Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

Kwiatów Polnych 4

05-806, Pęcice

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

Wiejska 19/21

96-300, Żyrardów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Haładyj

  Internista, Reumatolog, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor niezwykle kompetentna, wizyta odbyła się w miłej atmosferze, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i nareszcie wiem, jakie kroki podejmiemy dalej. Trudno znaleźć takiego reumatologa!


 • Maciej Bujko

  Neurochirurg, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Dr M. Bujko jest kompetentnym , rzeczowym lekarzem a przy tym umiejącym słuchać człowiekiem. Wizyta u Pana Doktora była dla mnie czystą przyjemnością. Mam nadzieję, że zalecone leczenie( przede wszystkim rehabilitacja) odniesie oczekiwany skutek. Pan Doktor jest godnym polecenia fachowcem.
   Krystyna

  • M

   Operowana byłam przez tego lekarza. Nie było szans dla mnie bym wstała na nogi. Pęknięty trzon rdzenia kręgowego paraliż lewej strony ciała. Brak krążenia w lewej nodze. Dziś mija rok od operacji chodzę biegam cieszę się życiem. Podejście rewelacyjne. Człowiek który podchodzi do każdego indywidualnie z sercem . Służy pomocą w każdej minucie bytu na jego oddziale. Dziękuję mu za nowe życie bez bólu . Noga sprawna biodro na swoim miejscu wreszcie mogę robić to co chce.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Piotr Syrówka

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

   Jestem po 2 konsultacjach u dr Syrówki. Wchodząc do gabinetu czuć, że to człowiek, który zna się na tym, co robi. Jest tak pozytywnie pewny swoich umiejętności a przy tym bardzo uważnie słucha pacjenta. Atmosfera podczas wizyty jest bardzo luźna, co dodatkowo poprawia komfort, ale nie wpływa na merytorykę. Polecam doktora każdemu. Super człowiek i świetny specjalista - lekarz z pasją i doskonałym podejściem.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: ból kolana

   Bardzo Dobry specjalista. Polecam. Szybko zdiagnozował i bardzo rzeczowo objaśnił moją dolegliwość.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Konrad Pielaciński

  Chirurg,

  • Wysoka kultura osobista, wiedza i człowieczeństwo - nic dodać nic ująć - Wspaniały lekarz! Kolokwialnie - Fajny Facet...


 • Ala Fiłonowicz

  Neurolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: mikroudar i migotanie przedsionkow

   Pani doktor zajela sie szybko moja mama ktora trafila do szpitala Tworkowskiego szybkie przyjecie na oddzial i wnikliwe badania pomogly potwierdzic podejrzenia.szybkie wdrozenie leczenia .Pani doktor czytelnie i jasno wytlumaczyla 83letniej mamie na czym polegac bedzie leczenie.Jestem pelna uznania i szacunku dla Pani doktor


 • Piotr Skura

  Chirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła IIUsługa: operacja (nagła)

   Pan doktor Piotr Skura zasługuje na najwyższe uznanie. Mój mąż trafił na oddział chirurgii w Grodzisku w stanie ciężkim.
   Pan doktor był na dyżurze. Natychmiast zajął się chorym, wyjaśnił, co się stało a następnie dokonał operacji (w nocy) - uratował mężowi życie. Jest życzliwy, cierpliwy, uspokajał mnie a równocześnie szczegółowo objaśniał perspektywy zdrowienia. Jestem mu bardzo wdzięczna - moim zdaniem to wzór lekarza i dobry człowiek. Dziękuję! Anna Kowalska z Brwinowa

  • Dr Skura jest bardzo opryskliwy i niekulturalny. Pierwsze pytanie dr Skury : "Po co Pani tu przyszła Nie byl zainteresowany historia mojej choroby, ani tym co mi dolega. Traktował mnie jak intruza, zło konieczne. Brak profesjonalizmu i zrozumienia. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Iwonna Gwizdalska

  Laryngolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Guz ślinianki przyusznej prawej

   Trafiliśmy z mama do pani doktor z guzem ślinianki przyusznej. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Skierowała nas na rezonans. Po odebraniu wyniku i przedstawieniu ich pani doktor wyraźnie było widac zaniepokojenie. Dostaliśmy prywatny e-mail aby w razie czegoś kontaktować się. Gdy napisałem emaila z informacja ze guz zaczyna bolec pani doktor wycofała się z dalszej diagnostyki i prowadzenia. I nie dała już wiecej żadnych informacji. Zostawiła nas samych dla siebie z jedyna informacja o tym aby udać się do onkologa.

  • M

   Brakuje mi odpowiednich słów, aby wyrazić wdzięczność względem pani doktor. To wspaniała, wybitna specjalistka. Zanim do niej trafiliśmy, przeżyliśmy traumatyczne 1,5 roku, kiedy to nasz synek w zasadzie nie wychodził z chorób. Pani doktor przeprowadziła zabiegi laryngologiczne, które uratowały nam życie - dzięki temu nasz synek normalnie oddycha i jego rozwój nie ulega dalszym zakłóceniom. Na dodatek była pierwszą osobą, która wpadła na to, że synek powinien leczyć się przeciwalergicznie. Od tego momentu w naszym życiu zagościł znów spokój. Sama też do niej chodzę, bo leczy dorosłych. Tak dobrego fachowca i przy tym tak miłej, ciepłej osoby trzeba ze święcą szukać w tym świecie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Katarzyna Szynkarska-Grzejszczak

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Lekarz Sportowy,

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

   Pani Doktor to wspaniały specjalista, bardzo sympatyczna osoba. Badanie przeprowadziła w bardzo miłej atmosferze, bardzo kompleksowo co świadczy o jej profesjonalizmie. Podejście do pacjenta z sercem na dłoni. Serdecznie polecam Panią Doktor i cieszę się że mogłam na Nią trafić. Oby więcej takich specjalistów.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: bóle kręgosłupa

   Świetny specjalista! Lekarz z powołania i człowiek z sercem na dłoni! Pani doktor przeprowadza wnikliwy wywiad, dokładnie i kompleksowo bada, co jest już rzadkością... zwłaszcza na państwowej wizycie. Nastawiona na pomoc a nie na odhaczeniu kolejnego pacjenta. Szuka przyczyna choroby i jej rozwiązania, podczas wizyty potrafi przeprowadzić konsultację tel. z innym specjalistą żeby komuś pomóc. Gdyby było więcej takich lekarzy chyba byśmy nie chorowali!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Wojciech Jankowski

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ortopedyczna - kręgosłup

   Wspaniały lekarz. Zainteresowany problemami pacjenta, bardzo szerokie spojrzenie na przypadek. Zdawałoby się, że podczas wizyty zrobił więcej niż do Niego należało - wykonał z własnej inicjatywy badanie USG na miejscu, szczegółowo tłumaczył. Przy okazji miły - polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz!

   Szczęśliwie trafiłam na tego lekarza kilka lat temu na SOR jednego z warszawskich szpitali. Teraz jeżdżę specjalnie do niego do podwarszawskich przychodni bo naprawę warto. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, cierpliwe wysłucha, zbada, a następnie tłumaczy cały przebieg leczenia i odpowiada na wszelkie ewentualne pytania. Poleciłam lek. Jankowskiego już kilku bliskim mi osobom i każda ma te same odczucia - tak zaangażowanego i rzetelnego lekarza dotąd nie spotkaliśmy.


 • Kinga Rajska

  Okulista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Klinika ALFAUsługa: zapalenie błony naczyniowej oka

   Bardzo dobry specjalista. Miła, serdeczna, kompetentna. Pani doktor prowadzi moją córkę od około roku. Doskonały fachowiec. Ma podejście do dzieci. Polecam w 100%.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

   Pani doktor godna polecenia. Byłam na wizycie kontrolnej. Wywiad oraz badania były przeprowadzone skrupulatnie. Uprzejma wobec pacjenta. Wsłuchuje się w jego potrzeby.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu