Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej

Wólczańska 215

93-005 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasz sprzęt

 • laser CO2
 • laser żółty
 • laser KTP
 • laser Er-Yag
 • laser CO2 frakcyjny
 • laser diodowy LIGHT SHEER
 • IPL
 • TRI-ACTIVE
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska Inny

  Wizyta w ramach NFZ. To jest lekarz o stosunkowo małej empatii. Mało, że niewielkie było zainteresowanie mną jako pacjentką, to jeszcze robiła niestosowne uwagi na temat mojego schorzenia np. "co pani się tak chwali swoimi znamionami ,które pani hodowała przez 30 ,40 lat, a teraz ja mam je usuwać? Po bardzo krótkim zabiegu (bez osłony oczu) powiedziała " to już wszystko Do widzenia" słowo" Do widzenia" powtarzała kilkakrotnie podniesionym głosem wypraszając mnie tym samym z gabinetu. Serdecznie nie polecam wizyty u tej pani, w szczególności w ramach NFZ


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska Inny

  Pół roku czekania na wizytę, wzięcie dnia wolnego a pani powiedziała, że ją to nie interesuje i tak dzisiaj mi nic nie zrobi bo w gabinecie chirurgicznym nie ma narzędzi. Dobre sobie. Po wycięciu kaszaka chodziłam 2tyg ze szwami na głowie do pracy. Kaszaki wyrosły w innym miejscu. Dodatkowo po milimetrowych pypciach na szyi zostały mi blizny nie warte zachodu. Do dziś jak na to patrzę to wygląda to imponująco. Ogólnie wrażenie nieprzyjemne. Na pewno nigdy tam nie wrócę.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Ledakowicz-Polak Inny

  Niezwykły człowiek, wspaniały, kompetentny specjalista. Z sercem, zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Niejednokrotnie uratowała życie. Dziękujemy


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Garncarek USG

  Pani doktor bardzo sympatyczna. Moim objawem który chciałam sprawdzić było pocs. Zaburzenia miesiączkowania. Miałam USG jamy brzusznej. Pani doktor stwierdziła, że nie mam żadnego pocs ani innych nieprawidłowości. Zrobiłam ponownie USG u innego lekarza dwa tygodnie później i co się okazuje że jednak mam pocs. Jeden z Janików zrośnięty ze stanem ogniskowym. Jajniki powiększone. Nie wspomnę już o tym że mam endometriozę. Nie polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Garncarek USG piersi

  Bardzo miła, empatyczna i kompetentna Pani Doktor. Doskonale rozumie potrzeby pacjenta, jego samopoczucie i lęk o własne zdrowie. Tworzy przyjazną atmosferę. Badanie przeprowadza starannie, wszystko dokładnie wyjaśnia, dzięki czemu rozwiewa wszelki strach i niepokój. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam Panią Doktor!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska Inny

  Byłam u Pani doktor na konsultacji. Wizyta trwała 5 min. Wywiad zebrany nierzetelnie. Pani doktor w kilku słowach opisała postępowanie leczenia na kolejnej wizycie, nie określiła natomiast (choćby szacunkowo), ile czeka mnie zabiegów, z jakimi kosztami się to wiąże i jakich rezultatów mogę oczekiwać. Nie poinformowala o przeciwwskazaniach. Ignorowała niektóre pytania. Po wizycie nie rozjaśniło mi się nic w tej kwestii, pani doktor niemal nic mi nie wytłumaczyła. Gdy próbowałam się czegoś więcej dowiedzieć temat był ucinany, jakby Pani doktor się spieszyło- przypominam, że wizyta trwała 5 minut. Po wyjściu z gabinetu nie wiedziałam, ile może potrwać leczenie, ile będzie to orientacyjnie kosztować i czy jest szansa na poprawę.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska Przebarwienia

  Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor. Wykonywałam zabieg laser frakcyjnym na twarz w celu usunięcia przebarwień. Wykonano część policzka i zabieg na szczęście został przerwany. Skóra została zwyczajnie poparzona ponieważ Pani Doktor zastosowala za wysokie wartości. Mija 6 tydzień od zabiegu, policzek jest silnie czerwony i jeszcze potrzeba wiele czasu by rana stała się mniej widoczne. Dodam że wykonałem pozostala część twarzy u innego lekarza, wygoilam się w przeciągu 5-6 dni i z tych efektów jestem zadowolona, szkoda tylko że doszło mi kolejne zmartwienie. Pani Doktor podczas zabiegu była bardzo nieprzyjemna.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska

  Niestety nie mam miłych doświadczeń z panią chirurg. Po kilku miesiącach czekania na wizytę dr Żurada-Zielińska odmówiła wykonania zabiegu dość agresywnie (wirus hpv na palcach i pod paznokciem). Krzykiem powiedziała, że jeśli chcę to potraktować laserem, to dla niej nadaję się do szpitala psychiatrycznego i lepiej jak kupię sobie krem nivea. Nie znoszę jak ktoś reaguje tak agresywnie i krzyczy. Ja ani razu nie podniosłam głosu, a krzyk sprawia, że chce mi się płakać. Nic na to nie poradzę - geny! Przyszłam na zabieg, bo kilka miesięcy wcześniej miałam taki sam i wreszcie po kilku latach walczenia z wirusem coś mi pomogło. Lekarz zalecił mi żebym przyszła jeszcze raz jakby wirus znów zaczął atakować palce. Niestety mojego poprzedniego lekarza wtedy nie było (ten sam budynek). Jakiś czas później poszłam na zabieg i pierwszy raz od 4 lat mam zdrowe palce! Wcześniej były spuchnięte, bolały, wirus się roznosił, paznokcie były fioletowe i schodziły.. już nie wspomnę o wyglądzie!

  Nie twierdzę, że dr Żurada-Zielińska jest złym chirurgiem. Może nawet jest jedną z lepszych specjalistek w swoich fachu! Jednak jeśli ktoś nie szanuje ludzi i innych specjalistów (wyśmiała przy mnie dermatologów), to ja osobiście nie mam ochoty korzystać z usług takiej osoby. Mam nadzieję, że to był tylko jakiś zły dzień dla pani doktor ;)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Wojtczak

  Lekarz z powołania, bardzo miły, sympatyczny. Zabieg wykonany profesjonalnie w miłej atmosferze. Najlepszy specjalista, którego miałem przyjemność poznać. Serdecznie polecam!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żurada-Zielińska Konsultacja w sprawie nadpotliwości i leczenia botoxem

  Po wizycie byłam niestety rozczarowana poziomem usługi. W zasadzie to musiałam wyciągać informacje, nie dowiedziałam się więcej niż z losowo wybranej strony w internecie poświęconej botoxowi przy nadpotliwości, W trakcie wizyty weszła inna pani doktor pytając czy gabinet szybko się zwolni, a na jedno z pytań pani doktor odwróciła laptop żebym mogła sobie sama obejrzeć zabiegi- to mogę zrobić bez ruszania portfela i wychodzenia z domu, umawiając się na wizytę spodziewam się raczej kontaktu z żywym człowiekiem. Wizyta tzw."odbębniona"- niestety takie odniosłam wrażenie, a nie oczekuję raczej,że lekarze będą przede mną rozwijać czerwone dywany. Przykro mi, że daję taką opinię ale takie są moje odczucia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania