Bródnowskie Centrum Specjalistyczne

Ginekologia, Ortopedia, Radiologia

(63 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Bródnowskie Centrum Specjalistyczne

  Kondratowicza 8, Targówek

  03-242, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Nagraba

  Ortopeda, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: silny ból w lędźwiach

   Lekarz wyjątkowy. Nie ogranicza się tylko do swojej specjalizacji ale patrzy szerzej. Przeprowadza dobry wywiad, zapoznaje się z wcześniejszymi wynikami badań. Szuka przyczyny!!!
   Kompletnie mnie zaskoczył przy wystawianiu recepty, oprócz leków na moje bolesne dolegliwości dostałam solidny lek osłonowy na żołądek. Jak do tej pory sama musiałam się o to prosić Niby nic a dla mnie ważne, mam słaby żołądek przy większej ilości leków ( nie muszą być to antybiotyki) całkowicie mi wysiada i wtedy do jednej choroby dochodzi druga. Wszyscy wiemy, że leki, które pomagają na jedno mogą "psuć" drugie. Ten lekarz zadbał nie tylko o to by wyciągnąć mnie z choroby ale też o to żebym przy "okazji leczenia" nie dorobiła się nowej. Oby więcej takich lekarzy!

  • E
   Lokalizacja: MD Clinic

   Pan doktor bardzo rzeczowo podszedł do mojego problemu zdrowotnego za co bardzo dziękuje , na pewno jest to specjalista godny polecenia. przepisane leki biorę dopiero 2 dni ale już zauważyłam poprawę .

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Andrzej Majnert

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Poradnia ginekologiczno-położnicza w Szpitalu BródnowskimUsługa: ciąża

   Specjalista od spraw beznadziejnych - tymi słowy opisała mi go koleżanka. Miała podstawy żeby tak twierdzić, kilku wcześniejszych lekarzy stwierdziło u niej bezpłodność, bez szans na leczenie. Dr Majnert miał inne zdanie, koleżanka po roku leczenia zaszła w ciążę.
   Kiedy więc sama potrzebowałam naprawdę dobrego lekarza (dwa poronienia, niespodziewana ciąża), bez wahania udałam się do niego. Szybko odkrył źródło problemów - nadkrzepliwość, dzięki temu dzisiaj jestem Mamą cudownej 10latki.
   Faktycznie jest dość oschły i faktycznie nie lubi dawać zwolnień - ale fachowcem jest świetnym. Polecam.

  • M

   Witam, byłam u tego lekarza już 2 razy. Zawsze przeprowadza wnikliwy wywiad i nie wyrzuca mnie po 10 minutach z gabinetu co jest nagminne w prywatnych gabinetach. Pomógł mi w mojej sprawie, sensowny i konkretny.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu