Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

  Kwiatów Polnych 4

  05-806, Pęcice

  Pokaż dane kontaktowe
 • Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

  Wiejska 19/21

  96-300, Żyrardów, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Haładyj

  Internista, Reumatolog, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor niezwykle kompetentna, wizyta odbyła się w miłej atmosferze, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i nareszcie wiem, jakie kroki podejmiemy dalej. Trudno znaleźć takiego reumatologa!


 • Maciej Bujko

  Neurochirurg, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Dr M. Bujko jest kompetentnym , rzeczowym lekarzem a przy tym umiejącym słuchać człowiekiem. Wizyta u Pana Doktora była dla mnie czystą przyjemnością. Mam nadzieję, że zalecone leczenie( przede wszystkim rehabilitacja) odniesie oczekiwany skutek. Pan Doktor jest godnym polecenia fachowcem.
   Krystyna

  • M

   Operowana byłam przez tego lekarza. Nie było szans dla mnie bym wstała na nogi. Pęknięty trzon rdzenia kręgowego paraliż lewej strony ciała. Brak krążenia w lewej nodze. Dziś mija rok od operacji chodzę biegam cieszę się życiem. Podejście rewelacyjne. Człowiek który podchodzi do każdego indywidualnie z sercem . Służy pomocą w każdej minucie bytu na jego oddziale. Dziękuję mu za nowe życie bez bólu . Noga sprawna biodro na swoim miejscu wreszcie mogę robić to co chce.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Piotr Syrówka

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: wizyta po artroskopi kolana

   Jeden z nielicznych lekarzy budzący pełne zaufanie, konkretny, uprzejmy, wyrozumiały. Gorąco polecam

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Doktor Syrowka jest bardzo kompetentny i profesjonalny. Odpowiada na pytania i wyjasnia wszystko w prosty sposob. Jest mily i jednoczesnie konkretny. Wzbudza zaufanie pacjenta. Bardzo goraco polecamy tego doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Ala Fiłonowicz

  Neurolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: mikroudar i migotanie przedsionkow

   Pani doktor zajela sie szybko moja mama ktora trafila do szpitala Tworkowskiego szybkie przyjecie na oddzial i wnikliwe badania pomogly potwierdzic podejrzenia.szybkie wdrozenie leczenia .Pani doktor czytelnie i jasno wytlumaczyla 83letniej mamie na czym polegac bedzie leczenie.Jestem pelna uznania i szacunku dla Pani doktor


 • Wojciech Jankowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz!

   Szczęśliwie trafiłam na tego lekarza kilka lat temu na SOR jednego z warszawskich szpitali. Teraz jeżdżę specjalnie do niego do podwarszawskich przychodni bo naprawę warto. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, cierpliwe wysłucha, zbada, a następnie tłumaczy cały przebieg leczenia i odpowiada na wszelkie ewentualne pytania. Poleciłam lek. Jankowskiego już kilku bliskim mi osobom i każda ma te same odczucia - tak zaangażowanego i rzetelnego lekarza dotąd nie spotkaliśmy.


 • Piotr Skura

  Chirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła IIUsługa: operacja (nagła)

   Pan doktor Piotr Skura zasługuje na najwyższe uznanie. Mój mąż trafił na oddział chirurgii w Grodzisku w stanie ciężkim.
   Pan doktor był na dyżurze. Natychmiast zajął się chorym, wyjaśnił, co się stało a następnie dokonał operacji (w nocy) - uratował mężowi życie. Jest życzliwy, cierpliwy, uspokajał mnie a równocześnie szczegółowo objaśniał perspektywy zdrowienia. Jestem mu bardzo wdzięczna - moim zdaniem to wzór lekarza i dobry człowiek. Dziękuję! Anna Kowalska z Brwinowa

  • Dr Skura jest bardzo opryskliwy i niekulturalny. Pierwsze pytanie dr Skury : "Po co Pani tu przyszła Nie byl zainteresowany historia mojej choroby, ani tym co mi dolega. Traktował mnie jak intruza, zło konieczne. Brak profesjonalizmu i zrozumienia. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Iwonna Gwizdalska

  Laryngolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Guz ślinianki przyusznej prawej

   Trafiliśmy z mama do pani doktor z guzem ślinianki przyusznej. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Skierowała nas na rezonans. Po odebraniu wyniku i przedstawieniu ich pani doktor wyraźnie było widac zaniepokojenie. Dostaliśmy prywatny e-mail aby w razie czegoś kontaktować się. Gdy napisałem emaila z informacja ze guz zaczyna bolec pani doktor wycofała się z dalszej diagnostyki i prowadzenia. I nie dała już wiecej żadnych informacji. Zostawiła nas samych dla siebie z jedyna informacja o tym aby udać się do onkologa.

  • M

   Brakuje mi odpowiednich słów, aby wyrazić wdzięczność względem pani doktor. To wspaniała, wybitna specjalistka. Zanim do niej trafiliśmy, przeżyliśmy traumatyczne 1,5 roku, kiedy to nasz synek w zasadzie nie wychodził z chorób. Pani doktor przeprowadziła zabiegi laryngologiczne, które uratowały nam życie - dzięki temu nasz synek normalnie oddycha i jego rozwój nie ulega dalszym zakłóceniom. Na dodatek była pierwszą osobą, która wpadła na to, że synek powinien leczyć się przeciwalergicznie. Od tego momentu w naszym życiu zagościł znów spokój. Sama też do niej chodzę, bo leczy dorosłych. Tak dobrego fachowca i przy tym tak miłej, ciepłej osoby trzeba ze święcą szukać w tym świecie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Kinga Rajska

  Okulista, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

   Pani doktor godna polecenia. Byłam na wizycie kontrolnej. Wywiad oraz badania były przeprowadzone skrupulatnie. Uprzejma wobec pacjenta. Wsłuchuje się w jego potrzeby.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

   Wadę wzorku posiadam do lat, u Pani doktor byłam na wizycie kontrolnej, która odbyła się w pełnej profesjonalizmu atmosferze. Doktor Rajska to przesympatyczna, ciepła osoba, ale przede wszystkim bardzo rzetelny lekarz, dokładny, cierpliwy, specjalista w swojej dziedzinie, wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania, dobrała właściwie szkła korekcyjne. Polecam wszystkim Panią doktor, jestem bardzo zadowolona Gdy przyjdzie czas kolejnej wizyty kontrolnej, na pewno wrócę!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Szynkarska-Grzejszczak

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Lekarz Sportowy,

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

   Pani Doktor to wspaniały specjalista, bardzo sympatyczna osoba. Badanie przeprowadziła w bardzo miłej atmosferze, bardzo kompleksowo co świadczy o jej profesjonalizmie. Podejście do pacjenta z sercem na dłoni. Serdecznie polecam Panią Doktor i cieszę się że mogłam na Nią trafić. Oby więcej takich specjalistów.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: bóle kręgosłupa

   Świetny specjalista! Lekarz z powołania i człowiek z sercem na dłoni! Pani doktor przeprowadza wnikliwy wywiad, dokładnie i kompleksowo bada, co jest już rzadkością... zwłaszcza na państwowej wizycie. Nastawiona na pomoc a nie na odhaczeniu kolejnego pacjenta. Szuka przyczyna choroby i jej rozwiązania, podczas wizyty potrafi przeprowadzić konsultację tel. z innym specjalistą żeby komuś pomóc. Gdyby było więcej takich lekarzy chyba byśmy nie chorowali!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu