej niestosownej rzeczy, a lekarka nakrzyczała na mnie, że jestem niewychowana, że ona zapisuje w systemie, że mam do niej więcej nie przychodzić tylko znaleźć sobie nowego okulistę, bo ona jest kobietą kulturalną i nie będzie tolerować takich osób w swoim gabinecie. Zabawne, ja mówiłam spokojnie i grzecznie - ona cały czas mnie przekrzykiwała, wchodziła w zdanie i wyzywała od dzieciaków (mam 22 lata), a uważa, że to ona była tą kulturalną osobą w naszej konwersacji.

  Przy każdej poprzedniej wizycie była oschła, reagowała na wszystko krzykiem, nie miała szacunku do pacjenta. Słyszałam też, że do pozostałych odnosi się podobnie. Szkoda nerwów na takiego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Robert Pieczyrak Inny

  Dzięki pomocy lekarza udało mi się przeprowadzić wnikliwą diagnostykę i określić kolejne kroki w procesie leczenia. Niezwykłe zaangażowanie oraz indywidualne podejście do problemu. Znakomity specjalista, szczerze polecam !

  B
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne "Arka-Med" Sp. z o.o.

  Uwielbiam Panią Doktor. Owszem, jest dość "surowa", ale nie każdy musi "cieciunić" do dziecka. Od lekarza nie wymagam żeby był "milusi", tylko żeby był konkretny - i ona taka jest. Kiedy trzeba daje skierowanie, nie leczy na siłę antybiotykami traktując je jako ostateczność. Mojemu dziecku bardzo odpowiada podejście Pani Ewy i mi również.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania