Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus
Leśna 8, 59-300 Lubin
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus logo
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus
ul.Kuziennicza 4, 59-400 Jawor
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Kruczek Zwykła wizyta

  Lekarz budzący zaufanie, spokojnie i cierpliwie wyjaśnił przebieg choroby nerek,nie zbagatelizował choroby ale pokierował mnie w kierunku dobrego leczenia a z uwagi na poważną sytuację już wystawił skierowanie na operację zdając sobie sprawę z oczekiwania w kolejce do operacji.Lekarz godny zaufania,jak najbardziej polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Elżbieta Buczma-Białek kontrola po wypadku

  Wspaniała Lekarka! Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. 3-letni Synek bardzo bał się iść do lekarza po złych wrażeniach na SORze, ale już po kilku chwilach w gabinecie Pani Doktor uśmiechał się i chętnie współpracował z Lekarką. Zmiana opatrunku przeprowadzona bardzo delikatnie, a zarazem sprawnie i profesjonalnie. Kontakt Rodzic-Lekarz też bardzo dobry- Pani Doktor dała nam nr telefonu i powiedziała, że gdyby nas coś niepokoiło, to mamy śmiało dzwonić. Bardzo polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Elżbieta Buczma-Białek guzek na ramieniu

  Rewelacyjny Pani doktor:) już dawno nie spotkałam się z takim lekarzem. Bardzo dokładniej zapoznała się z naszym przypadkiem. Szybko i sprawnie usunęła guzek. Osoba z dużą empatią, ciepła, wesoła. Taki właśnie powinien być lekarz. Moja Córka bardzo się bała, a teraz miło wspomina wizytę. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania