Beskidzkie Centrum Stomatologii

(4 opinie)

Beskidzkie Centrum Stomatologii to profesjonalna i nowoczesna praktyka stomatologiczna, w której podstawową zasadą jest najwyższa jakość wykonywanych zabiegów w przyjaznej i kameralnej atmosferze. Św... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Beskidzkie Centrum Stomatologii

1 Maja 48

43-460 , Wisła , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Beskidzkie Centrum Stomatologii to profesjonalna i nowoczesna praktyka stomatologiczna, w której podstawową zasadą jest najwyższa jakość wykonywanych zabiegów w przyjaznej i kameralnej atmosferze.
Świadczymy szeroki zakres usług stomatologicznych na wysokiej klasy sprzęcie niemieckiej firmy KaVo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie pomieszczenia naszego centrum są klimatyzowane i przystosowane dla pacjentów niepełnosprawnych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Gałaszek badania stomatologiczne

  Pan Doktor to świetny specjalista, zdecydowany i skuteczny w działaniu. Ma na uwadze zarówno zdrowie, oczekiwania jak i mozliwości pacjenta, na wszystkie pytania udzielil rzeczowych, zrozumiałych odpowiedzi i wybrał najbardziej optymalną dla mnie metodę leczenia. Zabiegi przeprowadził bezboleśnie a wszystko pięknie się zagoiło. Polecam, z ręką na sercu:)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Gałaszek Inny

  Słowa podziękowania dla Doktora Jakuba za szybką i fachową pomoc. Nie każdy lekarz przyjmie na wizytę z dnia na dzień. Zwykle trzeba swoje odczekać. Jestem wdzięczna za okazałą pomoc. Ma Pan niesamowite podejście do pacjenta. Podziękowania kieruję również dla przesympatycznych Personelu, które równie dobrze traktują swoich Pacjentów.Nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanego lekarza, dostępnego dla pacjenta- turysty.
  Szkoda, że Wisła czy Katowice tak daleko od mojego miejsca zamieszkania. Takich Doktorów ze świecą szukać.
  Z podziękowaniem
  Agnieszka z Piły (Wielkopolska)


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Gałaszek

  Pełny profesjonalizm. Szybko, ładnie, bezboleśnie i wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze z dużym naciskiem na komfort pacjenta. Żadnych problemów czy komplikacji po zabiegu. Z czystym sumieniem gorąco polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Gałaszek

  Doktor Gałaszek to jeden z najlepszych stomatologów jakich znam - szybko, sprawnie i bezboleśnie usunął trudną ósemkę. Cała wizyta odbyła się w bardzo życzliwej atmosferze - doktor informował co robi i co rusz dopytywał, czy wszystko w porządku i czy na pewno działa znieczulenie. Rana zagoiła się bez komplikacji. Bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz