Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

BHMed

Strzelińska 35

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Kuźniak

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Stan Naturalny Gabinet Psychologiczny, Wrocław, ŚwidnicaUsługa: konsultacja psychologiczna

   Szczerze polecam konsultację u Pani Moniko. To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Zaangazowanie w rozmowę i pełna akceptacja spowodowały ze mogłam swobodnie rozmawiać o swoich problemach.

  • R
   Lokalizacja: Stan Naturalny, Gabinet Psychologiczny, WrocławUsługa: psychoterapia

   Bardzo konkretne i profesjonalne podejście. Dzięki terapii widzę namacalne zmiany w swoim życiu, bardziej optymistycznie patrzę na przyszłość, widzę różne scenariusze. Dzięki Pani dr zmieniam swoje życie - jestem bardzo miło zaskoczony, zwłaszcza po wcześniejszym nie udanym kontakcie z psychologiem. Dziękuje.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Jazienicka

  Neurolog,

  • G

   Pani doktor Anna Jazienicka, w Swojej osobie stanowi kwintesencję słowa ”Lekarz” w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Takich Lekarzy jak Doktor Anna jest niewielu, naprawdę niewielu.
   Obok posiadanej ogromnej wiedzy medycznej popartej wieloletnią praktyką szpitalną oraz praktyką w przychodniach, posiada obiektywnie ujmując ogromną wiedzę medyczną, którą łączy z pasją wykonywanego zawodu ( moim zdaniem w przypadku Pani Anny adekwatnym słowem będzie użycie zwrotu ” Powołania do Zawodu Lekarza”) Tą wspaniałą Lekarkę cechuje bezinteresowność, poświęcenie, empatia, obiektywizm i szczera z serca płynąca dobroć.
   Chciałbym w sposób odpowiedzialny użyć tych słów wobec innych lekarzy i medyków, czego nie sposób użyć, chcąc zachować obiektywizm a nie stronniczość.
   Świdnica oraz mieszkańcy Świdnicy i okolic, mają naprawdę (mamy) duże szczęście w osobie Doktor Anny. Kobiety, Matki, Lekarza o wielkim sercu oraz oddaniu wobec Ludzi Chorych, których to Pani Doktor nie umie po prostu zbyć, wypisując receptę i zachowując dystans wobec człowieka często poważnie chorego, cierpiącego.
   Mam niekłamaną możliwość i sposobność znać Panią Doktor Annę od ponad dwudziestu kilku lat. Lat mojej choroby i Jej Bezinteresownej pomocy, naprawdę bezinteresownej pomocy medycznej okazywanej mojej osobie przez tak długi okres czasu zmagania się z nieuleczalną chorobą, czego inni lekarze tej specjalności i nie tylko tej specjalności nie potrafią okazać w sposób tak głęboko bezinteresowny.
   Jest ciepłą Osobą, lekarzem z sercem i empatią, zawsze gotową do niesienia Pomocy bez względu na porę dnia czy nocy.
   Takich Lekarzy spotyka się wyjątkowo naprawdę wyjątkowo sporadycznie, wręcz „ raz w życiu „
   Doktor Anna nie toleruje i nie znosi fałszu, obłudy, chciwości, interesowności materialnej. O czym sam miałem okazję się wielokrotnie przekonać, jako człowiek poważnie naprawdę poważnie chory. Tacy Lekarze jak Pani Anna, przywracają często traconą nadzieję człowieka chorego w autorytet ”LEKARZA” Jest Chlubnym dla Tej grupy zawodowej („ Lekarzy „) wyjątkiem od reguły broniącym Jej Osobistym sposobem postępowania w relacjach Lekarz-Pacjent, właśnie szacunku dla (innych, lekarzy) Jej postawą zawodową i Osobistą, ratując innych „Medyków „ niespotykanym a wręcz nadzwyczajnym Jej poświęceniem, co stanowi naprawdę Wyjątek od reguły na niwie relacji ” Lekarz-Pacjent. Inni Świdniccy Lekarze, winni brać z Tej Pani Doktor przykład i choćby cząstkowe zastosowanie Jej sposobu traktowania Chorych Ludzi.( Nie tylko Świdniccy lekarze, ale całe grono Lekarzy w Polsce)
   Wszystkim Chorym życzę, aby w razie potrzeby mogli otrzymać pomoc od Pani Doktor Anny, fachową, rzetelną, prawdziwą Pomoc Medyczną i wsparcie moralne oraz emanującą od Tej Kobiety empatię i pozytywną oraz bardzo konstruktywną pomoc nie tylko Najwyższej, jakości pomocy medycznej, ale właśnie i wsparcie moralne, poparte Jej empatią oraz Jej Ciepłem i Sercem, którego nie utraciła przez tyle lat jej „misji, jako Lekarza „ ….Tak najbardziej adekwatnym słowem będzie..”Misja Lekarska” a nie profesja Lekarza o takiej czy innej specjalizacji.
   Doktor Anna jest prawdziwym ”Diamentem w popiele ludzkiej choroby, cierpieniu, bólu i najczarniejszych myśli”
   Każdemu Choremu Człowiekowi a nie pacjentowi, z serca i od serca polecam Panią Doktor Anię
   Pani Aniu, Pani Doktor, jak dobrze, iż, Pani jest tu w Świdnicy, o czym świadczą kolejki do Tej Pani Doktor w miejscach, w których Pani Doktor przyjmuje Chorych Ludzi a nie Pacjentów i ich jednostki chorobowe…. Dziękuję Pani za to, iż Pani nas nie opuściła i nie wyjechała z Świdnicy…  • R

   Wspaniały lekarz, ciepła kobieta, fachowa opieka. Dzięki Niej na nowo uwierzyłam w lekarzy. Zawsze chętna do pomocy. Gorąco polecam.


 • Roman Nowak

  Diabetolog, Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Doktor Nowak jest najwyższej klasy specjalistą, niezwykle inteligentny człowiek, bezgranicznie cierpliwy i wyrozumiały w stosunku do pacjentów. Nigdy nie odmawia pomocy. Wspaniały lekarz z powołania. Polecam Pana Doktora wszystkim !!! Pozdrawiam !!!

  • T

   Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!Dla pacjentów ma zawsze czas.Jest grzeczny i cierpliwy kiedy słucha chorego.Nie zostawi pacjenta z problemem,za wszelką cenę chce pomóc.Jego diagnozy są przeważnie trafne.Ciągle się kształci.Dla mnie i moich rodziców jest autorytetem lekarskich.Spokojnie można Go porównać do wspaniałego dr Wysockiego,którego starsza część świdniczan znała i pamięta.Gorąco polecam tego lekarza!


 • Katarzyna Pilecka

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Mama i Ja - Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor prowadziła mi ciążę a później wykonała cięcie cesarskie w szpitalu na Borowskiej. Ciąża obciążona, powikłana nadciśnieniem, na każdej wizycie wykonywane było USG oraz zlecane badania. Wszystko dobrze się skończyło, mam zdrową córeczkę, mimo, że wcześniaczek. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt telefoniczny. Teraz jestem po załozeniu wkładki , jestem bardzo zadowolona.

  • Z
   Lokalizacja: Przychodnia Grabiszyn

   Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania