CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ, MRÓZ SPÓŁKA JAWNA

CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ, MRÓZ SPÓŁKA JAWNA

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medycyny Oddechowej to nowoczesna placówka medyczna o profilu pulmonologicznym. Jest to pierwszy tego typu ośrodek w regionie – niepubliczne centrum przygotowane do leczenia pacjentów na choroby układu oddechowego w warunkach ambulatoryjnych z możliwością hospitalizacji planowej.

Obok poradni specjalistycznych dysponujemy nowoczesną bazą diagnostyczną: pełno profilową pracownią badań czynnościowych układu oddechowego, ośrodkiem rehabilitacji oddechowej i pracownią badań obrazowych.

Szpital dysponuje trzystanowiskową pracownią snu spełniającą najwyższe światowe standardy Amerykańskiej Akademii Medycyny Snu (American Academy of Sleep Medicine – AASM), pracownią endoskopową oraz salą zabiegową. W szpitalu znajdują się komfortowe, jednoosobowe sale z łazienkami, TV i Internetem DSL LAN i WiFi. Wszystkie pomieszczenia Centrum są klimatyzowane i zaopatrzone w wentylację mechaniczną z komputerowym rozdziałem wymiany powietrza.

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń oddychania w czasie snu, chorób płuc tj, przewlekła obturacyjna choroba płuc, astma oskrzelowa, rak płuca, choroby śródmiąższowe płuc, zmiany chorobowe w układzie oddechowym w przebiegu innych chorób.

W naszym Centrum spotkają się Państwo z profesjonalnym i troskliwym podejściem wszystkich pracowników.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ, MRÓZ SPÓŁKA JAWNA
Piasta 9A, 15-044 Białystok
CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ, MRÓZ SPÓŁKA JAWNA logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Dawidziuk Zwykła wizyta

  Doktor Dawidziuk Grażyna jest Super lekarzem pumonologiem.Jestem jej pacjentką od paru lat.Prowadzi mnie bezbłędnie,ma podejście do pacjenta bardzo empatyczne,profesjonalne,każda diagnoza jej jest trafna.Dzieki temu moje samopoczucie i zdrowie uległo znacznej poprawie,za co jestem Pani Doktor niezmiernie wdzięczna.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Dawidziuk Zwykła wizyta

  Jestem pacjentką Pani doktor od wielu lat i bardzo ją sobie cenię. Zdecydowanie jest to specjalistka godna polecenia- to nie tylko wyjątkowo kompetentny lekarz, ale również osoba o wielkim sercu z niezwykle troskliwym i empatycznym podejściem do pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Dawidziuk Zwykła wizyta

  Specjalista z fachowym podejściem do pacjenta, rzeczowa, konkretna, zrozumiale tłumaczy chorobę jak i przebieg leczenia. Przyjazna atmosfera. Takich lekarzy ze świecą szukać. Z całego serca każdemu polecam

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Minarowski Konsultacja pulmonologiczna

  Wspaniały lekarz. Empatyczny, ciepły, wyrozumiały, a przy tym świetny fachowiec. Otwarty na propozycje pacjenta i jednocześnie poszukujący metod skutecznych. Leśna Góra a nawet New Amsterdam!

  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Robert Mróz przewlekla choroba pluc

  Pan Doktor jest wspanialym specjalista. Wlasciwie dobrane leki dla mojego Taty, na pierwszej wizycie. Tata poczul sie lepiej po paru tygodniach i nabral checi do zycia. Moge powiedziec ze z cala pewnoscia Pan Doktor Mroz przedluzyl zycie mojemu Tacie. Jestem mu za to bardzo wdzieczna. Mieszkam daleko od rodzinnego domu (USA). Pan Doktor zapewnil mi ze sie zaopiekuje zdrowiem mojego Taty i dotrzymuje slowa. Bozena Zuckerman

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania