Bródnowskie Centrum Specjalistyczne

Ginekologia, Ortopedia, Radiologia

(54 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Bródnowskie Centrum Specjalistyczne

  Kondratowicza 8, Targówek

  03-242, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Nagraba

  Ortopeda, dr n. med.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta lekarska była bardzo profesjonalana, stąd dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na zadane pytania.

  • E

   Dr Łukasz Nagraba to lekarz z prawdziwego zdarzenia! Przez ponad 3 lata nikt nie był w stanie zdiagnozować mojego problemu z nadgarstkiem, a doktor po wywiadzie i zapoznaniu się z wynikami badań od razu postawił trafną diagnozę i zaproponował leczenie czynnikami wzrostu. Widząc moje wahanie, nie próbował mnie na siłę przekonywać, a nawet uczciwie powiedział, że ze względu na wcześniejsze leczenie sterydami oraz to, że uraz był już tak dawno temu, szansa, że leczenie się powiedzie jest niższa. Ostatecznie się jednak zdecydowałam i nie żałuję, bo wszystko się udało i po rehabilitacji mój nadgarstek wrócił do życia. Od tego czasu z każdym problemem ortopedycznym chodzę już tylko do doktora Nagraby i polecam doktora wszystkim, bo to najlepszy ortopeda, jakiego spotkałam.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Andrzej Majnert

  Ginekolog,

  • M

   Witam, byłam u tego lekarza już 2 razy. Zawsze przeprowadza wnikliwy wywiad i nie wyrzuca mnie po 10 minutach z gabinetu co jest nagminne w prywatnych gabinetach. Pomógł mi w mojej sprawie, sensowny i konkretny.

  • M

   Ogradzam
   to lekarz dla ludzi o stalowych nerwach. Bardzo trudny w kontaktach. Gdy byłam w ciąży miałam krwiaka na macicy. Na pytanie czy jest to niebezpieczne odpowiedział, że "tak" i odesłał do domu. Na pytanie o jakąś poradę odpowiadał - co ma być to będzie, albo wszystko w rękach opaczności. Skoro co ma być to będzie to po co lekarz? Sprawiał wrażenie, że nie słucha co się do niego mówi. Na wszsytkie moje problemy (wysokie ciśnienie, szalone tętno, podniesiona temperatura, nieustanna senność, brak koncentracji) miał jedno wytłumaczenie - ciąża. Co do kwestii merytorycznych to nie wiem nie jestem lekarzem. Ale chyba niektóre moje problemy wynikały z tego, że organizm potrzebował pomocy. Fakt, że jestem w ciąży był mi doskonale znany.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu