Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centra Medyczne Medyceusz to działająca od ponad 20 lat sieć nowoczesnych placówek medycznych w Łodzi. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne w każdej z naszych sześciu placówek. Jesteśmy firmą rodzinną, która na uwadze ma przede wszystkim dobro lokalnej społeczności, dlatego wszystkie nasze placówki mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także świadczą usługi komercyjne.
Oferujemy usługi medyczne w szerokim zakresie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Opiekujemy się zdrowiem pacjentów zarówno na poziomie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), jak i poradnictwa lekarzy specjalistów (AOS). W Szpitalu CM Medyceusz zajmujemy się hospitalizacją planową. Poza tym świadczymy usługi laboratoryjne, zapewniamy transport medyczny a nawet nocną i świąteczną opiekę lekarską.
Naszą sztandarową usługą jest diagnostyka obrazowa. Zdjęcia rentgenowskie (RTG), badanie ultrasonografem (USG), rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz mammografię wykonuje sztab specjalistów, korzystających z najdokładniejszej technologii. Dysponujemy rezonansem o natężeniu 3 tesli, co gwarantuje wysoką jakość badania. W Centrach Medycznych Medyceusz wykonasz każde z wyżej wymienionych badań w najniższej cenie w Łodzi.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (93)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Kusak Inny

  Nie polecam!
  Wesoła twórczość doktora w opisie usg odebrała mowę kilku lekarzom i położnym na porodówce. Tak bardzo wykonane przez niego usg (Opis) różniło się od stanu faktycznego. Ciąża która z powodzeniem mogła zakończyć się SN zakończona została cc z uwagi na wielkość dziecka.

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Piotr Kaczmarek konsultacja urologiczna

  Sympatyczna rozmowa. Szczegółowe badanie. Prawidłowa diagnoza.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Katarzyna Maria Wojciechowska konsultacja okulistyczna

  Wizyta bardzo przyjemna, czuje się zaangażowanie dr Wojciechowskiej w problem i chęć jego rozwiązania


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Piotr Kaczmarek Inny

  Wizyta poszła sprawnie i co najważniejsze bez czekania w kolejce doktor zbadał wyjaśnił przepisał leki zlecił dalsze badania.
  Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Janusz Nowak Konsultacja endokrynologiczna

  Nie warto nawet czekać na wizyte.. czekałam 10 miesięcy .wizyta trwała 5 min.. powołanie minęło chyba jakieś 20 lat temu .. zero rozmowy, zero wywiadu, zero zainteresowania.. porażka totalna!!


  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Janusz Nowak Konsultacja endokrynologiczna

  Chodzę do doktora Nowaka jako endokrynologa od około roku. Gdybym na pierwszej wizycie nie była tak uparta, to pewnie zostałabym odesłana do domu, bo z badań nic nie wyszło. Od tamtej pory miałam skierowania na kilka badań, z których wyszło kilka nieprawidłowości. Leki były trafnie przypisane i pomogły poprawić sytuacje.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Janusz Nowak Konsultacja endokrynologiczna

  Chodzę, a raczej chodziłam do tego Pana kilka razy. Pan Doktor nie ma ani czasu ani chęci na rozmowę z pacjentem ale Jego zachowanie ostatnio to już szczyt szczytów. Poszłam na umówiona wizytę, siedzę grzecznie przed gabinetem wraz z inną pacjentka a Pan sobie wychodzi do domu . Bo już skończył pracę jak stwierdził. Wizyta była umówiona i byłam przed czasem. Myślę że tego typu zachowanie pokazuje jaki to człowiek. Przykro mi to pisać, ale naprawdę brak mi słów ........


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Janusz Kopczyński biopsja piersi

  Mam bardzo mieszane uczucia. Moje zarzuty dotyczą raczej przychodni a nie samego lekarza. Pacjenci zapisywani są na co 5 minut, więc niemożliwe jest by nie było opóźnienia. Jako pacjentka "płatna" nie miałam nawet swojego numerka, tylko pokrywał się z inną osobą. Czekałam niemal 2 godziny od wyznaczonej godziny wizyty. Komfort oczekiwania żaden - tłum ludzi, ciasno i bardzo brudna toaleta (zajęto się tym po naprawdę długim czasie). Nawet bywalcy "wizyt na NFZ" twierdzili, że to jest fatalne, a pewnie niejedno widzieli.
  Sama wizyta sprawna i na temat. Dowiedziałam się co trzeba, było miło. Badanie niemal bezbolesne. Więc następnym razem do Doktora pójdę do innej przychodni. No gorzej to nie będzie


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamila Pietrzak konsultacja pediatryczna

  Nasza kochana pani doktor z wielkim serduchem, bezpośrednim, otwartym sposobem komunikacji i świetnym podejściem do dzieci, a przy okazji po prostu bardzo fajny człowiek. Bardzo polecamy całą rodziną!


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Kamila Pietrzak konsultacja pediatryczna

  Mam przyjemność polecić dr Pietrzak kolejnym pacjentom. Przyjazne i luźne nastawienie sprzyja dobrej komunikacji na polu pacjent - lekarz. Mam nadzieję że leczenie dobrane przez Pania doktor będzie skuteczne. Z całą pewnością wrócimy w razie konieczności na wizytę .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Bazarowa 9, 91-053 Łódź Pokaż w Google Maps
Bolesława Limanowskiego 47, 91-309 Łódź Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania