Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne "Arka-Med" Sp. z o.o.

Nałkowskiej 27

43-100, Tychy, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nina Szczęśniak

  Dermatolog,

  • P

   Zdecydowanie odradzam tę panią doktor. Chciałem uzyskać skierowanie do chirurga w celu usunięcia podejrzanych znamion. Pani doktor nawet ich nie obejrzała, jednak na podstawie krótkiego wywiadu stwierdziła, że póki nic się z nimi nie dzieje to nie warto się tym zajmować. Na sam koniec postraszyła mnie bliznami jakie pozostaną na wypadek własnej ingerencji no i się pożegnaliśmy. Udałem się więc ponownie, tym razem do prywatnego specjalisty. Tam dokładnie przebadano stan mojej skóry dermatoskopem po czym natychmiastowo skierowano do wycięcia 2 z nich z podejrzeniem czerniaka. Teraz czekam na wyniki badań histopatologicznych...


 • Tomasz Szymczak

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • R

   Bardzo dobry specjalista, szuka jak najlepszego a nie skzodliwego wyjścia w leczeniu. Dobre podejscie do dzieci

  • Z

   Szorstki w kontaktach z pacjentami.Widzi innych przez pryzmat swojego statusu jako lekarza.Brakuje mu szacunku dla innych niżej stojących w hierarchii społecznej.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Domanik

  Neurolog,

  • G

   Polecam :) Miły, kulturalny. Od razu się bardzo angażuję w chorobę swojego pacjenta :) Polecam !! Warto do niego przyjść


 • Aleksandra Pierzchała

  Okulista, dr n. med.

  • M

   Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z.
   Jest pełna wiedzy i kompetencji.
   W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu.
   Polecam.

  • N

   Umówili mnie na 16.00, skasowali 120zł za wizytę, przyjęli 16.20 na jakies wstępne badanie, kazali poczekać. O 16.30 wyszła Pani asystent i oznajmiła że Pani dr musi wczesniej wyjsć i mnie nie przyjmie. Żenada. Najpierw umawiaja, trzeba wypełniać jakies druczki, zapłacić a potem odeslą do domu! Pani dr uważa się za nie wiadomo kogo. Nie miła, łaskę robi że kogos przyjmie. Odradzam wizyty u tej Pani. A widziałam wczesniej złe komentarze na jej temat, Z daleka od takich lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 • Robert Pieczyrak

  Reumatolog, Gastrolog,

  • Super gastroenerolog konkretny nawet badanie panedoskopowe nie jest straszne dobra i szybka diagnoza znosłem to badanie dobrze do gastroskopu też trzeba mieć ręke a on ją ma

  • Bardzo dobry i empatyczny lekarz ,podchodzi do każdego z mocnym zaangażowaniem .Potrafi wysłuchać cierpliwie pacjenta informując go o poczynaniach i tłumacząc dokładnie o wszystkim.Polecam wszystkim szukającym- Dobrego Lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • grazyna Piatek-Koronowska

  Okulista,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Po zbadaniu wzroku, pani doktor mówi że w poprzednich okularach miałem za duży cylinder, w odpowiedzi opisałem jak wyglądał proces dobierania szkieł u poprzedniego lekarza. Pani doktor się zdenerwowała, podniosła głos i pytała po co przychodzę do niej po pomoc jak się chce mądrzyć. Odpowiedziałem że jestem inżynierem a nie lekarzem, dlatego mówię wszystko co wiem na temat moich dotychczasowych wizyt u innych lekarzy aby ona mogła wyciągnąć odpowiednie wnioski.

   Następnie padły z jej ust słowa "synek ile ty masz lat" oraz "współczuję żonie". Mam prawie 30 lat i płacę miesięcznie 300 zł na nfz.

   Wizyta miała miejsce w Miejskim Centrum Medycznym "Podłęże" w Jaworznie.
   Wniosek: omijać panią doktor szerokim łukiem

  • N

   Lekarka pracuje także w poradni medycyny pracy w Katowicach ul .Mysłowicka . Nie ma podejścia do pacjenta ,odnosi się nie kulturalnie i z wielką łaską. Zero profesjonalizmu i kultury do pacjentów tylko denerwuje pacjentów swoim chamskim podejściem i odzywkami .Szczerze nie polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Jureczko

  Pediatra,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Arka-Med" Sp. z o.o.

   Uwielbiam Panią Doktor. Owszem, jest dość "surowa", ale nie każdy musi "cieciunić" do dziecka. Od lekarza nie wymagam żeby był "milusi", tylko żeby był konkretny - i ona taka jest. Kiedy trzeba daje skierowanie, nie leczy na siłę antybiotykami traktując je jako ostateczność. Mojemu dziecku bardzo odpowiada podejście Pani Ewy i mi również.

  • N

   Bardzo nieprzyjemna, ciśnienie krwi wzrasta u rodzica i dziecka, zero podejscia do dzieci, taki "komunistyczny" styl podejścia do pacjenta, a rodzic czuje się jak na dywaniku u szefa. Ostatnio nie było naszego lekarza pediatry, a syn był b.chory, chciałam zasiegnąć porady p.Jureczko ,niestety po krótkiej bardzo opryskliwej z jej strony rozmowie stwierdziłam że poczekam do następnego dnia na mojego pediatrę. Nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Ryszard Jerzy Majdiuk

  Internista,

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja lekarza rodzinnego

   Polecam tego lekarza jako wszechstronnego fachowca.Miły podczas wizyty i rzeczowy,potrafi doradzić w kwestii zdrowia.


 • Tomasz Macura

  Geriatra, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Borelioza

   Pacjent: 7 lat
   Choroba: borelioza
   Wizyta: po sugestiach innej pani doktor wykonaliśmy badania krwi pod kątem boreliozy. Igg dodatnie zatem szczegółowe badania pod kątem boreliozy (western blot), Igg na granicy. Z tymi wynikami chodziliśmy od lekarza do lekarza, aż w końcu ktoś polecił nam p. Tomasza Macurę. Szliśmy na tą wizytę z nadzieją, że otrzymamy jakieś leki, wskazówki, porady, informacje o postępowaniu, kontrolach w przyszłości, skutkach choroby u dziecka. A tu po wejściu do gabinetu lekarz pomylił pacjentów, bo myślał, że przypadek dotyczy dorosłej osoby. Kiedy usłyszał, że pacjentem jest dziecko chyba zmienił nastawienie. Naszym błędem było to że pokazaliśmy sugestie innej lekarki co do leków. Dr powiedział tylko, że to słuszny kierunek i po zastosowaniu antybiotyku mamy zupełnie zapomnieć o boreliozie. Pomyślałem sobie jak to zapomnieć o boreliozie skoro tej choroby nie można uleczyć i zawsze będzie mogła się uaktywnić w organizmie człowieka?? Małomówny jakby nabrał wody w usta, zero jakiegokolwiek wytłumaczenia co do następnych badań kontrolnych, postępowania, przebiegu leczenia, tego na co musimy zwracać uwagę, stosować jakieś działania profilaktyczne. Gdybyśmy z żoną nie dopytali się o niektóre rzeczy nigdy pewnie o nich by nie powiedział. Brak jakiejkolwiek empatii do dziecka, zapytania się jak się czuje, jakiegokolwiek uśmiechu w jego kierunku. Traktował syna jakby go w ogóle w tym gabinecie nie było - pomyślałem sobie, że niepotrzebnie braliśmy go za sobą mogąc mu oszczędzić tak chłodnego traktowania. Jako rodzice jesteśmy wielce rozczarowani postępowaniem tego lekarza, podejścia do pacjentów, jakiegokolwiek nakierunkowania na leczenie! Uwaga! Pan doktor podczas wizyty nie wypisał nawet recepty na większą ilość leku (wydłużył leczenie o 3 dni i to była jedyna jego samodzielnie podjęta decyzja). Musieliśmy iść do lekarza POZ po receptę. Pal licho pieniądze, ale to najgorzej zainwestowane 130 zł. Moja subiektywna decyzja: omijać tego lekarza szerokim łukiem.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Odwiedziłam Pana Dr w związku z niejednoznacznymi wynikami na toksoplazmozę. Chciałam go spytać o poradę, z góry oczywiście musiałam zapłacić 130,00 PLN za wizytę w recepcji. Weszłam do dr , przedstawiałam swój problem, a on mi odpowiedział, że w tej kwestii poleca swoją koleżankę specjalistkę i poda mi namiary na nią . Myślałam , że się we mnie zagotuję, specjalnie wcześniej dzwoniłam na recepcję , dopytywałam czy jest on faktycznie specjalistą w tej dziedzinie, gdzie potwierdzono mi ,że tak , wydałam 130,00 PLN a Pan podaje mi namiary do koleżanki. Wydane w błoto pieniądze. Lekarz zupełnie nieprzekonywujący o swojej wiedzy i asekurujący się przy wydawaniu opinii. Brak słów!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu