Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Bart - Medica

Chilmanowicza 8

11-200, Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Olga Liszczyńska

  Lekarz Rodzinny,

  • C

   Jeden z lepszych lekarzy w Bartoszycach, jesli sie leczyc to tylko u pani doktor.Zawsze wyslucha, dokladnie zdaba, i zleci kontrol.Nie bagatelizuje zadnych objawow. Kompetenta , przemila i zna sie na rzeczy.Nigdy w gabinecie nie czuje sie jak kolejny zwykly pacjent (jak u wiekszosci lekarzy)Jak choruje ja albo moj syn zawsze staram sie na wizyte u pani doktor, chociaz trudno sie do niej "dopchac"
   Komplesowe badania, kontrole, wszystko na najwyzszym poziomie.


   "
   Wdzieczna pacjenta z przychodni na dzialkach .A.C


 • Wiesław Pesta

  Chirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Ja zdecydowanie nie polecam pana doktora. Zgłosiłam się do niego z powodu otyłości. Wszystko super porobił badania, zakwalifikował do operacji jednak operacja się nie udała mimo tego wciąż zapewniał że wszystko jest ok. Dopiero po przeniesieniu do innego szpitala dowiedziałam się co poszło nie tak w czasie operacji. Na szczęście w pore trafiłam w ręce prawdziwych profesjonalistów którzy uratowali mi życie.

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny – Wiesław Pesta "BART-MEDICA"Usługa: operacja

   Polecam doktora dzięki niemu schudłam 45 kg. Super doktor ma podejście do pacjenta.Żałuje że tak późno podjęłam decyzję o operacji zmniejszenia żołądka. Doktor dał mi drugie nowe życie. Gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu