Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o.

(84 opinie)

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w dziedzinie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, którzy od prawie 15 lat pomagają pacjentom w bezpiecznym powrocie do zdrowia oraz odzyskaniu sprawności fizyczne... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 4

44-193 , Knurów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w dziedzinie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, którzy od prawie 15 lat pomagają pacjentom w bezpiecznym powrocie do zdrowia oraz odzyskaniu sprawności fizycznej.

Wyróżnia nas interdyscyplinarność, zaangażowany zespół pełen pasji oraz przyjazna atmosfera podczas ćwiczeń.

Zaplanujemy dla Ciebie indywidualny program rehabilitacyjny dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, wykorzystując najlepsze narzędzia i najnowocześniejsze techniki.

Z nami przygotujesz się do swojego ulubionego sportu i podniesiesz komfort swojego życia.

Zabiegi

 • Fizjoterapia
 • Rehabilitacja ortopedyczna
 • Rehabilitacja neurologiczna
 • Trening funkcjonalny
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Porosińska konsultacja neurologiczna - wizyta pierwszorazowa

  Pani doktor bardzo miła i zaangażowana. Wszystko profesjonalnie i zrozumiałe wyjaśniła. Gorąco polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Weronika Wołczańska rehabilitacja

  Trafiłam do Weroniki przez przypadek w celu aktywowania stopy po jej złamaniu, miała dla mnie dogodny termin wizyty.
  Jestem niesmowicie zadowolona z tego "przypadku". Weronika jest bardzo uważnym fizjoterapeutą, zwraca uwagę na każdy szczegół - w trakcie zajęć poświęca 200% swojej uwagi podopiecznemu, zadaje przemyślane efektywne ćwiczenia i pilnuje z wielką uwagą dokładności ich wykonywania. Weronika ma mega dużą wiedzę, którą stara się w jak najlepszy sposób wykorzystać w celu wyleczenia pacjentów.

  Bardzo dziękuję za pomoc i "naprawę" mojej kulejącej obolałej stopy! Mam nadzieję, że nigdy więcej niczego nie złamię, ale gdyby tak było to na pewno wrócę do Weroniki w celu uzyskania pomocy!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Jakubiak Inny

  Do Pana Krzysztofa trafiłam z bólem pleców, obecnie ćwiczę trójbój siłowy. Ból uniemożliwiał normalne funkcjonowanie, po paru wizytach u Pana Jakubiaka, czuje się o niebo lepiej. Ból ustąpił, dostałam mnóstwo cennych wskazówek jak ćwiczyć, żeby stan bólu nie nasilał się wraz z ćwiczeniami. Pan Krzysztof ma Idelanie podejście do sportowców. Prowadzacy zawsze uśmiechniety, pogodny i oceanem wiedzy. Szczerze polecam!!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Jakubiak Inny

  Krzysztof, złoty człowiek . Do każdego pacjenta i problemu potrafi podejść indywidualnie i bardzo profesjonalnie. Posiada niezmierzone pokłady empatii i poczucia humoru. Potrafi przekonać najbardziej zagorzałego przeciwnika wizyt u fizjoterapeuty do słuszności tych spotkań i sprawić, że stanie się to przyjemnością . Polecam tego fachowca całym sercem i z pełną odpowiedzialnością.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Jakubiak Inny

  Od 3 lat trenuję Trójbój siłowy, trafiłam z bólem pleców który uniemożliwiał normalne funkcjonowanie problem np.z wstaniem z łóżka po codzienne czynności... najgorsze co mogło się zdarzyć to wykluczenie z treningów które były kluczowe w przygotowaniach do Mistrzostw Polski .
  Obecnie po miesiącu rzetelniej rehabilitacji wraz z pełnym pakietem ćwiczeń w domu oraz pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem Pana Krzysztofa normalnie funkcjonuje i co najważniejsze wróciłam do normalnego funkcjonowania bez tabletek przeciwbólowych i bólu który towarzyszył dniami i nocami.
  Fizjoterapeuta który kocha to co robi w pełni zaangażowany , serdeczny , profesjonalny..
  Lepszego nie znajdziesz

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Jakubiak Inny

  Brak słów za ten "przyjemny" ból ! ;) Po kilku wizytach po kontuzji nie ma śladu! Potrafi zmobilizować do walki o siebie w każdy możliwy sposób! Wszystko na jak największy plus, inaczej być nie może :) Jak najbardziej polecam ze szczerego serca!

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Jakubiak Inny

  Tak swietnego i bardzo serdecznego czlowieka z ogromną wiedza mogę z czystym sumieniem polecic każdemu. W pazdzierniku uleczył moje plecy a w styczniu znów z przyjemnoscia sie do Niego zglosze z kolanem. Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Jakubiak Inny

  Pełen profesjonalizm i bardzo fachowe a zarazem wesołe i przyjazne podejście. Szczegółowe instrukcje co do wykonywanych przeze mnie ćwiczeń, między innymi dzięki którym została wyleczona moja kontuzja stawu skokowego. Bardzo polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Aleksandra Porosińska konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor sympatyczna i bardzo wyrozumiała.Szczegółowo przeprowadziła wywiad i zleciła leczenie.Gorąco polecam.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Jakubiak Inny

  Wysoki poziom zaangażowania i specjalistycznej oraz praktycznej wiedzy gwarantuje bezpieczny a zarazem szybki powrót do pełnej sprawności fizycznej. 100% profesjonalizmu !!!
  PS wzorowa dbałość o higienę podczas terapii zawsze daje komfort pracy obu stroną (dokładna dezynfekcja kozetki, rąk i maseczka na mega plus). Polecam Krzysztofa w 100%

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz