Centrum ENSO - terapia bez stereotypów

(45 opinii)

Jesteśmy firmą prywatną, rodzinną - staramy się patrzeć na psychologię i psychoterapię w nowoczesny sposób. Współpracujemy z wieloma specjalistami, których łączy otwarte i pozbawione stereotypów spoj... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum ENSO - terapia bez stereotypów

Jaśkowa Dolina 81

80-286 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 797...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum ENSO - terapia bez stereotypów

Plac Wolności 7/204

50-529 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 797...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum ENSO - terapia bez stereotypów

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy firmą prywatną, rodzinną - staramy się patrzeć na psychologię i psychoterapię w nowoczesny sposób.
Współpracujemy z wieloma specjalistami, których łączy otwarte i pozbawione stereotypów spojrzenie na diagnozę i terapię psychologiczną. Aktualnie pracujemy w dwóch ośrodkach - we Wrocławiu i w Gdańsku. Myślimy o rozwoju naszej firmy w oparciu o kolejne lokalizacje w innych miastach Polski.

Nasza oferta

Jeśli potrzebujesz odzyskać w życiu spokój i równowagę, chcesz znaleźć wyjście z sytuacji kryzysowej, zmienić sposób myślenia lub zachowania szkodliwy dla Ciebie lub popatrzeć na swoje trudności z dystansem oraz poprawić swoje relacje z ludźmi a jednocześnie oczekujesz profesjonalizmu i dyskrecji - to oferta ENSO jest właśnie dla Ciebie!
Prowadzimy konsultacje psychologiczne, diagnozę oraz psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmujemy się terapią par, terapią systemową - rodzinną i mediacjami. Oferujemy psychoterapię indywidualną i grupową, psychoterapię dzieci i młodzieży oraz konsultacje psychologiczne i psychologiczno - seksuologiczne podczas których oceniamy problem i wypracowujemy metody i strategię zaradczą. Prowadzimy diagnozę i terapię psychologiczną. Nasz psycholog transportu (Wrocław) wykonuje badania psychologiczna kierowców.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Anna Szreder Inny

  Pani Anna jest profesjonalistką.
  Uważnie słucha, oferuje pytania pomocnicze, daje czas do namysłu.
  Prowadzi rozmowę w swobodnej dla pacjenta atmosferze, pomaga skupić się na ważnych szczegółach i zachęca do analizy.
  Oferuje ciekawe spostrzeżenia i ćwiczenia mentalne do samodzielnej pracy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Aleksandra Dembicka konsultacja psychologiczna

  Super podejście , zaangażowanie w rozmowę. Sama rozmowa już jest wielka przyjemnością. Byłam na pierwszej wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo sama nie wiedziałam czego się spodziewać. Polecam Panią Aleksandrę

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Połujańska psychoterapia

  Do pani Karoliny trafiłam z polecenia. Wizyty przebiegają w spokojnej atmosferze. Na sesjach czuję się bezpiecznie, mam poczucie bycia zaopiekowaną i zrozumianą. Na co dzień odczuwam mniejszy lęk i lepiej sobie radzę w sytuacjach społecznych. Wiem, że terapia ma na mnie dobry wpływ i podjęcie jej było jedną z lepszych decyzji w życiu. Polecam serdecznie wszystkim niezdecydowanym.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Chrzanowska psychoterapia indywidualna

  Pani Monika to świetna psychoterapeutka! Bylam wcześniej na kilku wizytach u innych osób i nikt nie okazal tyle ciepła, zaangażowania i zrozumienia, co Pani Monika! Dzięki niej poradziłam sobie z trudnymi wydarzeniami z przeszłości, jak również z bieżącymi problemami. Dodatkowo, sposób prowadzenia terapii jest bardzo ciekawy i przynosi świetne efekty! Mam teraz więcej odwagi do stawiania czoła nowym wyzwaniom, a takze nauczyłam się juz w jaki sposób sobie radzić z kolejnymi problemami. Szczerze polecam!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Połujańska Inny

  Na sesjach czuję się swobodnie, co uważam za niezmiernie ważną rzecz podczas psychoterapii. Pani Karolina daje mi poczucie wysłuchania i dodatkowo swoimi radami naprowadza mnie na wnioski, których nie zawsze jestem świadomy. Dzięki sesjom lepiej rozumiem siebie, z czystym sumieniem polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Chrzanowska Inny

  Pani Monika to świetny specjalista, na wizycie czuję się komfortowo i bezpiecznie, mogę z nią porozmawiać o wszystkim bez obawy, że ktoś będzie mnie oceniać. Polecam wszystkim, którzy do tej pory nie trafili na dobrego terapeutę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Katarzyna Sadowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Profesjonalne podejście, bardzo miła Pani Doktor. Pierwsza wizyta już pierwsza pozytywne efekty. Serdecznie polecam.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Dembicka konsultacja psychologiczna

  Zależało mi na spotkaniu z psychologiem z polecenia i pocztą pantoflową w listopadzie trafiłam do pani Oli.
  Niebywale ciepła, empatyczna osoba, z którą 'zatrybiło' od pierwszej wizyty.
  I wysłuchała i zadawała pytania, które otworzyły mi głowę. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, zwłaszcza, że to była moja pierwsza w życiu wizyta w gabinecie psychologicznym.
  Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Chrzanowska psychoterapia

  Pani Psycholog jest bardzo sympatyczną i zaangażowaną osobą. Słucha pacjenta, analizuje wszystko i daje naprawdę dobre rady, nie czuje żadnego skrępowania opowiadając jej o sobie. Świetna osoba i świetny psycholog. Na pewno pójdę jeszcze nie raz!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Anna Łężna-Murczkiewicz psychoterapia

  Miałam już do czynienia z innymi psychologami/psychoterapeutami, ale po raz pierwszy spotkałam spicjalistkę, o jaką mi chodziło. Pani Anna jest osobą, z którą chcę, doprowadzić terapię do końca, bo widzę, że mi pomaga i czuję poprawę komfortu życia po póki co prawie 2 miesiącach spotkań. Dużo rzeczy zrozumiałam, psychoterapeutka słucha, zadaje trafne pytania, przy których pacjent sam dochodzi do wniosków, odpowiadając. Dzięki pani Annie nauczyłam się nazywać emocje, rozpoznawać patologiczne sytuację w moim życiu i jestem pełna optymizmu jeśli chodzi o zmianę tych sytuacji, bo przy każdej wizycie jest wsparcie, porada, ale zostawiająca ostateczną decyzję pacjentowi. Jednym słowem właściwa osoba na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania