O nas

Jesteśmy firmą prywatną, rodzinną - staramy się patrzeć na psychologię i psychoterapię w nowoczesny sposób.
Współpracujemy z wieloma specjalistami, których łączy otwarte i pozbawione stereotypów spojrzenie na diagnozę i terapię psychologiczną. Aktualnie pracujemy w dwóch ośrodkach - we Wrocławiu i Gdańsku. Myślimy o rozwoju naszej firmy w oparciu o kolejne lokalizacje w innych miastach Polski.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (284)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Maria Bemben psychoterapia indywidualna

  Byłam tylko na paru wizytach, za każdym razem umawiałam się po ,,incydencie", ostatnio nie przyszłam bez uprzedzenia, za co z całego serca przepraszam panią Marię i Pana z poczekalni. Mam na co zrzucić winę, ale nie chcę tego robić. Przepraszam. Polecam to miejsce, jest miejscem, w którym spędzałoby się chętnie dużo czasu.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Gach konsultacja online

  Ogromnie polecam Panią Anię! Jestem zadowolona z każdego aspektu prowadzenia terapii. Staje na nogach po kryzysie psychicznym i dzięki Pani Ani staram się zwalczać swoje lęki. Terapia jest prowadzona w sposób komunikatywny, zrozumiały i konkretny. Polecam z całego serca!

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Gach Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z doświadczenia z Panią Anią. Jej empatia, zrozumienie i umiejętność słuchania sprawiły, że czułam się bezpiecznie od pierwszej sesji. Jej profesjonalizm pomógł mi zrozumieć i pokonać swoje trudności. Polecam wszystkim, którzy szukają wsparcia.


  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Natalia Zolotavina Konsultacja psychologiczna

  Пані Наталія - професіонал своєї справи. З першої зустрічі почувала себе комфортно і невимушено при спілкуванні. Сеанси відбувалися в приємній, довірливій та максимально комфортній атмосфері. Пані Наталія допомогла знайти відповіді на питання, які турбували мене протягом тривалого проміжоку часу. Після сеансів почувала себе значно краще і впевненіше. Щиро вдячна пані Наталії за безцінні рекомендації і консультації. Обов'язково повернуся до співпраці з професіоналом своєї справи і просто хорошою людиною. Однозначно рекомендую пані Наталію!


  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Pakulnicka psychoterapia indywidualna

  Pani Paulina jest świetną, profesjonalną psychoterapeutką i bardzo sympatyczną osobą. Podczas kilku miesięcy terapii, nigdy nie poczułam się oceniona, mimo że czasami sama na głos śmiałam się z tego, o jakich błahostkach mówię. Pani Paulina do wszystkiego podchodziła poważnie i z odpowiednim zrozumieniem, czułam się wysłuchana. Wszystko cierpliwie wyjaśniała, tłumaczyła, podając za każdym razem idealnie obrazujące przykłady i analogie. Bez nadętej, sztucznej atmosfery, bez przesady w żadną stronę. Pani Paulina potrafi stworzyć naprawdę komfortową przestrzeń, zażartować, a przy tym ma ogromną wiedzę i potrafi ją w odpowiedni dla danej osoby sposób przekazać - tak, by można było nad sobą (i ze sobą) pracować. Terapia bardzo mi pomogła, uświadomiła wiele rzeczy i dała odpowiednie narzędzia, by radzić sobie lepiej.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Marzenna Dąbrowska psychoterapia młodzieży

  Córka bardzo zadowolona z pierwszego spotkania. dla mnie to najważniejsze, ze terapeuta nawiązał dobrą relacje z dzieckiem i zachęcił dziecko do dalszych spotkań :)


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Gach Inny

  Wspaniała specjalistka! Od pierwszej wizyty ma się poczucie zaufania i empatii. Pani Ania trafnie diagnozuje problem, a każda wizyta skłania do wielu refleksji. Po każdej wizycie czuje się o wiele spokojniejsza. Bardzo polecam


  V
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Natalia Zolotavina Konsultacja psychologiczna

  Pani Natalia wytwarza atmosferę spokoju i bezpieczeństwa. Bardzo empatyczna i pomocna. Odczuwalny profesjonalizm i zagłębienie w temat. Różne techniki i podejście pomagają uzyskać największej jakości sesje, oczywiście tyłko jeżeli sam pacjent tego chce, a P. Natalia pomoże dość do siebie. :)


  Е
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Natalia Zolotavina psychoterapia par i małżeństw

  Очень позитивное впечатление после первого визита семейной терапии :) Нравится подход и внимание пани Натальи к деталям. В конце встречи получили уже первую обратную связь, которая настраивает на оптимизм :) Обязательно будем продолжать и настроены на плодотворную работу. Спасибо!


  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Gach terapia par

  Pani Anna to specjalistka o ogromnej wiedzy, empatii i umiejętności wzmacniania komunikacji w sposób holistyczny. Każda sesja prowadzi do często zaskakujących refleksji, a co za tym idzie, naprawdę budujących rezultatów. Wszystkiemu sprzyja wyjątkowa atmosfera, w której otwartość i szczerość przychodzą swobodnie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania