Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Cardiamed

ul. Grunwaldzka 7

59-220, Legnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Cardiamed

ul. Grunwaldzka 7

59-220, Legnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Dąbrowski

  Internista, Kardiolog, Lekarz Rodzinny,

  • A

   Pan dr spełnia praktycznie wszelkie moje wymagania jakie można by oczekiwać od lekarza. Nigdy nie odmówił mi wizyty nawet gdy jest bardzo duża ilość pacjentów. Bardzo kontaktowy, wysoka kultura i pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim i oceniam celująco.

  • W

   Lekarz ten nie powinien być pediatrą, po szybkim i chaotycznym osłuchaniu rocznego dziecka stwierdza że przechodzi "trzydniówkę", jak odpowiedziałam że dziecko przebyło już "trzydniówkę" odpowiada: "w takim razie jakiś inny wirus", na każdą dolegliwość dziecka wypisuje Clemastin. Po 3 dniach byłam z dzieckiem u innego lekarza i okazało się że ma anginę, a Panu doktorowi nie chciało się dokładnie sprawdzić gardła ponieważ syn nie chciał otworzyć buzi, inni pediatrzy potrafią sobie poradzić z dzieckiem.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Tomasz Rojek

  Ginekolog,

  • K

   Lekarz,który zapomniał,że gdyby nie jego pacjentki,to by nie miał pracy. Miałam tę wątpliwą przyjemność spotkania Pana doktora podczas moich dwóch porodów. Za pierwszym razem podczas badania zwróciłam uwagę , że odczuwam ból na co usłyszam " oj,ale dziewica nam się trafila". Za drugim razem wypuścił mnie do domu,mimo iż po porodzie krwawiłam tylko trzy dni i nogą spuchła mi jak u słonia. Pan doktor na to "tak bywa. Taka uroda." Dwa dni później okazało się,ze mam zapalenie żył po operacji,co skończyło się na szczęście tylko 30 zastrzykami w brzuch z heparyny A nie śmiercią. Gdybym go spotkała trzeci raz już nie byłabym pokorną i uprzejmą pacjentką. Rutyna, snobizm i brak szacunku do kobiet.

  • W

   Bardzo nie lubi ojców i rodziny. Prawie wszystkie wizyty przesiedziałem na korytarzu. Na fundusz oszczędnie zaleca badania.
   Na samym początku stwierdził krwiaka (mniejszy od dziecka) i mocno tym żonę nastraszył. (A taki ) Pod koniec ciąży zalecił obserwację w szpitalu (Hipotrofia u dziecka) i mimo podwyższonych białych krwinek nic nie zalecił. W kolnym dniu inny ginekolog podał antybiotyk na krwinki, a 2 dni później kolejny ginekolog ze względu na hipotrofię zalecił cięcie cesarskie.

   Plusy:
   + Dobrze tłumaczy i uspokaja
   + Sympatyczny dla pacjentek
   Minusy:
   - Nie lubi ojców
   - W tłumaczeniach stosuje "wodolejstwo"

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kapusta

  Ortopeda, lek.

  • O
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA i SZPITAL CDT MEDICUS

   Lekarz jest w porządku, jako jedyny ze wszystkich ortopedów dał mi skierowanie na rehabilitacje. Sprawdził zdjęcie, płytę oraz z zbadał. Był miły. Nie ma na co narzekać :)

  • M

   ACL to nie jest tylko Twoja opinia.Ja również tak uważam.Naderwałam ścięgno Achillesa.Wynik USG radiologa tego nie stwierdził.Wykazał tylko naderwanie mięśnia podudzia(radiolog,to nie ortopeda i nie badał ścięgna w ruchu).Doktor stwierdził,że to tylko krwiak i po dwóch tygodniach usztywnienia w szynie proponował mi zawinąć bandażem elastycznym i pójście do pracy.Nie zobaczył.Nie zbadał.Nie proponował nic więcej prócz zastrzyków przeciw zakrzepowych.Żenada...Przecież ci ludzie przyrzekali przede wszystkim nie szkodzić! A ze mnie zrobiłby kalekę...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Sosnowska-Raczkowiak

  Ginekolog,

  • U
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Byłam na wizycie u pani doktor po raz pierwszy i była to też moja pierwsza wizyta u ginekologa w życiu (mam 19 lat), do przyjemnych czy choćby znośnych na pewno nie należała. Pani wydawała się na pierwszy rzut oka sympatyczna i to właściwie tyle z pozytywów. Oprócz tego, że nie wykonała mi podstawowego badania jakim jest cytologia, to została mi wytknięta moja lekka nadwagą w mało komfortowym momencie (usg dopochwowe) i w późniejszych etapach wizyty. Nie raz, a parę razy. Cytując: "Jak tak Pani będzie dalej tyła..." czy "A to problem nie jeść słodyczy do świąt?", "To, że ma pani chorą tarczycę nie znaczy, że nie może pani schudnąć.", "To co, od dzisiaj brzuszki w domu?". Nie to chciałam usłyszeć na swojej pierwszej wizycie u ginekologa, zwłaszcza przy dopiero odbudowującej się niskiej samoocenie. Dodatkowo nie uszły mojej uwadze plastikowe wzierniki, wszystko byłoby ok, gdyby nie leżały masowo w kartonowym odsłonięty pudełku,gdzie zbiera się kurz, a pani później wsadza to do naszych pochw, wcześniej tego nie myjąc. Wizyta nie była miła i nie życzę nikomu, żeby został tak potraktowany w takim momencie, dlatego warto się zastanowić nad wyborem lekarza.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Z Panią doktor nie ma dyskusji. Ona jest lekarzem i wie lepiej. Nie ma mowy o dostaniu skierowania na jakiekolwiek badania. 3 stopień czystości pochwy może dawać wkładka anty. Może, ale nie musi. Pani doktor to już nie interesuje. Pierwszy i ostatni raz. Odradzam. W ogóle, dlaczego pacjentka ma sobie podscielac podkład na fotel???

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Leopold Rehan

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PRZYJAŹNIUsługa: silny ból gardła, wysoka gorączka

   Mi lekarz nie pomógł, nie zdiagnozował choroby. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że mam Bostonkę, jest to choroba wirusowa, zakaźna, co jest istotną informacją. Wyszedłem od lekarza bez diagnozy z wysoką gorączką, okropnym bólem gardła z informacją, że jak mnie boli to mam sobie wziąć ibuprom. Zapłaciłem 140 zł i musiałem iść do następnego lekarza.

  • P

   Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz. Dokładnie przeprowadził wywiad, zbadał, wszystko wytłumaczył. Słychać że ma dużą wiedzę na temat chorób wewnętrznych.
   Nie zalecił brania niepotrzebnej ilości leków.
   Bardzo polecam Pana Doktora. Sama przyjemność mieć do czynienia z tak zaangażowanym w swoją pracę specjalistą.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania