CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ, MRÓZ SPÓŁKA JAWNA

(9 opinii)

Centrum Medycyny Oddechowej to nowoczesna placówka medyczna o profilu pulmonologicznym. Jest to pierwszy tego typu ośrodek w regionie – niepubliczne centrum przygotowane do leczenia pacjentów na choro... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ, MRÓZ SPÓŁKA JAWNA

Piasta 9A

15-044, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medycyny Oddechowej to nowoczesna placówka medyczna o profilu pulmonologicznym. Jest to pierwszy tego typu ośrodek w regionie – niepubliczne centrum przygotowane do leczenia pacjentów na choroby układu oddechowego w warunkach ambulatoryjnych z możliwością hospitalizacji planowej.

Obok poradni specjalistycznych dysponujemy nowoczesną bazą diagnostyczną: pełno profilową pracownią badań czynnościowych układu oddechowego, ośrodkiem rehabilitacji oddechowej i pracownią badań obrazowych.

Szpital dysponuje trzystanowiskową pracownią snu spełniającą najwyższe światowe standardy Amerykańskiej Akademii Medycyny Snu (American Academy of Sleep Medicine – AASM), pracownią endoskopową oraz salą zabiegową. W szpitalu znajdują się komfortowe, jednoosobowe sale z łazienkami, TV i Internetem DSL LAN i WiFi. Wszystkie pomieszczenia Centrum są klimatyzowane i zaopatrzone w wentylację mechaniczną z komputerowym rozdziałem wymiany powietrza.

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń oddychania w czasie snu, chorób płuc tj, przewlekła obturacyjna choroba płuc, astma oskrzelowa, rak płuca, choroby śródmiąższowe płuc, zmiany chorobowe w układzie oddechowym w przebiegu innych chorób.

W naszym Centrum spotkają się Państwo z profesjonalnym i troskliwym podejściem wszystkich pracowników.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Dawidziuk

  Internista, Pulmonolog, lek.

  • K

   lekarz o profesjonalnym podejściu, potrafiący poradzić nawet z najbardziej skomplikowanymi schorzeniami. polecam

  • L

   Dopadlo mnie POChP,leczylam sie u wielu specjalistow az trafilam na p.doktor,jest swietna specjalistka,ma bardzo dobre podejscie do pacjenta i leczy swietnie,polecam pania doktor moim znajomym.


 • Alina Puchnarewicz

  Alergolog, dr n. med.

  • Z

   Chciałbym wszystkich przestrzec przed panią doktor jako jej 4letni pacjent.
   Przez te 4 lata dostawałem te same z małymi wyjątkami gdy rodzice zasugerowali aby podała nam coś nowego. Nie wiem jak wytrzymywałem przez te lata jej opowieści o wakacjach, o tym jak to małe wynagrodzenie w wysokości 4tyś dostaje więc szuka nowej pracy z wyższymi zarobkami, o tym jacy jej pacjenci są głupi i nie wychowani. Gdy powiedziałem że pojawiły mi się strupy i bąble ( wysypka) na stopach odrzekła że nie wie co to mówiąc cyt. To pewnie przez trawy bo pylą.. i przepisała jakąś mocną maść którą lekarz pierwszego kontaktu również swego czasu zalecił. Koszmar się skończył, nareszcie kończę 18 lat..

  • P

   Niestety ja również nie mam dobrego zdania o pani doktor. Moje dziecko było pod opieką pani dr prawie 1,5 roku. Leczenie nie przyniosło żadnych efektów, chociaż stosowaliśmy się do wszystkich zaleceń. Wypisywała nam ciągle te same leki, a dziecko jak chorowało na zapalenia płuc tak nic się nie zmieniło. Kiedy zasugerowałam po 1,5 roku zmianę leków bardzo się oburzyła i stwierdziła, że te są najlepsze. Ogólnie jest dziwna, raz mówi jedno, a po paru minutach sama sobie zaprzecza.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Robert Mróz

  Pulmonolog, Internista, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ, MRÓZ SPÓŁKA JAWNAUsługa: przewlekla choroba pluc

   Pan Doktor jest wspanialym specjalista. Wlasciwie dobrane leki dla mojego Taty, na pierwszej wizycie. Tata poczul sie lepiej po paru tygodniach i nabral checi do zycia. Moge powiedziec ze z cala pewnoscia Pan Doktor Mroz przedluzyl zycie mojemu Tacie. Jestem mu za to bardzo wdzieczna. Mieszkam daleko od rodzinnego domu (USA). Pan Doktor zapewnil mi ze sie zaopiekuje zdrowiem mojego Taty i dotrzymuje slowa. Bozena Zuckerman

  • Kiedy dwa lata temu zachorowałam tuż po Nowym Roku, leczono mnie kolejnymi antybiotykami niestety bez skutku. Byłam coraz słabsza, kaszel i stan podgorączkowy ciągle się utrzymywały. Tak się przemęczyłam do połowu kwietnia aż z polecenia lek. rodzinnego trafiłam do Poradni dr. Mroza. W zasadzie wystarczyła jedna wizyta, trafiona diagnoza i konkretne niestety silne leki abym już po tygodniu poczuła się lepiej. Dochodziłam do siebie znacznie dłużej, bo nierozpoznane zapalenie płuc zrobiło swoje. Polecam za kompetencje, rzeczowość. Jadwiga Wysocka

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu