O nas

Jesteśmy firmą prywatną, rodzinną - staramy się patrzeć na psychologię i psychoterapię w nowoczesny sposób. Współpracujemy z wieloma specjalistami, których łączy otwarte i pozbawione stereotypów spojrzenie na diagnozę i terapię psychologiczną. Aktualnie pracujemy w trzech ośrodkach - we Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie. Myślimy o rozwoju naszej firmy w oparciu o kolejne lokalizacje w innych miastach Polski.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (199)

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Wróblewska Psychoterapia

  Szczerze polecam panią Doktor, gdyż potrafi słuchać i wyciągać cenne wnioski. Duża empatia pozwoliła mi się bardziej otworzyć, a więc opowiedzieć o stresujących dla mnie sytuacjach. Przede wszystkich nie ocenia, patrzy obiektywnie i umiejętnie dobiera metody radzenia sobie z emocjami. Polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Charczuk Konsultacja psychologiczna

  Bardzo miła atmosfera, nie miałam problemu z otworzeniem się przed panią Olą. Widać, że pani Ola jest zaangażowana w swój zawód i chce pomagać. Bardzo się cieszę, że trafiłam na p.Ole. Już po pierwszej wizycie czułam się lepiej.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marzenna Dąbrowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Polecam z całego serca , Czuje się wysłuchana i zmotywowana do działania. Na każdej wizycie czuje się swobodnie i komfortowo , pani Marzena to osoba empatyczna i miła z bardzo ciepła barwą głosu :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Westphal konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam! Atmosfera bardzo przyjazna, dużo empatii i bez stresowo. Widać efekty, łatwy dojazd do placówki.

  mgr Sylwia Westphal

  Bardzo dziękuję Panie Macieju za te serdeczne słowa. Cieszę się z efektów - małe zmiany powodują często dużą różnicę. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Do zobaczenia

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Wróblewska Konsultacja psychologiczna

  Pani Magda robi szczegółowy wywiad, dużo dopytuje na spotkaniach. Słucha pacjenta, jest zaangażowana w rozmowę.

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Wróblewska psychoterapia indywidualna

  Pani Magda to bardzo zaangażowany specjalista. Na sesjach czuje się bezpiecznie i komfortowo, jestem wysłuchana i wiem nad czym mam pracować. Najbardziej odpowiada mi zaangażowanie Pani psycholog w to, co mówię. Bardzo polecam wizyty u Pani Magdy.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marzenna Dąbrowska psychoterapia indywidualna

  Już po powitaniu wiedziałam, że jestem we właściwym miejscu. Ciepła barwa głosu pani Marzenny sprawiła, że poczułam się spokojna. Bez problemu opowiedziałam z jakim problemem się zmagam. Zostałam wysłuchana, od pierwszej chwili poczułam, że mogę pani Marzennie zaufać. Bardzo chętnie wracam na kolejne wizyty. Czuję spokój, wiem, że pani Marzenna pomoże mi wyjść z mojego kryzysu. Z całego serca polecam tą panią. Profesjonalne podejście do pacjenta, gwarantuje sukces i ja tego doświadczam.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Sylwia Westphal Konsultacja psychologiczna

  Bardzo udana sesja. Pani Sylwia stworzyła swobodną atmosferę do rozmowy, przedstawiła zasady sesji, dała mi przestrzeń do mówienia i aktywnie słuchała co było mi bardzo potrzebne. Jeszcze raz dziękuję za uważność i pomoc w zobaczeniu pełnego obrazu.

  mgr Sylwia Westphal

  Pani Natalio bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam być pomocna. W razie potrzeby zapraszam ponownie. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i trzymam kciuki za kolejne pozytywne zmiany.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gach terapia par

  Do Pani Ani trafiliśmy na terapię par. Od początku zyskała nasze zaufanie. Podczas sesji czujemy się bardzo bezpiecznie i zaopiekowani. Jest to dla nas przestrzeń do swobodnej rozmowy. Pani Ania umiejętnie konfrontuje nas ze sobą, pyta o nasze emocje i przemyślenia. Co dla nas najważniejsze, nigdy nie staje po żadnej ze stron. Dzięki pracy z Panią Anią, poprawiła się nasza komunikacja w związku, a także wspólne patrzenie w przyszłość.

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Pawlik Psychoterapia

  Terapię u Pani Agaty skończyłam już jakiś czas temu. Pani Agata jest bardzo empatyczną specjalistką, aktywnie słucha. Pracowałyśmy kilka miesięcy i widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu. Polecam :)

  mgr Agata Pawlik

  Dziękuję bardzo,
  życzę wszystkiego dobrego!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania