Blisko - Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna

(23 opinie)

Psychoterapia Blisko Ciebie. Dzień dobry! Jesteśmy zespołem specjalistek/stów psychologów i psychoterapeutów w trakcie certyfikacji. Naszym celem jest zapewnienie dostępności do dobrej jakości pom... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Blisko - Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna

plac Wolności 22/20

82-100 , Nowy Dwór Gdański , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 797...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Blisko - Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Blisko - Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna

Ludwika Waryńskiego 11/7

80-433 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 797...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Psychoterapia Blisko Ciebie.

Dzień dobry!
Jesteśmy zespołem specjalistek/stów psychologów i psychoterapeutów w trakcie certyfikacji. Naszym celem jest zapewnienie dostępności do dobrej jakości pomocy psychologicznej i psychoterapii nie tylko w dużych miastach. Ponieważ każdy zasługuje na to, żeby czuć się lepiej i móc zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Prywatnie każdy z nas jest zupełnie inny, natomiast łączy nas jedno - chęć nauki, rozwoju i niesienia empatycznej, ale (przede wszystkim) skutecznej interwencji psychologicznej. Nasze konsultacje podlegają stałej superwizji (nadzorowi osób wysoce doświadczonych). Dzielimy wspólną pasję - pracę terapeutyczną z Wami, naszymi klientami/kami.

Nasza oferta

Oferujemy konsultacje psychologiczne i psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto prowadzimy terapię par i małżeństw.

Specjalizujemy się w takich obszarach jak: kryzysy psychiczne, zaburzenia depresyjne i spadki nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, terapię seksuologiczną, interwencje w przypadku doświadczania przemocy, zaburzenia stresu pourazowego, zaburzenia odżywiania, fobie, ataki paniki, zaburzenia zachowania i emocjonalne dzieci i młodzieży.

Nasz sprzęt

 • Kwestionariusze do badań psychologicznych

Badania

 • Diagnoza psychoterapeutyczna na potrzeby dalszej terapii

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • nerwica
 • zaburzenia osobowości
 • kryzys psychiczny
 • napady paniki
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia seksualne
 • zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
 • zaburzenia snu
 • fobie
 • kryzysy w związku
 • poprawa komunikacji w związku
 • osobowość borderline
 • osobowość narcystyczna
 • osobowość histrioniczna
 • zespół stresu pourazowego
 • choroba afektywna dwubiegunowa
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magdalena Filipska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Magda jest empatyczną osobą, przy której łatwiej się otworzyć i zaufać. Dodała mi otuchy, a swoim profesjonalizmem sprawiła, że mam nadzieję na poprawę i uporanie się z tym co mi doskwiera.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Bogumiła Syposz konsultacja psychologiczna

  Pani Bogumiła jest niezwykłą psycholożką. Czuć, że podczas spotkania jest całkowicie oddana dla klienta. Podczas wszystkich wizyt czułam się zaopiekowania, wysłuchana i widziałam duże zaangażowanie ze strony p. Bogumiły w mój proces terapeutyczny. P. Bogumiła nie bała się szukać nowych rozwiązań, które realnie bardzo pomogły uporać mi się z problemami, z którymi się do niej zgłosiłam. Polecam serdecznie wszystkim współpracę z p. Bogumiłą!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Marta Bownik-Bączek konsultacja psychologiczna

  To już kolejna wizyta. Jak zwykle pełen profesjonalizm, uważność i wyczucie. Córka chętnie uczestniczy i nagażuje się w sesje - widać, że p. doktor wie jak dotrzeć do "trudnej" młodzieży.
  Dodatkowo z własnej inicjatywy p. doktor zaoferowała dodatkową pomoc (opinia dla podmiotu zewnętrznego) w trudnej dla córki i dla nas sprawie.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Łukowicz-Poźniak konsultacja psychoterapeutyczna

  gabinet położony w super skomunikowanym miejscu, przytulny. Pani Paulina wysłuchała mnie uważnie, czułam się zaopiekowana. Po dokładnym wywiadzie zaproponowała przebieg współpracy. Bardzo empatyczna i profesjonalna osoba.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Filipska konsultacja psychologiczna

  Pani Magdalena była bardzo profesjonalna, wysłuchała mojego problemu i zaplanowała leczenie. Poczułam się zaopiekowana. Jestem pozytywnie nastawiona na dalsza współpracę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magdalena Filipska

  1 wizyta i Pani Magda zrobiła fajne wrażenie wysluchala, nakreśliła plan leczenia i określiła jak spotkania będą wyglądać. Miło i sympatycznie przeprowadzenie rozpoznanie problemu


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Filipska

  Z Panią Magdą pierwszy raz miałam styczność pół roku temu kiedy trafiłam do niej w trudnym dla siebie okresie. Niewiele wiedziałam o terapii i bardzo bałam się o to jak to będzie wyglądało. Pani Magda od początku była bardzo zaangażowana w moją sytuację. Pamiętała wszystkie szczegóły z tego co mówiłam, wyjaśniała bardzo dokładnie wszystkie nieścisłości, ratowała w poważniejszych kryzysach. Jeśli chodzi o mój aktualny nastrój i sytuację życiową to jest o niebo lepiej! Nie poznałam jeszcze nikogo kto tak profesjonalnie i ciepło podchodzi do pacjenta. Polecam w milionie procent :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Filipska

  Na terapię u pani Magdy zdecydowałam się ze względu na trudny okres w moim życiu. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, dzięki spotkaniom dowiedziałam się bardzo wiele o sobie samej, uczę się jak reagować w trudnych chwilach i czuję, że coraz lepiej radzę sobie w sytuacjach, które wcześniej "rozkładały mnie na łopatki". Pani Magda jest osobą godną zaufania, pełną empatii i zaangażowania w wykonywaną pracę. W gabinecie panuje miła atmosfera i jest przytulnie. Bardzo polecam współpracę z Panią Magdą.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Filipska

  Byłam u Pani Magdaleny póki co dwa razy, ale jestem bardzo zadowolona. Stresowałam się, ale teraz czuję że mogę się ze wszystkim otworzyć, daje mi dużo ciepła i zrozumienia. Będę dalej korzystać, bo czuje że jeszcze dużo pracy przede mną.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Luiza Sendal-Jagusiak konsultacja psychologiczna

  Pani Luiza Sendal-Jagusiak jest bardzo życzliwą a jednocześnie profesjonalną specjalistką w swojej dziedzinie. Potrafiła pomóc mi spojrzeć na kwestie rodzinne i zawodowe z zupełnie nowej strony. Szczerze polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania