Centrum Dietetyczne Erinea

Centrum Dietetyczne Erinea specjalizuje się w skutecznym i bezpiecznym zwalczaniu nadwagi, otyłości, niedowagi, dietetycznym wspomaganiu leczenia chorób przewlekłych metodami naturalnymi - bez stosowa... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Dietetyczne Erinea

Dąbrowskiego 19/1

40-032 Katowice , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Dietetyczne Erinea specjalizuje się w skutecznym i bezpiecznym zwalczaniu nadwagi, otyłości, niedowagi, dietetycznym wspomaganiu leczenia chorób przewlekłych metodami naturalnymi - bez stosowania suplementów. W naszych działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem, dlatego przygotowywane przez nas programy żywieniowe są:

-dostosowane do stanu zdrowia, wieku, trybu życia - nie podejmujemy się układania programu żywieniowego bez wcześniejszego wykonania niezbędnych badań laboratoryjnych,
-bezpieczne, oparte na najnowszej wiedzy z zakresu dietetyki i zdrowego odżywiania,
-skuteczne i zapewniające trwałe efekty,
-pełnowartościowe, odpowiednio zbilansowane,
-urozmaicone i smaczne,
-gwarantem nie tylko ustabilizowanej wagi, ale dobrego samopoczucia i radości życia.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

0

Ogólna ocena
13 opinii

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz Dietoterapia - pakiet trzymiesięczny

  Otrzymałam konkretne informacje i poczułam się zaopiekowana. Wyjaśnione zostały mi nurtujące mnie niejasności. Teraz tylko działać i czekać na ciąg dalszy rozwoju.


  Ł
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz Dietoterapia - pakiet sześciomiesięczny

  Opinia będzie lekka. Lżejsza już o 25kg.
  Dziękuję za fachową opiekę...jeszcze przez ok 20kg.
  Gorąco polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz

  Pani Małgorzata posiada ogromną wiedzę i niezbędne doświadczenie, co pomaga w lepszym zrozumieniu problemów pacjentów. Z ogromną otwartością i życzliwością przyjmuje każdego w swoim gabinecie poświęcając czas i uwagę. Jest bardzo kontaktową i sympatyczną osobą. Polecam!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz kuracja odchudzająca

  Kompetentna i bardzo sympatyczna Pani dietetyk. Posiada ogromną wiedzę, która potrafi przedstawić mi w przystępny sposób. Skrupulatnie i z dużą uwagą podeszła do moich problemów oraz pokazała mi sposoby rozprawienia się z nimi. Leczenie dietetyczne opiera m.in. na wynikach labolatoryjnych, indywidualnych preferencjach i możliwościch pacjenta, uczciwie mówi, że wyniki odchudzania tak naprawdę zależą w największym stopniu ode mnie ???? Aż nie chce się oszukiwać na diecie przedstawonej przez Panią Gosie. Posiłki są smaczne, sycące i proste w wykonaniu, a przy tym nie rujnują portfela. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie polecam Panią Małgorzatę wszystkim, którzy chcą o siebie zadbać :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz konsultacja dietetyczna

  Profesjonalne i rzetelne miejsce. Obsługa miła w kontakcie i dużym doświadczeniem. Z czystym sumieniem można polecić.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz nadwaga

  Polecam serdecznie! Pełen profesjonlizm! Indywidualne podejście do klienta- wysłuchanie ze zrozumieniem i bardzo miła osoba. Dostosowanie diety do budżetu i umiejętności kulinarnych pacjenta oraz czasu jaki jest w stanie poświęcić na przygotowanie posiłków biorąc pod uwagę napięty grafik w pracy.Z miła chęcią wybiorę się ponownie na wizytę do Pani Małgorzaty.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz dieta po zawale serca

  Bardzo jestem zadowolona z opieki dietetycznej nad moim tatą. Tato jest po zawale serca, miał bardzo zle wyniki badań, sporą otyłość. Po pół roku jest zupełnie innym człowiekiem, cieszącym się zdrowiem:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz dieta sportowa

  Jakoś nie byłem przekonany, kiedy pierwszy raz przychodziłem, bo przecież dieta pod treningi to nie jest taka skomplikowana sprawa. Ale skoro godziny na macie przestają przynosić efekty, a suplementy (zjadane garściami) przestają robić różnicę, to znaczy, że człowiek jednak nie potrafi się prawidłowo żywić. Na szczęście zostałem już wyleczony z przekonania o swojej wiedzy, progres wrócił, a przy okazji nawet trochę tłuszczu z brzucha spadło. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz problemy z układem pokarmowym

  Pani Małgorzata to dietetyk z pasji i powołania. Profesjonalizm i kompetencja poparte aktualnymi osiągnięciami nauki. Indywidualne podejście, konkretne rozwiązania i cierpliwość do klienta;) W dodatku to bardzo miła i pozytywna osoba, szczerze polecam! :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pelikan- Gładysz dietoterapia

  Do Pani Małgosi trafiłam z Hashimoto. Fatalnie się czułam, nie potrafiłam schudnąć. Dzięki diecie Pani Małgosi moje samopoczucie znacznie się poprawiło a waga spadła. Bardzo dobry dietetyk. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania