Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

Kwiatów Polnych 4

05-806 , Pęcice

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

Wiejska 19/21

96-300 , Żyrardów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasz sprzęt

 • USG
 • EKG
 • RTG
 • Microskop laryngologiczny
więcej

Zabiegi

 • Ortopedyczne
 • Okulistyczne
 • Laryngologiczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Grądzki

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TWARDAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Serdecznie polecam lek. Tomasz Grądzki, zaproponowane leczenie na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do pacjenta, na uznanie zasługuje uwaga i czas poświęcony podczas konsultacji specjalistycznej. Lekarz zaangażowany i godny polecenia. Nowoczesny sprzęt.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Dr Grądzki dokładnie przebadał kontuzjowaną kończynę i celnie zdiagnozował przyczynę dolegliwości. Wizytę u Dr Grądzkiego oceniam lepiej niż konsultację w znanej klinice ortopedycznej. Zamierzam korzystać z usług Doktora w przyszłości w leczeniu ewentualnych, przyszłych urazów. Lekarz miły, zaangażowany i zdecydowanie godny polecenia!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ala Fiłonowicz

  Neurolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: mikroudar i migotanie przedsionkow

   Pani doktor zajela sie szybko moja mama ktora trafila do szpitala Tworkowskiego szybkie przyjecie na oddzial i wnikliwe badania pomogly potwierdzic podejrzenia.szybkie wdrozenie leczenia .Pani doktor czytelnie i jasno wytlumaczyla 83letniej mamie na czym polegac bedzie leczenie.Jestem pelna uznania i szacunku dla Pani doktor


 • Ewa Haładyj

  Internista, Reumatolog, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor niezwykle kompetentna, wizyta odbyła się w miłej atmosferze, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i nareszcie wiem, jakie kroki podejmiemy dalej. Trudno znaleźć takiego reumatologa!


 • Michał Flanc

  Ortopeda, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: problem z biodrem

   serdecznie dziękuję p doktorowi za trafne postawienie diagnozy. Miłą i fachową opiekę, Zaangażowanie, troskę, lekarz godny polecenia... Człowiek o wielkim sercu..

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dziękuje bardzo za profesjonalne leczenie moich dolegliwości i wspaniałą opiekę lekarską. Jest to wspaniały lekarz, który potrafi leczyć ciało i duszę. Wyrażam wyrazy uznania i wdzięczności za wspaniały dar leczenia i ratowania życia. Każdemu pacjentowi polecam Pana Doktora.
   z podziękowaniem - pacjentka z Puszczy Mar.


 • Andrzej Reluga

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból szyji

   Moja wizyta odbyła się na fundusz NFZ w Gabinecie Lekarskim w Raszynie. Mimo ograniczeń czasowych jakie są przeznaczone na pacjenta(10minut) i opóźnienia pół godzinnego wystawiam Panu Dr dobrą opinie. Widać, że przejął się moim przypadkiem. Kazał szybko działać w związku z czym zlecił potrzebne zabiegi fizjoterapeutyczne. Służył pomocą w razie problemów. Podczas badania sprawdzał czy przyczyną bólu są inne opcje niż kręgosłup szyjny.
   Ocena 4/5 gdyż miałam jeszcze kilka pytań do Pana doktora,ale troszkę mnie zbył zapewne na brak czasu.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: opieka pourazowa

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Ocenił stan mojego kolana po urazie po tym, że weszłam samodzielnie do gabinetu. Nie zostałam zbadana. Lekarz postawił błędną diagnozę chondromalacji rzepki chociaż wyraźnie mówiłam, że upadłam i od tego czasu nie mogę normalnie chodzić. Zostałam bez kul, bez ortezy, bez pomocy po naderwaniu wiązadła, mięśnia i z pękniętą łąkotką. Straciłam dużo czasu na prawidłowe zdiagnozowanie przez innego lekarza i przez to czeka mnie długa rehabilitacja.


 • Iwonna Gwizdalska

  Laryngolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   18 maja będzie 2 miesiące od zabiegu,który przeprowadziła pani doktor po wcześniejszej konsultacji w Kajetanach.Z całego serca chciałam pani doktor podziękować za miłe przyjęcie podczas konsultacji i za słowa,które dodały mi otuchy i zdecydowania do przeprowadzenia operacji.Oddycham przez nos i to najważniejsze ,ponieważ to nie była prosta operacja w/g mnie.Jestem przeszczęśliwa ,ponieważ mogę w końcu spać w nocy bez budzenia,chrapania i innych spraw .Co prawda jak narazie 2 miesiące lepszego życia ale jest super i oby tak trwało jak najdłużej.Zdaje sobie sprawe ,ze może powrócić z powodu alergii-triady aspirynowej ale mam nadzieje ,że nie tak szybko.Pani doktor dziękuje z całego serca za serce włożone w operację i swoje nie przeciętne umiejętności.Powiem krótko dziękuje i serdecznie pozdrawiam.Jest pani cudowna.Na takiego lekarza czekałam całe życie a ,ze mam swoje lata to wiem ,ze warto było.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Guz ślinianki przyusznej prawej

   Trafiliśmy z mama do pani doktor z guzem ślinianki przyusznej. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Skierowała nas na rezonans. Po odebraniu wyniku i przedstawieniu ich pani doktor wyraźnie było widac zaniepokojenie. Dostaliśmy prywatny e-mail aby w razie czegoś kontaktować się. Gdy napisałem emaila z informacja ze guz zaczyna bolec pani doktor wycofała się z dalszej diagnostyki i prowadzenia. I nie dała już wiecej żadnych informacji. Zostawiła nas samych dla siebie z jedyna informacja o tym aby udać się do onkologa.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wojciech Jankowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doskonały specjalista. Zainteresowany problemem , bardzo dogłębnie tłumaczy przypadek. Zdawałoby się, że podczas wizyty zrobił więcej niż do Niego należało - wykonał z własnej inicjatywy badanie USG na miejscu, szczegółowo tłumaczył. Lekarz przyłóż do rany - polecam.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Kompetntny, zaangażowany, z doskonałym podejściem do pacjenta. Na każdej wizycie dokładnie wszystko tłumaczy, nie spieszy się (a mimo to nigdy nie spotkałam się z opóźnieniem wizyty), odpowiada na wszystkie pytania bez zniecierpliwienia. Pomógł mi uporać się z wieloletnim i uporczywym bólem w paśmie biodrowym. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Kinga Rajska

  Okulista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: Inny

   Pani Doktor przeprowadziła u mnie zabieg usunięcia gradówki. Cały proces, razem ze wstrzyknięciem znieczulenia trwał ok. dziesięciu minut. Mimo, że byłam zestresowana, Pani Kinga okazała się bardzo wyrozumiała, a zabieg został przeprowadzony bezboleśnie.

  • M
   Lokalizacja: AlfaUsługa: zapalenie błony naczyniowej oka

   Bardzo dobry specjalista. Miła, serdeczna, kompetentna. Pani doktor prowadzi moją córkę od około roku. Doskonały fachowiec. Ma podejście do dzieci. Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marcin Szepietowski

  Urolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lek. Marcin Szepietowski wykonywał mi plastykę napletka i wędzidełka w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Termin oczekiwania na zabieg to inny świat niż w Warszawie (czekałem niecały miesiąc), ale jakość "usługi" wcale nie gorsza.

   Atmosfera na sali zabiegowej bardzo miła, lekarz komunikatywny, mówił co się dzieje, na początku wyjaśnił przebieg zabiegu, po znieczuleniu kilkukrotnie upewniał się drobnymi ukuciami, że już działa. W trakcie miła pogawędka, którą lekarz przerwał tylko na czas szycia, stwierdził, że musi się skupić, żeby "nie zrobić tu panu jatki". Po zabiegu dokładnie wyjaśnił w jaki sposób opatrywać ranę i co stosować. Na koniec pokazał mi co zrobił i okrasił to komentarzem "no, nie jest tak źle".

   Jestem w szóstej dobie po zabiegu, pokazałem to jego "nie jest tak źle" na wizycie kontrolnej w Warszawie urologowi kierującemu (pracującemu w jednym z warszawskich szpitali) który stwierdził, że wszystko wygląda i goi się wzorowo i "dobrą robotę panu zrobili w tym Grodzisku".

   Z uwagi na powyższe, serdecznie polecam lek. Szepietowskigo jako wprawnego operatora.


 • Katarzyna Szynkarska-Grzejszczak

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Lekarz Sportowy,

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej

   Wizyta spełniła moje oczekiwanie. Pani doktor jest bardzo cierpliwa i wnikliwa, na spokojnie odpowiada na pytania zrzędliwego (czyli mnie) pacjenta oraz rodzica. Pani doktor ma również fantastyczne, bardzo ciepłe podejście do dzieci.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej

   Pani Doktor Katarzyna Szynkarska- Grzeszczak zajmuje się mną co najmniej od 5 lat, dzięki niej i zastosowanemu leczeniu farmakologicznemu, zaleceniom oraz regularnej rehabilitacji, funkcjonuję dobrze i poruszam się sprawie oraz w miarę bezproblemowo. Początek leczenia był trudny, ponieważ mój stan zdrowia nie był w najlepszej kondycji, a korzystałam z wielu porad lekarskich - ortopedy, neurologa oraz innych poradni rehabilitacyjnych. Dopiero Pani Doktor zajęła się mną kompleksowo i bardzo mi pomogła wdrażając skuteczne leczenie.
   To doskonały specjalista, posiadający dużą wiedzę, wymagający zaangażowania ze strony pacjenta, bardzo profesjonalny i pełen empatii. Wizyty u Pani Doktor przebiegają sprawnie i zawsze są połączone z dokładnym badaniem całego narządu ruchu. Pani Doktor podchodzi do pacjenta holistycznie, nie skupia się tylko na pojedyńczym problemie, ale patrzy na całość i w związku z tym, natychmiast wyłapuje dysfunkcje i od razu wdraża diagnostykę oraz proponuje leczenie lub ewentulanie dodatkowe, inne konsultacje lekarskie. Jako Pacjent czuję się zaopiekowana i w pełni zadowolona z przebiegu procesu leczenia. Serdecznie polecam Paniną Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu