Bródnowskie Centrum Specjalistyczne

Ginekologia, Ortopedia, Radiologia

(59 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Pokaż numer

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Bródnowskie Centrum Specjalistyczne

  Kondratowicza 8, Targówek

  03-242, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Nagraba

  Ortopeda, dr n. med.

  • Z
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Konsultacja ortopedyczna

   Pan dr Nagraba jest lekarzem z powołania. Przejmuje się stanem pacjenta. Nie traktuje go jak przedmiot. Mój problem nie był poważny, ale został zdiagnozowany natychmiast, dostałem szczegółowe wyjaśnienia co mam robić, jakie brać leki i co zrobić gdyby problem nawracał. Dodatkowo, na podstawie objawów Pan dr Nagraba zalecił mi branie jeszcze innych leków na inną chorobę, której objawem był właśnie mój problem ortopedyczny. 2 lata wcześniej moja żona miała poważny problem ortopedyczny i też leczyła się u Pana dr Nagraby, który z własnej inicjatywy konsultował wyniki badań tomografii komputerowej z radiologiem i wąsko wyspecjalizowanym specjalistą, aby mieć całkowitą pewność, że żona będzie leczona w najlepszy sposób. Taki lekarz to teraz rzadkość.

  • B
   Lokalizacja: Reh - Medica Centrum RehabilitacjiUsługa: złamanie nadgarstka

   Zanim trafiłam do Pana Doktora dwóch ortopedow mówiło że złamanie nadgarstka zostało dobrze złożone. Dopiero on przejrzał się dokładnie rtg I pokazał że złamanie jest do pilnej operacji jeśli chce mieć sprawną prawą rękę. To lekarz któremu zależy na pacjentach, nie traktuje ich marginalne. Godny polecenia specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Andrzej Majnert

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Poradnia ginekologiczno-położnicza w Szpitalu BródnowskimUsługa: ciąża

   Specjalista od spraw beznadziejnych - tymi słowy opisała mi go koleżanka. Miała podstawy żeby tak twierdzić, kilku wcześniejszych lekarzy stwierdziło u niej bezpłodność, bez szans na leczenie. Dr Majnert miał inne zdanie, koleżanka po roku leczenia zaszła w ciążę.
   Kiedy więc sama potrzebowałam naprawdę dobrego lekarza (dwa poronienia, niespodziewana ciąża), bez wahania udałam się do niego. Szybko odkrył źródło problemów - nadkrzepliwość, dzięki temu dzisiaj jestem Mamą cudownej 10latki.
   Faktycznie jest dość oschły i faktycznie nie lubi dawać zwolnień - ale fachowcem jest świetnym. Polecam.

  • M

   Witam, byłam u tego lekarza już 2 razy. Zawsze przeprowadza wnikliwy wywiad i nie wyrzuca mnie po 10 minutach z gabinetu co jest nagminne w prywatnych gabinetach. Pomógł mi w mojej sprawie, sensowny i konkretny.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu