Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

Kwiatów Polnych 4

05-806, Pęcice

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

Wiejska 19/21

96-300, Żyrardów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Nasz sprzęt

 • USG
 • EKG
 • RTG
 • Microskop laryngologiczny
więcej

Zabiegi

 • Ortopedyczne
 • Okulistyczne
 • Laryngologiczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ala Fiłonowicz

  Neurolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: mikroudar i migotanie przedsionkow

   Pani doktor zajela sie szybko moja mama ktora trafila do szpitala Tworkowskiego szybkie przyjecie na oddzial i wnikliwe badania pomogly potwierdzic podejrzenia.szybkie wdrozenie leczenia .Pani doktor czytelnie i jasno wytlumaczyla 83letniej mamie na czym polegac bedzie leczenie.Jestem pelna uznania i szacunku dla Pani doktor


 • Ewa Haładyj

  Internista, Reumatolog, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor niezwykle kompetentna, wizyta odbyła się w miłej atmosferze, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i nareszcie wiem, jakie kroki podejmiemy dalej. Trudno znaleźć takiego reumatologa!


 • Kinga Rajska

  Okulista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: AlfaUsługa: zapalenie błony naczyniowej oka

   Bardzo dobry specjalista. Miła, serdeczna, kompetentna. Pani doktor prowadzi moją córkę od około roku. Doskonały fachowiec. Ma podejście do dzieci. Polecam w 100%.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

   Pani doktor godna polecenia. Byłam na wizycie kontrolnej. Wywiad oraz badania były przeprowadzone skrupulatnie. Uprzejma wobec pacjenta. Wsłuchuje się w jego potrzeby.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Michał Flanc

  Ortopeda, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: problem z biodrem

   serdecznie dziękuję p doktorowi za trafne postawienie diagnozy. Miłą i fachową opiekę, Zaangażowanie, troskę, lekarz godny polecenia... Człowiek o wielkim sercu..

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dziękuje bardzo za profesjonalne leczenie moich dolegliwości i wspaniałą opiekę lekarską. Jest to wspaniały lekarz, który potrafi leczyć ciało i duszę. Wyrażam wyrazy uznania i wdzięczności za wspaniały dar leczenia i ratowania życia. Każdemu pacjentowi polecam Pana Doktora.
   z podziękowaniem - pacjentka z Puszczy Mar.


 • Andrzej Reluga

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból szyji

   Moja wizyta odbyła się na fundusz NFZ w Gabinecie Lekarskim w Raszynie. Mimo ograniczeń czasowych jakie są przeznaczone na pacjenta(10minut) i opóźnienia pół godzinnego wystawiam Panu Dr dobrą opinie. Widać, że przejął się moim przypadkiem. Kazał szybko działać w związku z czym zlecił potrzebne zabiegi fizjoterapeutyczne. Służył pomocą w razie problemów. Podczas badania sprawdzał czy przyczyną bólu są inne opcje niż kręgosłup szyjny.
   Ocena 4/5 gdyż miałam jeszcze kilka pytań do Pana doktora,ale troszkę mnie zbył zapewne na brak czasu.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: opieka pourazowa

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Ocenił stan mojego kolana po urazie po tym, że weszłam samodzielnie do gabinetu. Nie zostałam zbadana. Lekarz postawił błędną diagnozę chondromalacji rzepki chociaż wyraźnie mówiłam, że upadłam i od tego czasu nie mogę normalnie chodzić. Zostałam bez kul, bez ortezy, bez pomocy po naderwaniu wiązadła, mięśnia i z pękniętą łąkotką. Straciłam dużo czasu na prawidłowe zdiagnozowanie przez innego lekarza i przez to czeka mnie długa rehabilitacja.


 • Iwonna Gwizdalska

  Laryngolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   18 maja będzie 2 miesiące od zabiegu,który przeprowadziła pani doktor po wcześniejszej konsultacji w Kajetanach.Z całego serca chciałam pani doktor podziękować za miłe przyjęcie podczas konsultacji i za słowa,które dodały mi otuchy i zdecydowania do przeprowadzenia operacji.Oddycham przez nos i to najważniejsze ,ponieważ to nie była prosta operacja w/g mnie.Jestem przeszczęśliwa ,ponieważ mogę w końcu spać w nocy bez budzenia,chrapania i innych spraw .Co prawda jak narazie 2 miesiące lepszego życia ale jest super i oby tak trwało jak najdłużej.Zdaje sobie sprawe ,ze może powrócić z powodu alergii-triady aspirynowej ale mam nadzieje ,że nie tak szybko.Pani doktor dziękuje z całego serca za serce włożone w operację i swoje nie przeciętne umiejętności.Powiem krótko dziękuje i serdecznie pozdrawiam.Jest pani cudowna.Na takiego lekarza czekałam całe życie a ,ze mam swoje lata to wiem ,ze warto było.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Guz ślinianki przyusznej prawej

   Trafiliśmy z mama do pani doktor z guzem ślinianki przyusznej. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Skierowała nas na rezonans. Po odebraniu wyniku i przedstawieniu ich pani doktor wyraźnie było widac zaniepokojenie. Dostaliśmy prywatny e-mail aby w razie czegoś kontaktować się. Gdy napisałem emaila z informacja ze guz zaczyna bolec pani doktor wycofała się z dalszej diagnostyki i prowadzenia. I nie dała już wiecej żadnych informacji. Zostawiła nas samych dla siebie z jedyna informacja o tym aby udać się do onkologa.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wojciech Jankowski

  Ortopeda, lek.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Kompetntny, zaangażowany, z doskonałym podejściem do pacjenta. Na każdej wizycie dokładnie wszystko tłumaczy, nie spieszy się (a mimo to nigdy nie spotkałam się z opóźnieniem wizyty), odpowiada na wszystkie pytania bez zniecierpliwienia. Pomógł mi uporać się z wieloletnim i uporczywym bólem w paśmie biodrowym. Lekarz godny polecenia.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

   Dochodzę 90-tki, mam wiele schorzeń, w tym stawów i ścięgien. To, że nadal chodzę i jestem samodzielny w dużej mierze zawdzięcznam dr. Wojciechowi Jankowskiemu. Korzystam z jego pomocy od czasów, gdy rozpoczął pracę w Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie. Przeprowadza on z pacjentem wnikliwe wywiady oraz szczerze i jasno informuje o stanie schorzeń, możliwych kierunkach leczenia i spodziewanych rezultatach. W moim przypadku zawsze stawiał prawidłowe diagnozy i przepisywał skuteczne zabiegi rehabilitacyjne, a pry zaostrzeniach stanów zapalnych - odpowiednie środki antybólowe, w tym zastrzyki, które mistrzowsko wykonuje sam. A poza tym - jak zauważyłem - dla wszystkich pacjentów jest miły i wurozumiały.
   Pomocy lekarskiej nie oczekuję biernie: nie dopuszczam dk nadwagi, zachowuję sporą aktywność fizyczną, w tym 2-3 razy w tygodniu chodzę na basen. Doktorowi Jankowskiemu jestem bardzo wdzięczny za dotychczasową opiekę lekarską i pozostanę wiernym pacjentem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Szynkarska-Grzejszczak

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Lekarz Sportowy,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej

   Gorąco polecam.
   Od długiego czasu odbijaliśmy się od drzwi do drzwi bo pewien Pan dr postawił błędnie diagnozę gdyby nie Pani doktor Szynkarska nasz syn pewnie dalej by cierpiał a nikt nic by z tym nie zrobił. Bardzo dziękuję za to że patrzy Pani na pacjenta i go słucha za to że szuka Pani przyczyny głębiej niż na karcie. Syn jest już po operacji i wraca do zdrowia tylko dlatego że jest Pani czujna i zaangażowana w to co Pani robi! Jeszcze raz dziękujemy!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej

   Pani doktor podchodzi z wielkim zaangażowaniem do pacjenta, szczegółowo wyjaśnia każdą poradę medyczną.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu